A gyönyörű 3 színű csillámporból izgalmas színű csillámtetkókat készíthetsz, melyben sokáig tudsz gyönyörködni. A csillámpor összeállítás segítségével szép, színátmenetes mintákat tudsz festeni, mivel a 3 szín egymás árnyalatai.
Csillámtetováláshoz, körömdíszítéshez is használható vízálló kozmetikai csillámpor szett.
Színei: babarózsaszín.
A 2,5 ml-es tégelyes kiszerelés otthoni felhasználáshoz teljesen elegendő, 60-80 mintát készítsz vele. A tégelyes csomagolás előnye, hogy könnyen hozzáférsz ecsettel, és egyszerűen nyitható-zárható a kupakja. Az átlátszó külsőnek köszönhetően azonnal felismerhetőek a színek.

Kozmetikai csillámport ezért érdemes használni:
- A kozmetikai csillámpor biztonságos, nem irritálja a bőrt, mivel nem tartalmaz káros anyagokat. (Mindegyik csillámpor rendelkezik Biztonsági Értékeléssel, ami ezt bizonyítja.)
- Az apró szemcsék 6 szögletűek, ezért jól illeszkednek egymáshoz a festés során és így lesz szép, hosszantartó a csillámtetoválás.
- A legerősebb nyári napfényben is élénk színű marad, így gyermeked sokáig élvezheti a csillogó tetkóját.

Cikkszám: CTPS-0044-501683

Tartalma: 3 tégely 2,5 ml vízálló finom csillámpor.
Színek: tengerkék, citromsárga, piros.

Cikkszám: TY-CTPS-0028-501409

Tartalma: 3 tégely 2,5 ml vízálló finom csillámpor.
Színek: barna, bíbor vörös (piros), gyémánt fehér.

Cikkszám: TY-CTPS-0018-501300

Tartalma: 3 tégely 2,5 ml vízálló finom csillámpor.
Színek: ezüst, babarózsaszín, azúrkék.

Cikkszám: TY-CTPS-0014-501263

65x50cm-es méretű terítő műanyagból. Alkalmas technikai - raz órákon festés és egyéb maszatolos kreatív munkákhoz, alkotáshoz. Otthoni gyurmázás során is hasznos lehet.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-KPP-7-49524

Dinoszaurusz mintás, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Szín: zöld.

Cikkszám: IMO-KPP-9-90724
A gyerekek imádnak nyomdázni. A motívumokat kedvükre színezhetik ki, illetve rajzaikat, alkotásaikat tudják díszíteni vele.
Szülők jutalmazásra is használhatják tanulás során.
A HEYDA márkájú fa nyomda készlet tartalma: 15 különböző bélyegző lányos témakörben (hercegnős/kisállatos) és 1 darab fekete bélyezőpárna gyorsan száradó tintával.
Motívumok mérete kb. 1,5x1,5 cm.
Átlátszó műanyag doboz mérete: 9x7,5 cm.
Cikkszám: BP-204888487
Szülők jutalmazásra is használhatják tanulás során.
A HEYDA márkájú fa nyomda készlet tartalma: 15 különböző bélyegző fiús témakörben (kalóz/űrhajós) és 1 darab fekete bélyezőpárna gyorsan száradó tintával.
Motívumok mérete kb. 1,5x1,5 cm.
Átlátszó műanyag doboz mérete: 9x7,5 cm.
Cikkszám: BP-204888486

5 darabos különböző méretű és formájú szilikon fejű ecset, mely remekül használható gyurma, agyag, vagy sütemények készítésekor marcipán fondant tökeletes megformázásához.
Nyele: barna színű.

Cikkszám: AC-358066

Az aszfaltkrétával való rajzolás nemzedékről-nemzedékre remek szórakozást nyújt a gyerekeknek. Rajzolj vele a földre (aszfaltra, betonra) virágokat, napot, ugrálóiskolát... és gyönyörködj a színeiben. A dobozban 6 darab vastag JUMBO méretű, élénk színű, henger alakú aszfaltkréta található. Könnyen törölhető és mosható kézről, ruháról.

Cikkszám: IMO-SP-494004

12 különböző nyomdás végű filctoll készlet, mellyel a gyerekek kedvükre nyomdázhatnak, színezhetnek. A filctoll végén található különböző mintákkal dekorálhatsz meghívót, levelet, naplót stb.
Kétvégű: az egyik vége normál filctollként funkciónál, a másik vége nyomda.
12 darabos nyomdás filctoll készlet szétnyitható műanyag dobozban.

Egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz.

Cikkszám: YL191848REPULO

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly Pink kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88624

Szép vágtázó barna és fehér lovak mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: zöld/barna.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89324

Aranyos fehér kutyás mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín/világoszöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-9-89024

Szín: sötétkék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kék kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89224

A színes gyöngykészletből különleges ékszereket készíthetnek a kislányok. A szettben rengeteg színes gyöngy található különböző formákkal és mintákkal, melyből csodaszép nyakláncok, karkötők készíthetők. A készletben egy átlátszó fonal is található, így azonnal neki lehet állni a gyöngyfűzésnek.
Doboz mérete: 27x2x21 cm.

Cikkszám: IMO-KE-001382

Kreatív - hobby készlet praktikus műanyag tárolódobozban. A gyerekek kedvükre alkothatnak vele, csak a kreatívitás és a képzelet szab határt.
Színes gyöngyök, flitterek.
Kreatív alkotáshoz, dekoráció készítéséhez.
Kiszerelés: 100 g.

Cikkszám: AC-702383