6 darab cuki panda macis mágnes (hűtőmágnes), mely jól mutat majd a hűtőszekrényen, vagy mágnestáblán. A pandafejek hátulján mágnes található, így erősen feltapadnak mágnesesheztő fémfelületeken. Számtalan dolog rögzítésére használható. Pl. papírlap, fénykép, jegyzet... stb.

Cuki ajándék kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Cikkszám: IMO-SP-398962

Ezzel a hegyezővel biztos szívesen hegyezik majd a gyerekek a ceruzáikat. És ráadásul jól mutat majd az íróasztalon az aranyos panda macis kialakításának köszönhetően.
Használata egyszerű, a panda szájába behelyezett és rögzített ceruzát a hátulján található forgatható kar segítségével hegyezhetitek tűhegyesre a ceruzákat.
A hegyezőgép alján forgácstároló fiók található.

Cikkszám: IMO-SP-436944

Cuki pandákkal díszített asztali ceruzatartó, mely íróasztalod dísze lesz. Tiniknek is való. Anyaga: kemény karton. Méret: 10,5x7,5 cm. Szín: fekete.

A Lollipop-család legújabb tagja a Hello Panda. A világ legcukibb állatával a Lizzy Card 26 termékén találkozhatunk. A csetlő-botló mozgásukról ismert pandák foltos szeműkkel egyszerűen ellenállhatatlanok, bárhova vidámságot hoznak magukkal. Válaszd te is őket az iskolai kollekciódhoz.
A Hello Panda kollekció színvilága természetesen fekete és fehér egy kis rózsaszínnel kombinálva.
A cuki pandák szuper termékeken várják az iskolakezdést.
A rajongók a teljes Lollipop Hello Panda kollekciót itt tekinthetik meg  >>

Cikkszám: LIZ-20732449