Cool Pack márkájú 2 emeletes töltött tolltartó minőségi Colorino írószerekkel, mely kamaszoknak is tetszeni fog. Tartalma: 12 db háromszögletű színesceruza, 18 db filctoll, 1 db grafitceruza, 1 db golyóstoll, 1 db radír, 1 db hegyező és 1 db vonalzó.
A tolltartó anyaga kellemes tapintású és könnyen tisztítható, nedves ruhával letörölhető.
Szín: kék mintás.
Mérete: 19,5x5x12,5 cm.

Cikkszám: 80620CP

Cool Pack márkájú 3 emeletes töltött tolltartó minőségi Colorino írószerekkel. A 3 szintes cipzáras tolltartóban mindent megtalálsz, ami a suliba szükséges. Tartalma: egy szinten 18 db Colorino háromszögletű színesceruza, másik szinten 18 db Colorino filctoll, 3. szinten: 1 db tompavégű olló, 1 db hegyező, 1 db radír, 2 db Colorino grafitceruza, 2 db Patio toll, 1 db 15 cm-es egyenes vonalzó, 1 db 10 cm-es derékszögű vonalzó, valamint egy 10 cm-es szögmérő. Itt a átlátszó zseb alá helyezhető az órarend, a vonalzók fölé.

Szín: színátmenetes - világoskék/rózsaszín.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack Gradient kollekcióból >>
Cikkszám: 67505CP

Cool Pack kollekcióhoz tartozó tornazsák lányoknak. Tiniknek, hölgyeknek is ajánljuk. A tornazsák felül összehúzható, és háton is hordható. Anyaga: 200D poliester. Vízálló.
Mérete: 42,5x35,5 cm.

Szín: kék/fehér csíkos, virágos mintával.

Ajánljuk tornaórára, edzésre, de akár hétköznapi hátizsákként is hordható.

Nyárra a strandoláshoz is remek választás.

Cikkszám: 72261CP

Cool Pack Soul diák hátizsák felsősöknek, egyetemistáknak. A hátizsák 3 tágas rekesszel rendelkezik. Hátsó részében párnázott laptop rekesszel. Első zsebében rendszerező zsebek találhatóak kulcstartó karikával. Mindkét oldalán nyitott, gumirozott oldalzseb található.
Jól szellőző, szivacsos hátkiképzéssel. Párnázott vállpántja méretre állítható.
Alja megerősített. A kézi fogantyúja párnázott.

Mérete: 44x16x32 cm. - 27 literes.
Anyaga: 600D poliester - vízálló.
Szín: szürke.

Garancia: 2 év.

Sportosan elegáns Cool Pack Snow kollekció >>

Cikkszám: C10161-50779CP

Hasznos kellék a hátizsákodhoz, iskolatáskádhoz. A vízálló védőzsák megvédi az elázástól váratlan eső esetén. Összehajtva kis helyen is elfér, így bármikor magaddal viheted. Feltűnő, neon sárga színe gondoskodik a biztonságodról sötétedés uátn is.
Az esővédő univerzális méretű, könnyen beállítható bármilyen hátizsák méretéhez.
Anyaga: neylon.
Mérete: 52x22x44 cm.

Cikkszám: 89999CP

Cool Pack márkájú tolltartó nagyoknak. Az ovális formájú cipzáras tolltartó közepén van egy klapni,  melyen 4 gumipánt található ceruzáknak, és egy hálós cipzáras hálós zseb.
Mérete: 23x5x9 cm.
Lányos tolltartó színe: kék szíves mintával.

Válassz a teljes Cool Pack Lime Hearts kollekcióból >>

Cikkszám: B62010CP

1 darab Cool Pack fém karabíner élénk színekben. Felrakhatod a Cool Pack hátizsákodra, amivel bármit rögzíthetsz rá (pl. tornazsákot). Mérete: 6 cm.
Színek: kék, piros, zöld, fekete, lila, narancs, világoskék, terepszín - színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: 80064CP

A4-es méretű tartós MŰANYAG gumis mappa neon színben. Strapabíró, erős anyagból készült.

Cikkszám: 52122CP

A4-es méretű MŰANYAG gumis mappa neon színben. Strapabíró, erős anyagból készült.

Cikkszám: 52146CP