Iskolában, edzésen és munkában is nélkülözhetetlen egy stílusos kulacs, mely BPA-mentes, biztonsági zárral zárható. Űrtartalma: 800 ml. A formatervezett kulacs biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült, mely finom tapintású. Nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t, BPS-t és BPF-et. Semmilyen káros anyag nem tud kioldódni a kulacs anyagának szerkezetéből. Food Safe minősítéssel rendelkezik.
-10 és +95 Celsius fok között hőálló.
Kézi mosogatással tisztítható. Mikrohullámú sütőbe nem helyezhető.
Anyaga: Eastman Tritan kopoliészter alapanyaga újrafelhasználható, környezetbarát műanyag.
Bintonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Szín: narancssárga.

Ars Una kulacsok - Egészséges és trendi! Magas minőséget képviselnek, alapanyaguk megfelel a legszigorúbb - köztük a német LFGB és az amerikai FDA - élelmiszerekkel érintkező anyagok előírásait tartalmazó szabályzatok követelményeinek.

Cikkszám: 55801348

Iskolában, edzésen és munkában is nélkülözhetetlen egy stílusos kulacs, mely BPA-mentes, biztonsági zárral zárható. Űrtartalma: 600 ml. A formatervezett kulacs biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült, mely finom tapintású. Nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t, BPS-t és BPF-et. Semmilyen káros anyag nem tud kioldódni a kulacs anyagának szerkezetéből. Food Safe minősítéssel rendelkezik.
-10 és +95 Celsius fok között hőálló.
Kézi mosogatással tisztítható. Mikrohullámú sütőbe nem helyezhető.
Bintonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Szín: magenta rózsaszín.

Cikkszám: 55791380

Cool Pack márkájú, praktikus kulacs/termosz divatos színben. A duplafalú termosz ideális hűtött, vagy forró italok tárolására, hosszabb ideig megtartja a hőmérsékletet. 12 órát át melegen tartja az italokat, és akár 24 órán keresztül hidegen.
Szivárgásmentesen záródik. Hermetikus zárásnak köszönhetően biztonságos szállítás közben. Tökéletes utazáshoz és mindennapi használatra.

Űrtartalma: 500 ml.
Szín: türkiz/fehér arc grafikával díszítve.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Art Deco kollekcióból >>
Cikkszám: Z04576

Cool Pack márkájú, BPA mentes 800 ml-es kulacs divatos színben. Könnyen használható. A kulacs tritanból készült, így nem változtatja meg az italok ízét, és ha magas hőmérsékletnek van kitéve nem bocsát ki mérgező bisztenolA-t (BPA), mint a PET-palackok. Kemény, ütésálló anyagból készült.
Kupakja szivárgás mentesen zár.
Egy kézzel nyitható.
Csuklópánt található rajta.

Cikkszám: COOL-04934PINK

Kupakja szivárgás mentesen zár.
Egy kézzel nyitható.
Csuklópánt található rajta.

Cikkszám: COOL-04934KEK

Szín: világoskék.

Cikkszám: 88246CP

Szín: rózsaszín.

Cikkszám: 88260CP

Rózsaszín műanyag sportkulacs szivárvány sörényes unikornissal díszítve. Űrtartalma 400 ml.

Cikkszám: JVL-STF21128

Avengers - Bosszúállók mintás műanyag kulacs. Űrtartalma 400 ml. Kényelmes fogású, könnyen nyitható.
Anyaga: BPA-mentes műanyag.
Színe: kék.

Cikkszám: JVL-YSTF57732

400 ml-es műanyag kulacs gyerekeknek. A bájos Ariel hercegnős kulacs a kislányok kedvence lesz. Színe: világoskék.

Cikkszám: JVL-STF20832

Kisgyerekeknek kifejlesztett műanyag kulacs szívószállal lányoknak Minnie Mouse mintával. Kupakja csúsztatható, mely megvédi a szívószálat.
Nyakbaakasztható pánttal.
Kiváló minőségű BPA-mentes műanyagból készült.
Az ivás könnyű és szórakoztató belőle a szívószálnak köszönhetően.
A szívószál kihúzható és tisztítható.
Űrtartalom: 500 ml.
Szín: átlátszó/rózsaszín.

Cikkszám: JVL-NVT840364A

A Pókemberes alumínium kulacs remek választás gyerekeknek.
Legyenek náluk mindig folyadék, akár kirándulnak, akár bicikliznek, sportolnak.
A flakon műnanyag védőkupakkal és porvédősapkával rendelkezik.
Kulacs űrtartalma 500 ml.
Színe: kék/piros.

Cikkszám: JVL-EWA50007SPB

Alumínium kulacs, melyen a bájos Disney Minnie Mouse látható. Vidd magaddal a kulacsot az oviba, suliba vagy kirándulásra, hogy soha ne légy szomjas!
Űrtartalma 500 ml.

Cikkszám: JVL-EWA30012MNA

Harry Potter rajongóknak! A roxforti házak emblémái díszített alumínium kulacs remek választás gyerekeknek.
Legyenek náluk mindig folyadék, akár kirándulnak, akár bicikliznek, sportolnak.
A flakon műnanyag védőkupakkal és porvédősapkával rendelkezik.
Kulacs űrtartalma 500 ml.
Színe: fekete.

Cikkszám: JVL-EWA00013HPB

Pókember mintás műanyag kulacs szívószállal fiúknak. Kiváló minőségű BPA-mentes műanyagból készült.
Az ívás könnyű és szórakoztató belőle a szívószálnak és a döntött ivócsőnek köszönhetően.
A szívószál kihúzható és tisztítható.
Teteje csavaros, szivárgás mentesen záródik.
Űrtartalom: 500 ml.
Mérete: 17,5x7 cm.
Szín: kék/zöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pókember kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-SPAN9913
Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Kiemelkedő ütésállóság!

Szín: kék/narancssárga.
Minta: vicces sportoló állatok grafikájú mintával (gördeszkázó farkas, egykerekűző csiga, bicikliző kutya, rolleres majom, gördeszkás jegesmedve).
Cikkszám: 55022620

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs lányos mintával, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Kiemelkedő ütésállóság!

Szín: világoszöld/kék.
Minta: édes unikornis és tündérport szóró tündérlány.
Űrtartalom: 475 ml.

A mesebeli egyszarvú unikornis és tündérlány mintás Ars Una - Stardust teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 55022583

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs különleges farkasos grafikával, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Strapabíró anyag!

Szín: fekete, kék/narancssárga

Minőségi Ars Una termék.

A mintája illeszkedik iskolatáskádhoz. Iskolába, sportoláshoz és kiránduláshoz is használható.

A teljes Nightwolf farkasos - Ars Una kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 55022576