Iránytű formájú kulcstartó a stílus és kaland jegyében született. Sosem lehet tudni, mikor jön jól!
Az iránytűs kulcstartó nem csupán kulcsaidat tartja biztonságosan, hanem stílusos kiegészítő is.
Az egyedi iránytű formátum egy kis kaland érzetét idézi, a szabadság és utazás hangulatát hozza el, utat mutatva neked.

Mérete:12x3,5 cm
Anyaga: fém.
Színe: ezüst, fekete, kék kötéllel.
Fémdoboz mérete: 14,5 cm.

Ötletes ajándék férfiaknak, utazás - hajózás szerelmeseinek.

Cikkszám: IMO-JV-19-970

A hajólámpa formájú sárgaréz kulcstartó a stílus és kaland jegyében született. Az egyedi hajólámpa dizájnja kifinomultságot és érdeklődést kelt, míg a sárgaréz anyag az antikolt megjelenést kölcsönzi neki.
A kulcstartó nem csupán kulcsaidat tartja biztonságosan, hanem stílusos kiegészítő is.
Az egyedi hajólámpa formátum egy kis kaland érzetét idézi, és minden alkalommal, amikor kézbe veszed, a szabadság és utazás hangulatát hozza el.
Ez a sárgaréz kulcstartó egy kis egyediséget csempész mindennapi rutinodba, és kifejezi az utazás iránti vágyadat.

Mérete: 2x2 cm. Teljes hossza lánccal 10 cm.
Anyaga: sárgaréz.

Ötletes ajándék férfiaknak.

Cikkszám: IMO-KE-220177
A földtérképes fa poháralátét szett az utazás és földrajz szerelmeseinek tökéletes ajándék.
A egyedi mintázatú poháralátétek nemcsak mutatósak, de védelmet nyújtanak az asztalnak a folyadékok és hőforrások ellen.
Stílust és egyediséget is hoz a terítékbe.
A könnyű és tartós fa anyag biztosítja, hogy a poháralátétek hosszú ideig szolgáljanak, és hogy mindennapi használat közben is élménnyé tegyék az otthoni környezetet.

4 darabos poháralátét szett.
Anyaga: fa.
Mérete: 9,5x9,5 cm.

2-féle színvilágban. Az ár 1 szettre vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.
Cikkszám: IMO-KE-442461-144331

Stílusos nagyméretű falióra. Egyedi megjelenése mellett a nagy, fekete számok miatt nagyon praktikus. Biztos a nappalija éke lesz!
Az óra a legnagyobb gondossággal készült. Gyönyörű számlapja van, világtérkép nyomattal.
Színe: barna.
Anyaga: fém.

- földgömb -

Cikkszám: IMO-PP-IM-A-80546

New York város Manhattan híd képével díszített gumis mappa A4-es méretben. Vastag kartonból készült, színes gumipánttal. Tartós, jó minőségű.
Méret: 33x24 cm.

Cikkszám: 50213122

NAGYMÉRETŰ fotósarkos fényképalbum, melyben a képek tetszőlegesen helyezhetőek el benne fotósarok vagy kétoldalú ragasztó segítségével.
Utazásokról készült képek méltó helye.
A könyvkötött fotóalbum mérete: 30x4x30 cm.
Lapok száma: 30 (60 oldalas).

A fotósarkos albumhoz ajánljuk a fotósarok vagy kétoldalú ragasztó használatát, mely megkönnyíti a fényképek albumba helyezését.
Ezen ragasztók használatával a képek könnyedén kiemelhetők az albumból is anélkül, hogy megsérülnének.

Az albumhoz fotósarok, vagy kétoldalú ragasztó itt választható ki >>

Cikkszám: BBT292930-P410-411VAROSOK

Földgömb mintás falióra. Arab számlapos. Mérete 34x4 cm. Anyaga: MDF fa. Halkan járó óraszerkezettel.

