Pókember mintás írószerekkel dobhatod fel az iskolai felszerelésedet, tolltartódat. Az írószer készlet tartalma: 1-1 darab mintás grafitceruza, zseléstoll, 15 cm-es vonalzó, radír, hegyező és egy fém tolltartó (20x2x6 cm).
Bliszteres, műanyag csomagolásban. Praktikus és mutatós ajándék ovis ballagásra, iskolakezdésre, születésnapi buliba fiúknak.

Cikkszám: IMO-KPP-SPMA6458

Varázslatos és egyedi írószerekkel dobhatod fel az iskolai felszerelésedet, melyeken a Jégvarázs mesefilm főszereplői láthatóak. Tartalma: 1-1 darab mintás grafitceruza, zseléstoll (lila), 15 cm-es vonalzó, radír, hegyező és egy fém tolltartó (20x2x6 cm).
Bliszteres, műanyag csomagolásban. Praktikus és mutatós ajándék ovis ballagásra, iskolakezdésre, születésnapi buliba.

Cikkszám: IMO-KPP-FRVW6458

Kiváló minőségű Faber Castell ceruza szett! Tartalma: 3 db Faber Castell Grip háromszögletű B eménységű grafitceruza kék színű ceruzatesttel, 1 db SLEEVE radír műanyag tartóban, 1 db kék színű egylyukú Sleeve tartályos hegyező.

Cikkszám: FC-217057

Cars - Villám McQueen és barátai mintás asztali ceruzatartó írószerekkel. Írószer szett tartalma: Verdák mintás grafitceruza, vonalzó, hegyező, radír és A7-es méretű notesz.

Ajándéknak egy remek választás, akár ovis ballagásra is.

Cikkszám: IMO-DF-ZPSPCA44

Kiváló minőségű Faber Castell Grip ceruza szett. Tartalma: 2 db Faber Castell Grip háromszögletű B erősségű grafitceruza grip-pel, valamint egy Faber Castell Grip 2001 mini tartályos hegyező (egylyukú).
A hegyező képtől eltérően többféle színű lehet.

Cikkszám: JS-183797

Kiváló minőségű Faber Castell grafitceruza szett divatos gyöngyház fényű fehér és lila színben Tartalma: 2 db Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza csillogó grip-pel, 1 db lila Sleeve radír műanyag tartóban, 1 db lila színű, egylyukú Sleeve tartályos hegyező.

Igazán lányos írószer készlet!

Cikkszám: JS-218475

Ötletes írószer készletet, mely tartamaz egy hangszer mintás borítójú vonalas jegyzetfüzetet (14x10 cm), 3 db hangszer mintás grafitceruzát, 1 db narancssárga golyóstollat, és 1-1 db mintás 15 cm-es vonalzót, radírt és hegyezőt.
Mindez egy praktikus átlátszó tasakban található, melyben tárolható, valamint ebben a táskádban is elhelyezheted.

Stílusos ajándék zenesulisoknak, zenetanároknak.

Teljes zenei kollekciónkat itt találod >>
Cikkszám: IMO-JV-09-030

Kiváló minőségű Faber Castell ceruza szett igazán lányos színvilágban! Tartalma: 2 db Faber Castell Grip háromszögletű HB grafitceruza csillogó grip-pel, 1 db radír műanyag tartóban, 1 db rózsaszín-fehér egylyukú Sleeve tartályos hegyező.

Cikkszám: FC218495