65x50cm-es méretű terítő műanyagból. Alkalmas technikai - raz órákon festés és egyéb maszatolos kreatív munkákhoz, alkotáshoz. Otthoni gyurmázás során is hasznos lehet.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-KPP-7-49524

Dinoszaurusz mintás, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Szín: zöld.

Cikkszám: IMO-KPP-9-90724

Balettozó kislány mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag I love Ballet kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-90024

Praktikus műanyag ecsetpohár otthoni és iskolai festékhez. 4 külön tartállyal, jól záródó tetővel, mely ecset tárolására is szolgál. A teteje elforgatható és az ecset tárolására szolgál.
Nem fröcsög az ecset kihúzásakor.

Cikkszám: BP-9350-0003

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 8 metál színű, 25 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
Az akrill festékek vízbázisúak, gyorsan száradnak, ellenállnak a fakulásnak. Gyerekek számára is alkalmas.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

Cikkszám: IMO-SP-484980

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 8 pasztell színű, 25 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

Cikkszám: IMO-SP-484978

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly Pink kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88624

Szép vágtázó barna és fehér lovak mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: zöld/barna.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89324

Aranyos fehér kutyás mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín/világoszöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-9-89024

Szín: sötétkék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kék kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89224

Különleges kenőfejes tempera festőeszköz kisgyerekeknek is. Vízbázisú, gyermekbarát tempera készlet.
A dobozban 6 különböző színű (piros, kék, barna, zöld, sárga, fekete) 45 grammos tempera található.
Praktikus kenőfejes kialakításának köszönhetően játék a festés, használatával már óvodás korban is remek alkotások készíthetők.
Gyermekkézre tervezett, puha flakonja könnyen fogható és összenyomható, így a festék jól adagolható. A kenőfej jobban siklik a papíron.
A festék egyenletesen fed és gyorsan szárad, egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz. Használatakor nincs szükség ecsetre és palettára.

Nebuló márkájú, minőségi magyar termék!

Cikkszám: KFT-6-45-286781

6 darab különböző méretű lapos ecsetkészlet dekupázs szalvétatechnikához, mellyel könnyedén felvihető a ragasztó.
Remek választás kreatív és művészeti munkákhoz.
Ecset méretek: 0,2,4,6,8,10,12.

Cikkszám: AC-358757

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 12 színű, 15 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
Az akrill festékek vízbázisúak, gyorsan száradnak, a gyerekek számára is alkalmas.
A színek egymással keverhetőek.
Használható vászonra és papírra.

Cikkszám: AC-371115

Ovális formájú műanyag festékpaletta, melyen 6 kerek lyuk, 4 szögletes lyuk található, valamint egy ovális, melyen a temperád színeit kedved szerint keverheted.
Az iskolai, otthoni festés, kreatív alkotás nélkülözhetet kelléke.
Nagy, kényelmes fogású.
Normál méretű.
Műanyag zacskóba csomagolt.

Cikkszám: AD-54285-12473

Kiváló minőségű 12 színű Faber Castell vízfesték + 1 db ecset. Ragyogó színek a tökéletes festési élményhez. Gyerekek kedvence! Iskolai használatra kiválóan alkalmas.
Ideális minden festési és keverési eljáráshoz.
Korlátlan számú árnyalat a színek keverésével.
Jó fedési eredmény papíron és sok más felületen.

A színkorong átmérője 24 mm.

Cikkszám: JS-125017

Ideális minden festési és keverési eljáráshoz.
Korlátlan számú árnyalat a színek keverésével.
Jó fedési eredmény papíron és sok más felületen.

A színkorong átmérője 30 mm.

Cikkszám: JS-125018

1 darab 12-es méretű hegyes ecset. Kezdők és profi művészek számára. Iskolai ecset készlethez is ajánljuk.
Az ecset nyele festett, könnyebb fogást biztosít és egyszerűbb tisztítani.

Iskolai és kreatív munkákhoz is ajánljuk.

Cikkszám: JS-HE-1-12-F-430864