65x50cm-es méretű terítő műanyagból. Alkalmas technikai - raz órákon festés és egyéb maszatolos kreatív munkákhoz, alkotáshoz. Otthoni gyurmázás során is hasznos lehet.

Cikkszám: IMO-KPP-7-49524

Dinoszaurusz mintás, új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Szín: zöld.

Cikkszám: IMO-KPP-9-90724

5 darabos különböző méretű és formájú szilikon fejű ecset, mely remekül használható gyurma, agyag, vagy sütemények készítésekor marcipán fondant tökeletes megformázásához.
Nyele: barna színű.

Cikkszám: AC-358066

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly Pink kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88624

Szép vágtázó barna és fehér lovak mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: zöld/barna.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89324

Aranyos fehér kutyás mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín/világoszöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-9-89024

Szín: sötétkék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kék kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89224

Hullócsillag formájú linzer kiszúró, amivel süteményeket készíthettek a gyerekekkel az ünnepekre. Készítsetek különleges karácsonyi süteményeket, de használható gyurmázáshoz is. Pl. karácsonyi dísz forma készíthető vele.
Mérete: 7x0,8x3 cm.
Anyaga: fém.

Cikkszám: FK1990-14

Fenyőfa formájú linzer kiszúró, amivel süteményeket készíthettek a gyerekekkel az ünnepekre. Készítsetek különleges karácsonyi süteményeket, de használható gyurmázáshoz is. Pl. karácsonyi dísz forma készíthető vele.
Mérete: 3,5x0,8x3 cm.
Anyaga: fém.

- karácsonyfa -

Cikkszám: FK1990-28

A gyurmázás, formázás eszköze ez a szett, mely még nagyobb lehetőséget ad az alkotó gyermeknek, hogy fejlődjön, hogy komoly alkotást hozzon létre. A formázó két különböző eszközt tartalmaz, melyek egyike lándzsa alakú, a másik szike alakú, mely utóbbival gömb formájú mélyedéseket lehet létrehozni. Az egyik eszköz vége szögletes, a másiké kerek, ami még több lehetőséget ad az alkotásra. Az eszközök kimondottan strapabíró műanyagból készültek.

A csomag tartalma:
- 6 db különböző formázó eszköz.

Anyaga: műanyag

Cikkszám: AC-M90114
A gipszkiöntés remek kreatív játék és nem is túl bonyolult. A gyerekeket leköti, hogy különleges dolgokat készíthetnek, melyet száradás után ki is festhetnek, vagy filctollal kiszínezhetnek.
Ezzel az öntőformával 8 különböző gyümölcs forma készíthető (narancs szelet, alma, cseresznye, szőlő, banán, eper, körte, barack).
Az öntőforma használata rendkívül egyszerű. Csak a gipszet kell vízzel összekeverni, hogy nagyjából híg tejföl sűrűségű legyen.

Cikkszám: JS-560055
Ezzel az öntőformával 8 különböző zöldség forma készíthető (citrom karika, répa, hagyma, zöldborsó, paprika, padlizsán, ...).

Cikkszám: JS-600225
Ezzel az öntőformával 10 különböző házi állat figura készíthető (kecske, bárány, pulyka, liba, csirke, csibe, kacsa, malac, tehén, csirke).

Cikkszám: JS-660376

Szép pillangós mintájú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Univerzális méret, a pántok segítségével kisebb és nagyobb gyerekek számára is megfelelő.
Nyakánál csatos rögzítés. Derékban húzózsinóros, max. 80 cm.
Szín: lila/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-65723

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47623

Csajos divatos mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor.  kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.
Szín: rózsaszín, fagyi, csillag és szív mintával.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a KARTON PP Shiny kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-47823