Aranyos nyuszi fiú figura, mely remek választás húsvéti dekorációhoz. A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Mérete: 13,5 cm.

Cikkszám: Q165294

Különleges bagoly figura / szobor, mely egyben perselyként is funkcionál. Polc dekorációnak is tökéletes választás.
Mérete: 12,9 cm.
Anyaga: kerámia.
Színe: szürkés, pöttyös foltokkal.

Ötletes ballagási baglyos ajándék lehet.

Cikkszám: Q138693

Cuki, mosolygós nyuszi figura. Remek választás húsvéti dekorációhoz, mely örömöt és vidámságot visz minden otthonba.

Mérete: 12,3x6,8 cm.
Színe: világosbarna.

Cikkszám: Q138461

Kisméretű sárgarépa, mely húsvéti nyuszis dekorációhoz is illik. A csomagban 10 darab hungarocellből készült piros színű répa található. Ajánljuk kreatív munkákhoz is.
Mérete: 2 cm.
Anyaga: hungarocell.

Cikkszám: Q068510
Pasztell színű pompom tojások, melyből ötletes és bájos húsvéti dekoráció készíthető. Bátran kreatívkodj, alkoss húsvéti dekorációkat az ünnepekre.
A textil tojások mérete 2 cm.
A zacskóban 12 tojás található fehér, krém, lila, zöld, rózsaszín és sárga színben.
Cikkszám: Q068508

Aranyos fekvő nyuszi figura. Bájos húsvéti dekoráció. Mérete: 10 cm.
2 színben (világosbarna, fehér). Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: Q068486

Felakasztható, 15 cm-es fehér ruhás nyuszi lány, mely nagyon aranyos húsvéti dekoráció. Akár a húsvéti barka is díszíthető vele.
4-féle (rózsaszín, zöld, lila, narancssárga füllel), az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: Q068463

Bájos fehér nyuszi figura remek választás húsvéti dekorációhoz. Akár egy kosárba ülteted műfű közé, vagy hímes tojások köré, akár a terített asztalon helyezed el lenyűgözöd vele a gyerekeket, vendégeidet.
A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Ez a fehér nyuszi örömöt és vidámságot visz minden otthonba.

Mérete: 12x8,5 cm.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045466

Bölcs ballagó bagoly ballagási sapkában, diplomával. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő.
Mérete 10 cm.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045447

Bájos nyuszi lány vagy nyuszi fiú figura. Lány nyuszi csinos ruhában, esernyővel a kezében, nyuszi fiú válltáskával.
Remek választás húsvéti dekorációhoz. Akár egy kosárba ülteted műfű közé, vagy hímes tojások között, akár a terített asztalon helyezed el lenyűgözöd vele a gyerekeket, vendégeidet.
A nyuszis dekoráció azonnal ünnepi hangulat teremt, örömet és vidámságot visz minden otthonba.
Kedves húsvéti dekoráció.
Mérete: 12 cm.

Cikkszám: Q045364

Ez bájos barna nyuszi figura remek választás húsvéti dekorációhoz. Akár egy kosárba ülteted műfű közé, vagy hímes tojások között, akár a terített asztalon helyezed el lenyűgözöd vele a gyerekeket, vendégeidet.
A nyuszis dekorációval könnyen ünnepi hangulat teremthető.
Ez a barna nyuszi örömöt és vidámságot visz minden otthonba.

Színe: barna.

Cikkszám: Q045361

Egy mesés esküvői torta fényét emeli egy jól megválasztott tortadísz. Ez a szépen kidolgozott esküvői pár Just MARRIED táblával a kezében varázslatosan fog mutatni az esküvői torta tetején.
A tortadísz figura magassága 14,5 cm. Tökéletesen illeszkedik a torta tetejére, emlékezetessé teszi majd.

Cikkszám: MEZ-5904555028777

Tökéletes kristályátlátszó üvegből készült, tökéletesen profilozott és kiegyensúlyozott pohárkészlet, melyet gyönyörűen megtör a fény.
Az öblös formája lehetővé teszi az egyes italok színének, aromájának és ízének megfelelő értékelését. Elegánsan felszolgálhatóak benne az italok partikon, különleges alkalmakkor.
Nagy kapacitása (390 ml) lehetőséget ad arra, hogy smoothie vagy desszertek (pohárkrém) tálalásához is használja.
Tökéletesen illeszkedjen az asztalelrendezés különböző stílusaiba, a klasszikustól a modernebbig.

A készlet 6 darabos.
Poharak űrtartalma: 390 ml.
Magassága 10,5 cm.
Anyaga: kiváló minőségű üveg.

Cikkszám: IMO-ALT-0103007618-377499

Egy üvegváza harmóniát és eleganciát kölcsönöz a helységnek. A belehelyezett virágok pozitív energiát és örömöt hoznak a belső térbe. Gyönyörű dekoráció lesz, és ez a váza tökéletesen hangsúlyozza szépségüket.
Ez az egyszerű, 19 cm magas üvegváza nélkülözhetetlen minden otthonba. Ideális különböző dekoratív virágos kompozíciók készítéséhez. Művirághoz is ajánljuk.
Nagyszerű ajándékötlet is.

Anyaga: tökéletesen átlátszó üveg.
Magassága 19 cm.

Cikkszám: IMO-ALT-0103016838-168254

A Lotos üvegváza gyertyatartóként is használható, amely ragyogást hoz otthonába. Az üveg tökéletesen harmonizál a fénnyel, egyedi hatásokat hoz létre, így a szoba ragyog és elegáns.

Nagyszerű ajándékötlet is.

Anyaga: tökéletesen átlátszó üveg.
Magassága 19 cm.

Cikkszám: IMO-ALT-0103016806-101206

Gyönyörű virágos parafa poháralátét szett, mely 4 darabos. Praktikus hétköznapi használatra, de vendégvárás, partyk esetén is hasznos.

Cikkszám: IMO-ALT-01010052352-329436

A húsvéti díszek kulcsfontosságú elemei a különleges hangulat megteremtésének az ünnepek alatt. A dekor tojások tökéletes kiegészítő a barkák díszítéséhez, de ötletesen remekül használható asztal - polc dekorációhoz is.
12 darab felakasztható 3,5 cm-es lila pöttyös és csíkos mintájú dekortojás található.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011138-385616

12 darab felakasztható 3,5 cm-es zöld pöttyös és csíkos mintájú dekortojás található.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-ALT-17080011137-385647