A földtérképes falióra 1 darab AA elemmel működik, mely nem tartozék. Külön rendelhető (Elemek témakörben).

Cikkszám: AC-523112ARABSZAMOS

London város - Big Ben képével díszített gumis mappa A4-es méretben. Vastag kartonból készült, színes gumipánttal. Tartós, jó minőségű. Méret: 33x24 cm.

Cikkszám: 50212361

Vatikán főtere és Róma látképpel díszített gumis mappa A4-es méretben. Vastag kartonból készült, színes gumipánttal. Tartós, jó minőségű. Méret: 33x24 cm.

Cikkszám: 50212392

Könyvkötésű fotóalbum férfias térképes - iránytűs borítóval. A zsebes, bedugós albumba 200 darab 10x15 cm-es fotó helyezhető el (egy oldalon 2 db kép). Memós csíkkal ellátott, ahová információ írható a fényképhez.
Fotóalbum mérete:22x5x22,5 cm.

Remek választás nyaralási fényképekhez.

Cikkszám: BBM46200-WH-227-228-358TERKEP

Szeret vitorlázni, szereti a tengerpart hangulatát? Válassza íróasztalához ezt a dekoratív asztali névjegykártyatartót. A fatalpazaton a névjegykártyatartó mellett egy több árbócos hajó makett díszeleg. Felidézheti vele a nyaralások élményeit, akár egy görög halászfaluban eltöltött hetet.

Ötletes ajándék férfiaknak is. Dolgozószobába, irodába is ajánljuk.

Csempésszen egy kis tengerész stílust otthonába!
Fedezze fel a tengerész stílusú lakásdekorációs termékeinket>>

Cikkszám: AC-519736

Róma város borítójú A5-ös méretű, keményfedelű notesz. A füzet lapjai kockásak. A hófehér lapok 70 g-osak. 48 lapos.

Cikkszám: TC20-A17111027-935729ROME

Klasszikus görögországi tengerpart képével díszített A4-es méretű gumis mappa, melyben dolgozatokat, jegyzeteket tárolhatok. Mérete: 33x24 cm.

Cikkszám: IMO-SP-470870B

Hangulatos Alpok tájképével (hegyek, tavak) díszített A4-es méretű gumis mappa, melyben dolgozatokat, jegyzeteket tárolhatok. Mérete: 33x24 cm.

Cikkszám: IMO-SP-470870A

Szeretsz utazni és szereted a puzzleket is? Remek választás ez az 500 darabos puzzle, melyen Portlandi világítótorony látható naplementekor.
A Clementoni High Quality Collection puzzle darabok könnyen összerakhatók és tökéletesen illeszkednek. A kompromisszummentes, kimagasló nyomdai eljárásnak köszönhetően az elkészült kép lélegzetelállítóan éles és teli an élénk színekkel.

Kirakható puzzle alkotórészek száma: 500 darab.
Összeállítható kép mérete 29x36 cm.
Ajánlott 8 éves kortól.

Cikkszám: JS-35049

Különleges és dekoratív tengerészes falióra. A barna keretes üvegbúra alatt különböző tengerészethez kapcsoló tárgyak, motívumok találhatók, tetején iránytűre hasonlító órával.

4-féle mintával. Az ár 1 darabra vonatkozik. Tetszőlegesen tudjuk küldeni.

Cikkszám: AC-519714

Helyezzétek bele a romantikus nyaraláson készült fotókat. Tengerparton romantikázó párral díszített borítójú album. A bedugós, zsebes albumba 100 darab 10x15 cm-es fénykép helyezhető el.
Album mérete: 17x5,5x14 cm.

Cikkszám: BBM46100-ASSORT18-1TENGERPART

Egy dekoratív falióra nappalija éke lehet. A fekete faerezetes mintán jól mutat a föld térképe. A falióra mérete: 34x3 cm. Anyaga: MDF fa.

Cikkszám: IMO-P-IM-A-124263