A5-ös méretű szótár füzet (31-32) angol nyelvórára, stílusos mintával. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!

Cikkszám: TC23-A16011031-904435-5BIGBEN

Cikkszám: TC23-A16011031-904435-4LEARN-ENGLISH
300 Ft (-20%) 240 Ft

Cikkszám: TC23-A16011031-904435-3TELEFONZASZLO

Cikkszám: TC23-A16011031-904435-2KONYV-CETLIK

Cikkszám: TC23-A16011031-904435-1FEHER-LONDON
A6-os méretű zsebszótárfüzet többféle mintával. 32 lapos. Mérete: A6.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető minta a lenyíló ablakban választható ki.
Cikkszám: P1111-1617-520940

A5-ös méretű szótárfüzet (31-32) FSC minősítéssel. 32 lapos füzet cuki panda macis mintával, lányoknak. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

FSC minősítésű Lizzy Card termék. Az FSC embléma jelzi a fogyasztónak, hogy az általuk választott termék papíranyaga nyomon követhető az előállítás teljes folyamatán keresztül. A Lizzy Card vásárlói biztosak lehetnek benne, hogy az általuk gyártott, FSC logóval ellátott termékek felelős erdőgazdálkodás mellett kerültek előállításra.
Környezetbarát termék környezettudatos gyártótól.

Állítsd össze iskolai kollekciódat a Lizzy Card Lollipop PandaCorn mintás kollekciójából >>

A Lizzy Card legcukibb kollekcióján az egyszarvú szarvat kapott panda maci, vagyis Pandacorn balerinaként táncoló, vagy lufikkal játszó kis lényként jelenik meg.
Az egyszarvúk légiessége és a pandák kedves lelke, vidámsága és játékossága egybeforrva ellenállhatatlan kombináció.

Cikkszám: LIZ-21868255
370 Ft (-22%) 290 Ft

Szép fehér lovas mintájú szótárfüzet - 31-32.  A/5-ös méretű, szótárfüzet. 32 lapos, belseje 60 gr-os papírból. Borítója lekerekített sarkokkal.

Cikkszám: ARSU93648516