Újrahasznosított műanyagból készült bevásárló szatyor Rosina Wachtmeister Cats Sepia cicás c. művével díszítve.
Cipzárral összezárható bevásárlószatyor, melyet könnyen magaddal vihetsz a táskádban, s ha szükséged van rá csak előveszed.
Kis helyen elfér.
Macskás szatyor mérete nyitott állapotban kb. 48x60 cm, összehajtva 15x12 cm.
Anyaga: újhasznosított nylon.

Cikkszám: VR-40574

Újrahasznosított műanyagból készült bevásárló szatyor Rosina Wachtmeister Momenti di Felicitá cicás c. művével díszítve.
Kis helyen elfér.
Macskás szatyor mérete nyitott állapotban kb. 48x60 cm, összehajtva 15x12 cm.
Anyaga: újhasznosított nylon.

Cikkszám: VR-40571

Imádja a zenét, zenekedvelő akinek ajándékot keres? Lepje meg egy stílusos zongora - zongorabillentyű mintás textil válltáskával, mely használható hétköznapokra, vásárláshoz. Zenei táska mérete: 41/29x12x31 cm. Anyaga: textil.
A zongorás táska / szatyor felülről nyitott, alján merevítővel. Vállra kényelmesen felvehető.
Színe: krém, minta fekete/ezüst.

Cikkszám: IMO-AGF-B3078
Praktikus és mutatós bevásárló szatyor kényelmes hosszú füllel. Vállon is kényelmesen hordható. Egyterű. Belül egy kis cipzáras zseb található.
Anyaga: vízálló poliészter.
Összehajtható, nem gyűrődik.
Anyaga: poliészter. Strapabíró.

- coolpack bevásárlók -
Cikkszám: 79260CP

Vincent van Gogh festményeinek motívumával díszített válltáska/szatyor. Egy különleges mintájú szatyor, mely dísztasakként is szolgálhat Van Gogh-os ajándékokhoz.
A képen a válltáska két oldalán található minta látható (Napraforgók, Íriszek).

Cikkszám: VR-021-9051

Vincent van Gogh Mandulavirágzás festményével díszített válltáska/szatyor. Egy különleges mintájú szatyor, mely dísztasakként is szolgálhat Van Gogh-os ajándékokhoz.

Cikkszám: VR-021-9061

A képen a válltáska két oldalán található minta látható (Kávéház éjjel, Csillagos éj).

Cikkszám: VR-021-9050

Környezetbarát, újrahasználható textilzsák élelmiszer tárolásához, vásárlásához, szállításához. Pl. hagyma, burgonya, de gyümölcs és zöldséghez is kiváló választás.
A zsák teteje zsinórral összehúzható.
A 100% pamutból készült tárolózsák mérete 36x27 cm.
Mosható, többször használható.

- ÖKOfelelősség -

Cikkszám: IMO-ZT-KB6038

Környezetbarát, újrahasználható textilzsák élelmiszer tárolásához, vásárlásához, szállításához. Pl. rizs, búzadara, tészta...
A zsák teteje zsinórral összehúzható.
A 100% pamutból készült tárolózsák mérete 30x19,5 cm.
Mosható, többször használható.

- ÖKOfelelősség -

Cikkszám: IMO-JJA-KB6042
1.190 Ft (-29%) 850 Ft

Vincent van Gogh festményeinek motívumaival díszített válltáska/szatyor. A képen a válltáska két oldalán található minta látható (Kávéház éjjel, Csillagos). Akár dísztasakként is használható, melyben az ajándék átnyújtható a megajándékozottnak.
Belül cipzáras zseb található benne.
Mérete fül nélkül: magasság 37 cm, szélesség 46 cm.
Mérete: 46x11x38 cm.

Cikkszám: VR-021-9013

Fehér színű bevásárló szatyor stílusos fekete kottás - hangjegyes mintával. Mindkét oldala mintás. A zenei szatyor mérete: 48x37 cm. Könnyű, kisméretű összehajtható szatyor, cipzáras és egy karabíner is található rajta. Legyen mindig nálad, így kímélve a környezetet.

Teljes zenei kollekciónkat itt találod >>
Cikkszám: IMO-AGF-B3051

Különleges mintájú textil bevásárló táska, melyet Rosina Wachtmeister Merletto Sole cicás képe díszít. Mérete 40x38 cm.

Rosina Wachtmeister Bécsben született 1939-ben. Gyerekkora a világháború árnyékában kerámiakészítő-műhelyben telt, 1953-tól egy művészeti iskolába járt Braziliában, majd Rómában tanult festészetet. 1974-től a középkori Capene olasz falucskában telepedett le, ahol a rengeteg macska megihlette és révbe ért Rosina Wachtmeister művészetének kibontakozása.
Az osztrák festőnő varázslatos egyedi macskafigurával világszerte ismerté vált.

Tekintsd meg Rosina nálunk kapható macskás termékeit >>

Cikkszám: VR-12721

Klimt Gustav Klimt, A csók képével díszített bevásárló szatyor. Az elegáns textil szatyor mindig kéznél tud lenni. Mérete: 40x38 cm.

Cikkszám: VR-12710

Vincent van Gogh festményével díszített válltáska/szatyor. Belül cipzáras zseb található benne.
Mérete fül nélkül: magasság 37 cm, szélesség 46 cm.
Mérete: 46x11x38 cm.

Cikkszám: 021-9009

Műanyag táska, melynek egyik oldalán Klimt Kiss képe, másik oldalon Életfa festménye látható. A vállraakasztható táska mérete: 46x11x38 cm.

Cikkszám: 021-9007

Őzike mintás bevásárló táska. A szatyor magas teherbírású. Környezetvédelmi és gazdasági szempontból is tökéletes választás.
Használhatod napi bevásárláshoz, kiegészítő táskaként, vagy ajándéktasakként.

Anyaga: poliészter, PP szőtt anyag.
Mérete: 40x15x40 cm.

Cikkszám: ED-TP162-O

Praktikus és ötletes ajándék zenekedvelőknek, zenetanárnak ez a hangjegy mintás összehajtható bevásárlószatyor. Mérete: 48,5x40 cm. Anyaga: textil.

Teljes zenei kollekciónkat itt találod >>
Cikkszám: IMO-JV-07-187

Elegáns bevásárló táska, mely Klimt Kert napraforgókkal képével van díszítve. Anyaga: textil. Mérete: 40x38 cm.

Cikkszám: VR-12711