Porpasztell kréta lágy, száraz, extra finom pigmenttel színezett művészkréta az intenzív és változatos színélményt kereső, kreatív alkotók számára ajánlott rajzeszköz. Színei erősek, vagy halványak attól függően, hogy milyen erővel nyomjuk a krétát a papírra.
A kréta lapos felével nagy felületet lehet színezni, az élekkel pedig az apróbb részleteket lehet kidolgozni.
Különleges alkalmazása még:
- Mivel a porpasztell anyaga laza szerkezetű és nagyon puha a színek összemosó ceruza, vagy gumiecset segítségével összedolgozhatóak, ill. keverhetőek.
- A porpasztellt vízzel elmosva különleges hatások érhetőek el. Rajzolható vele nedves akvarell (aquarell) papírra is.
- Színes papíron még kifejezőbb a rajz.

A 12 darabos Colorino Artist puha pasztell kréta alkalmas vékony vonalak rajzolására, és satírozásra is.
A rajz befejezése után javasolt a fixálás.

Cikkszám: 65238PTR

12 darab színes Faber Castell Grip törölhető (radírozható), ergonómikus, háromszög kialakítású zsírkréta. Nehezen törik. Formájának köszönhetően biztos és helyes fogást biztosít a gyerekek számára. Jobb- és balkezeseknek egyaránt ajánljuk.

Cikkszám: JS-122520

6 színű Colorino tempera. A készlet 6 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 13178PTR

6 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 6 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 68390PTR

Ovális formájú műanyag festékpaletta, melyen 6 kerek lyuk, 4 szögletes lyuk található, valamint egy ovális, melyen a temperád színeit kedved szerint keverheted.

Cikkszám: JS-9570127001-185740

36 darabos olajpasztell kréta készlet a kis művészeknek. A pasztell színek lehetővé teszik a finom hatások, árnyékok festését, és színkeverést. Ajánljuk festéshez, rajzoláshoz papírra, kartonra és vászonra.

Cikkszám: COL65726

24 darabos olajpasztell kréta készlet a kis művészeknek. A pasztell színek lehetővé teszik a finom hatások, árnyékok festését, és színkeverést. Ajánljuk festéshez, rajzoláshoz papírra, kartonra és vászonra.

Cikkszám: COL65719

12 darabos olajpasztell kréta készlet művészeknek. Az élénk színek lehetővé teszik a finom hatások, árnyékok festését, és színkeverést. Ajánljuk festéshez, rajzoláshoz papírra, kartonra és vászonra.

Cikkszám: COL65702

10 darab színes tempera tubusos kiszerelésben. Kiszerelés: 10x16 ml. ICO Süni márkájú.

Cikkszám: JS-7270005001-012227

Aranyos, elefánt formájú festék pohár, melyen ecsettartó csatornák vannak kialakítva - lásd nagy képek. Mérete: kb. 9,4x11,7x7,3 cm.

Cikkszám: FR-808981-00808980

Cikkszám: FR-00808998

1 darab vastag fejű ecset, mellyel könnyedén kifesthető nagyobb felület, illetve a kicsik is ügyesen tudnak vele bánni.
Ecset hossza 17 cm. Mérete 17x1,5 cm.
Vidám színekben rendelhető, tetszőlegesen küldjük.
Színben képtől minimálisan eltérhet.

Cikkszám: 57783PTR

12 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 12 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 68420PTR

Különleges vizes tálka festéshez, a Faber Castell-től! A csúszásgátló borítású pohár könnyen összecsukható, így akár kisebb mennyiségű víz is tárolható benne. Az edény hullámos szélén könnyen tárolhatod az ecsetet is, mely nem fog legurulni róla. A festőpohár tető nélküli.

Cikkszám: JS-181517

Különleges vizes tálka festéshez, a Faber Castell-től! A csúszásgátló borítású ecsetmosó pohár könnyen összecsukható, így akár kisebb mennyiségű víz is tárolható benne. Az edény hullámos szélén könnyen tárolhatod az ecsetet is, mely nem fog legurulni róla.
A festőpohár tető nélküli.

Cikkszám: FC-181510

Speciális műanyag pohár festékhez, nem fröcsög az ecset kihúzásakor. Próbáld ki!
Magassága 9 cm.

Cikkszám: 57387PTR

A kerek, emeletes palettájú, vízbázisú gombfesték előnye, hogy sokkal kisebb helyen elfér, mint társai. Ez a vízfesték igen jól fed, a színek intenzitása is megfelelő ahhoz, hogy a gyermek valóban örömmel alkothasson, mint az iskolai órán, mint otthon, vagy baráti körben. A garnitúra nagy előnye, hogy palettája könnyen tisztán tartható.

Festékgomb átmérője: 22,5 mm
Paletta átmérője: 9 cm

Cikkszám: JS-7270016000-003508

A tégelyes temperának meg van az a nagy előnye, hogy pattintós fedele kapcsán nincs szükség palettára, ami nagy előny, már csak azért is, mert így nem keni szét a gyermek a munka hevében a festéket az egész asztalon. Ez a tempera tökéletesen alkalmas dekorációs célokra is, akár otthonunkban is, a falon. A festék nagy előnye, hogy nagyobb kiszerelésű, mint a temperák általában.

Mérete: 6x25 ml

Cikkszám: JS-7270118000-145706