Mókás, szórakoztató játék kisfiúknak, 18 hónapos kortól. Ezen a műanyag garázss autópályán végiggurulhatnak a kisautók, akik speciális mechanizmussal rendelkeznek, mely lehetővé teszi, hogy a kocsi bukfencezzen. Remek móka a kicsiknek.

A játék segíti feljeszteni a baba finommotoros készségeit, koordinációs képességét, valamnt az alak- és színfelismerés feljesztését segíti elő.

A Clementoni bébijáték kiváló minőségű műanyagból készült, biztonságos és tartós.
A játék interaktív jellege lehetővé teszi a kommunikációt a baba és a szülő között, ami hozzájárulhat a baba beszédkészségének fejlődéséhez is.

Játék tartalma:
Garázs szett autóval, mozgó elemekkel.
100%-ban újrahasznosított anyagokból készült.
Ajánlott 18 hónapos kortól.
Cikkszám: CLE-17482-190875

Fából készült, vidám színvilágú autópálya 4 darab kisautóval. Az izgalmas és mókás kikapcsolódást főként a gravitáció hatásai nyújtják, mivel a lejtőn a kisautók ennek köszönhetően gurulnak le egyik pályáról a másikra.
Ezzel a játékkal garantált a szórakozás kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
Játék közben fejlődik a gyermekek szem-kéz koordinációja, vizuális követés képessége, képzelőereje és kíváncsisága, amely elengedhetetlen ebben a korban.

Mérete: 27x10x29 cm.
Anyaga: fa.