Praktikus gyógyszertároló és rendszerező doboz műanyagból, mely 7 rekeszes.
Ideális megoldás a heti gyógyszerek kikészítéséhez, adagolásához egész hétre.
Akár szállítható is.
A tartályok a hét napjának nevével van ellátva (lengyelül).
Gyógyszeradagoló / gyógyszertartó átmérője 8,5 cm.
Rekeszek méretei: 3x4x1,7 cm.
Anyaga: műanyag.
Színe: átlátszó.

Cikkszám: IMO-VER-15851

Praktikus nagyméretű gyógyszertároló és rendszerező doboz műanyagból, mely 7 rekeszes.
Ideális megoldás gyógyszerek kikészítéséhez, adagolásához egész hétre.
Akár szállítható is.
A tartályok a hét napjának nevével van ellátva (angolul).
Gyógyszeradagoló / gyógyszertartó mérete: 15x3 cm.
Rekeszek méretei: 3x2 cm.
Anyaga: műanyag.

Több színben rendelhető, az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-VER-15850

Praktikus nagyméretű heti gyógyszertároló és rendszerező doboz műanyagból, mely 7 műanyag tartályból áll, amelyek egy állványba vannak belerakva.
Mindegyik tartálynak 4 rekesze van a nap minden szakára (reggel, délben, este, éjszaka).
Ennek a megoldásnak köszönhetően egész hétre kikészíthetjük a gyógyszeradagot. Naponta csak ki kell húzni a tartály aljáról. A nap végén pedig az állvány tetejére kell helyezni.
Gyógyszeradagoló / gyógyszertartó mérete: 12x6 cm. Tartály mérete: 9x5 cm.
A tárolókra a hét napjának nevével vannak ellátva (angolul).
A tárolóban 7 rekesz található, mindegyik tartály 4 részre osztott.

Cikkszám: IMO-VER-15570

Gyógyszertartó fémdoboz, mely Rosina Wachtmeister: Cats Sepia c. művével díszített. Mérete: 10x1,8x3 cm. 7 fakkos, tükrös.

Cikkszám: VR-19994

Fém gyógyszertartó, mely Klimt: Adele Bloch c. festményével díszített. Mérete: 5,5x1x4 cm. Kettes osztású, tükrös belső résszel. Színe: arany.
Fémdoboz műanyag belsővel.

Gustav Klimt (1862-1918): Osztrák festő, a bécsi szecesszió legfőbb képviselője. Színvilágára a tompa színek, valamint az arany jellemző. Portrék mellett szimbolikus - allegorikus festményeket alkotott.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8327

Fém gyógyszertartó, mely Klimt: Életfa c. festményével díszített. Mérete: 5,5x1,5x4 cm. Kettes osztású, tükrös belső résszel. Színe: arany.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8329

Fém gyógyszertartó, mely Klimt: A csók c. festményével díszített. Mérete: 5,5x1x4 cm. Kettes osztású, tükrös belső résszel. Színe: arany.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8328

Fém gyógyszertartó, mely Klimt: Életfa c. festményével díszített. Mérete: 5x1,4x5 cm. Három fakkos, tükrös belső résszel. Színe: arany.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8209

Fém gyógyszertartó, mely Klimt: A csók c. festményével díszített. Mérete: 7x1,5x7 cm. Három fakkos, tükrös belső résszel. Színe: arany.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8218

Fém gyógyszertartó, mely Van Gogh: Csillagos c. festményével díszített. A kerek gyógyszerdoboz mérete: 7x1,5x7 cm. Hármas osztású, tükrös. Belső része műanyag. Színe: arany.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8211

Fém gyógyszertartó, mely Van Gogh: Napraforgók c. festményével díszített. A kerek gyógyszerdoboz mérete: 7x1,5x7 cm. Hármas osztású, tükrös. Belső része műanyag.
Színe: arany.

Cikkszám: IMO-CHH-181-8216

Fémdoboz műanyag belsővel.
Képtől eltérően nem díszdobozos.

Cikkszám: VR-181-8219

Fém gyógyszertartó, mely Klimt: The kiss c. festményével díszített. Mérete: 7x1,5x7 cm. Három fakkos, tükrös belső résszel.
Színe: arany.

Cikkszám: VR-181-8217

Fém gyógyszertartó, mely Van Gogh: Napraforgók c. festményével díszített. A kerek gyógyszerdoboz mérete: 5x1,4x5 cm. Hármas osztású, tükrös. Belső része műanyag.
Díszdobozos.

Cikkszám: VR-181-8306

Fém gyógyszertartó, mely Rosina Wachtmeister macskás festményével díszített. Cicás gyógyszeres doboz mérete: 5,1x1,8x3,6 cm. Kettes osztású.

Rosina Wachtmeister Bécsben született 1939-ben. Gyerekkora a világháború árnyékában kerámiakészítő-műhelyben telt, 1953-tól egy művészeti iskolába járt Braziliában, majd Rómában tanult festészetet. 1974-től a középkori Capene olasz falucskában telepedett le, ahol a rengeteg macska megihlette és révbe ért Rosina Wachtmeister művészetének kibontakozása.
Az osztrák festőnő varázslatos egyedi macskafigurával világszerte ismerté vált.

Tekintsd meg Rosina nálunk kapható macskás termékeit >>

Cikkszám: VR-18279

Fém gyógyszertartó, mely Klimt Adele Bloch festményével díszített. A szögletes gyógyszerdoboz mérete: 5,5x1,5x4 cm. Kettes osztású.

Cikkszám: ARY-4445A-ADELE

Fém gyógyszertartó, mely Klimt A csók festményével díszített. A szögletes gyógyszerdoboz mérete: 5,5x1,5x4 cm. Kettes osztású.

Cikkszám: ARY-4445A-CSOK

Cikkszám: ARY-4445A-THEKISS