Különleges zenei golyóstoll hölgyeknek, lányoknak. Az arany színű, kristályköves golyóstoll alját fekete violinkucs motívum díszíti. A toll végén egy kapacitív érintőfelület található, amelynek segítségével okostelefon, táblagép, vagy más érintő képernyővel használható.

A violinkulcs mintás írószer remek ajándék zenekedvelőknek, zene tanárnőknek, zenei sulisoknak.

Cikkszám: IMO-AGF-B2001
Virágos dekorú, bojtos díszítésű hagyományos kialakítású nyomógombos golyóstoll. Ideális iskolában, irodában és otthon. Díszdobozos, így ajándéknak is tökéletes választás lányoknak, hölgyeknek.
Tökéletesen kiegyensúlyozott súlypont. Az alacsony viszkozitású tinta kivételesen sima írási élményt garantál.
0,7 mm-es írásvastagsággal.

Tinta színe: fekete.
Golyóstoll színe: fehér/arany, zöld bojttal.
Cikkszám: IMO-SP-514839
Virágos dekorú, hagyományos kialakítású nyomógombos golyóstoll. Ideális iskolában, irodában és otthon. Díszdobozos, így ajándéknak is tökéletes választás lányoknak, hölgyeknek.
0,7 mm-es írásvastagsággal.

Golyóstoll színe: fehér/arany.
Cikkszám: IMO-SP-514838

Igazán cuki toll nemcsak gyerekeknek. Nagyméretű koala formájú kupakos toll. Tűhegyű (vonalvastagság 0,7 mm).
Toll hossza 17 cm.
2-féle színben rendelhető (szürke, világoskék).
Tetszőlegesen küldjük. Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: IMO-SP-505925
A Starpak golyóstoll modern és ugyanakkor hagyományos kialakítása megkülönbözteti a piacon lévő többi tolltól. Ideális iskolában, irodában és otthon. Díszdobozos, így ajándéknak is tökéletes választás lányoknak, hölgyeknek.

Az automata tollak mechanizmusa garantálja a nagy tartósságot.
Az írási vonal folyamatos és egyenletes, nincsenek hézagok, sűrűség vagy ingadozó hangmagasság.
Toll teste: fa, fém.
Cikkszám: IMO-SP-497718

Cikkszám: IMO-SP-497717

Cikkszám: IMO-SP-497716

Golyóstoll színe: fehér/arany.
Cikkszám: IMO-SP-497715

Aranyos állatos mintájú, kéken író golyóstoll. Nyomógombos kivitel. Golyóátmérő 0,5 mm. Műanyag tolltest.
3-féle mintával rendelhető: tukán madaras, elefántos, koala macis.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
A lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: ABPJ7171

1 darab ZEBRA márkájú tollbetét F-301, F-301A, SL-F1 golyóstollakhoz. Műanyag bevonatú. Írásvastagság: 0,7 mm. Kéken író.

Cikkszám: COL-4901681327324

Design mintás nyomógombos golyóstoll London-Párizs-New York felirattal.
Gumírozott fogórész.
Műanyag tolltest.
Vonalvastagság: 0,7 mm.
Tinta színe: kék.

Cikkszám: TC23-F01778TC1-ABP827R2-BLACK

Astra márkájú öko toll újrahasznosított pet palackból. Környezetbarát.
Kényelmes vele az írás.
Vonalvastagság: 1 mm.
Kék tollbetét cserélhető.

Az ASTRA ECO termék úgy készül, hogy minimálisra csökkentse a műanyagok szükségességét a gyártás során.

Környezettudatos vásárlóknak!

Cikkszám: LIZ-201022008-168357
590 Ft (-22%) 460 Ft

Astra márkájú bambusz golyóstoll kék tollbetéttel.
A bambusz felülete gravírozható, így egyedi ajándékká is varázsolható.
Hegyvastagság: 1 mm.
Kék tollbetét.
Hossza 14 cm.
Anyaga: 80% bambusz. Tartós bambusz fa.
A bambusz már 3 év után használható nyersanyagként. Egy közönséges fának ehhez 30-50 évre van szüksége.
Rendkívüli tartósságának köszönhetően a biológialag lebomló bambusz a műanyag alternativája.

Cikkszám: LIZ-201022031-168630

Zebra márkájú, rozsdamentes alumínium testű, bordázott markolatú golyóstoll. Kényelmes fogású. Golyóvastagsága: 0,7 mm. Írásvastagság: 0,24 mm. Kék betéttel. Szín: pasztell lila/ezüst test. Hegye behúzható.

Cikkszám: FR-F-301-PASTELLILA

Zebra márkájú, rozsdamentes alumínium testű, bordázott markolatú golyóstoll. Kényelmes fogású. Golyóvastagsága: 0,7 mm. Írásvastagság: 0,24 mm. Kék betéttel. Szín: pasztell zöld/ezüst test. Hegye behúzható.

Cikkszám: FR-F-301-PASTELZOLD
Karcsú és professzionális kialakítású Paper Mate InkJoy 700RT visszahúzható golyóstoll gördülékeny írásélményt nyújt.
Az egyedülálló InkJoy írórendszerrel felszerelt toll az ultrasima tintát és az írásra optimalizált golyóshelyet ötvözi, hogy zökkenőmentes és megbízható tintaáramlást biztosít, amely lépést tart a gondolataival.
A kontúros, magasfényű henger és az integrált markolat pontos irányítást és kényelmes írást biztosít.
Tinta színe: kék. 1 mm.
Tolltest színe: fekete.
Cikkszám: COL-700RT

Yalong márkájú olajbázisú zselés tintájú toll gumírozott fogórésszel. Kéken író nyomógombos toll.
Golyóvastagság: 0,7 mm.
6 különböző színű tolltesttel rendelhető (sötétkék, világoskék, zöld, lila, narancssárga, piros).
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: YL192719

Egy különleges mintájú golyóstoll, mely felidézheti a nyári tengerparti kalandokat, de tökéletesen illik sellő lányos kollekciódhoz is.
A tenger növényeivel díszített, csikóhalas fityegővel ellátott nyomógombos golyóstoll.
Az alacsony viszkozitású tinta gördülékény írást biztosít.
Ideális választás iskolába, irodába.
Írás vastagság 0,7 mm.

Cikkszám: IMO-SP-502092