Cikk-cakk vonalat vágó kreatív olló. Hullám alakú cikk-cakk vágásra alkalmas. Az olló használata egyszerű, a gyerekek is könnyen tudják használni. A vágásért a különleges pengék felelnek, amik az adott alakzatban vágják a papírt, anyagat, textilt.

Cikkszám: AC-404355

Kiváló minőségű, asztalra rögzíthetó hegyezőgép, mely normál (8 mm átmérőjű) grafitceruza és színesceruzák hegyezésére is alkalmas.
Fém befogóval és hegyező szerkezettel.
Tartálya könnyen üríthető.

Cikkszám: DELI616B-FEKETE

Praktikus és elegáns irodai kellékek műanyag dobozban, mely kényelmesebbé tezi az irodai munkát. Ötletes ajándék hölgyeknek, kolléganőknek.
A szett tartalma:
3 db grafitceruza, kisméretű jegyzettömb (8x6 cm, 3-féle öntapadós jegyzettömb (post-it), arany színű hegyező, radír, gémkapocs szett, 2 db binder csipesz, 4 db különleges mintájú mágnes (2,3x2 cm), 2 db arany táblatű..
Minden ami egyetlen irodából sem hiányozhat.

Színvilág: arany, fekete/fehér.
A készlet átlátszó műanyag dobozban található.
Doboz mérete: 22x2x12 cm.

Cikkszám: IMO-SP-514842

500 darab fénymásolópapír. A4-es méretű (210x297 mm). 80 g/m2. A termék a képtől eltérhet.

Cikkszám: OR-LBEN480

10 darab színes tempera tubusos kiszerelésben. Kiszerelés: 10x16 ml. ICO Süni márkájú.

Cikkszám: JS-7270005001-012227

Elemmel működő ceruzahegyező, mellyel a hegyezési folyamat leegyszerűsíthető. 2 darab ceruzaelemmel működik. 1 lyukú, 6-8 mm átmérőjű ceruzákhoz.
Divatos színekben (kék, zöld, rózsaszín). Az ár 1 darabra vonatkozik.
A lenyíló ablakban választható ki az elérhető szín.
Elemet nem tartalmaz.

Cikkszám: AD-APS906JO

Maped márkájú körző, mely stílusos formáján kívül különlegessége, hogy fixálni lehet a beállított távolságot. A fém körző 2 mm-es grafitheggyel rendelkezik. Rögzíthető lábakkal rendelkezik. Tű és grafithegytakaró szerkezet védi a gyermekeket és a hegyet a sérülésektől.

Egyszerűen használható.

Általános és középiskolásoknak is ajánljuk.

Cikkszám: FR-019600

Herlitz márkájú 12 színű vízfestékkészlet, magas minőségű festékkorongokkal + 1 db fedőfehérrel. Fedele levehető és festékkeverő palettaként is használható, feliratozható. Korongjai kivehetőek a könnyebb tisztítás érdekében.

Cikkszám: FR-10116655

Akrillfesték készlet 12 színnel. Kiszerelés: 12x12 ml-es tégely.
Az akrill festékek vízbázisúak, gyorsan száradnak, ellenállnak a fakulásnak. Gyerekek számára is alkalmas.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

- Hobby - kreatív foglalkozáshoz is ajánljuk

Cikkszám: APLN6594

Festőköpeny fiúknak Jurassic World dinoszaurusz mintával, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Hátul megkötés, nyakban a magassága állítható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Univerzális méret, a pántok segítségével kisebb és nagyobb gyerekek számára is megfelelő.
Nyakánál csatos rögzítés. Derékban húzózsinóros, max. 80 cm.
Kézzel mosható, 30 C fokos vízben.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Jurassic World kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-65523

12 színű Colorino tempera, mely NEON, GLITTER, METÁL és FLUORESZKÁLÓ színt is tartalmaz! A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 42611PTR

12 színű Colorino tempera, mely 2 darab NEON színt is tartalmaz! A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 19880PTR

Vigyél új színt a festésbe, alkotásba. A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz lágy pasztell színekben.

Kiváló minőségű Colorino termék.

Fedezd fel a trendi színvilágú Colorino Pastel kollekciót >>

Cikkszám: 87812PTR

Colorino márkájú nagy gombos, 28 gombos vízfesték 1 darab ecsettel. Az intenzív színek segítségével gyönyörű színek keverhetőek. A vízfesték felülről nyitható műanyag tartóban található. Kiváló minőségű, környezetbarát termék, mérgező anyagot nem tartalmaz.
Mérete: 24x1,5x15,5 cm. Gomb mérete: 30 mm.

Remek ajándék a kis művészeknek, akiknek szeretnek alkotni, festeni.

Cikkszám: 67317PTR

12 színű Colorino tempera, mely 2 darab FLUORESZKÁLÓ színt is tartalmaz! A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 19903PTR

12 színű Colorino tempera, mely ezüst és arany színt is tartalmaz! A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 13239PTR

6 darabos FUN DOUGH tégelyes gyurma készlet. A könnyen formázható gyurmával kedved szerint alkothatsz különböző figurákat, akár a színeket összekeverve.
Mérgező anyagot nem tartalmaz. A legtöbb textíliából kimosható.

Cikkszám: 32049PTR

A betűtartó nagy segítségére van minden első osztályosnak. Megőrzi a betűket a helyükön, így nem hullanak szét, valamint esztétikus küllemet biztosítanak a tanulást elősegítő eszközöknek.
Erős gumírozás tartja a betűket a mappában.
Anyaga: karton papír

Cikkszám: JS-100-001001