Űrhajós mintájú, Space feliratú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Fiús tolltartó mérete: 20,5x4x13,5 cm.
Színe: kék/zöld.
Kialakítása: két kihajtható klapnival rendelkezik, melyen kívül órarend és szorzótábla található. Kialakítása: 7+9+9 gumipánt ceruzáknak, 1-1 szélesebb gumipánt radírnak, hegyezőnek és vonalzónak. Bélése műanyag, így könnyen tisztítható.
Tartozik hozzá 1-1 db minta nélküli 15 cm-es vonalzó, radír és hegyező, valamint egy órarend (cseh feliratú) és szorzótábla.

Állítsd össze iskolai felszerelésed az OXY BAG Space kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-39824

Farkas mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Fiús tolltartó mérete: 20,5x4x13,5 cm.
Színe: kék/narancssárga.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Wild Wolf farkasos kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-7-89024

Aranyos fehér kutyás mintájú, mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Színe: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-8-19224
Szép szárnyas unikornis mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Színe: rózsaszín/kékes lila.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Pegazus Unicorn kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-8-19724

Virágos - kolibri madaras mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: fekete/lila.
Kialakítása: két kihajtható klapnival rendelkezik, melyen kívül órarend és szorzótábla található. Kialakítása: 7+9+9 gumipánt ceruzáknak, 1-1 szélesebb gumipánt radírnak, hegyezőnek és vonalzónak. Bélése műanyag, így könnyen tisztítható.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Flowers kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-81624

Vidám csajos (BBF, szív, OMG, Good Vibes felirat emblémákkal díszített) üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: rózsaszín-kék színátmenetes.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a KARTON PP Shiny kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-40624

T-Rex dinós mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: fekete/zöld

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag T-REX dinoszaurusz mintás kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-56824

Sportautó mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: fekete/zöld/narancssárga.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Speed autós kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-04624

Szép pillangó mintás üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly Pink kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-49524

Szép vágtázó barna és fehér lovas mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: kék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-39924

Romantikus lovas és virágos mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Horse Romantic kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-89124

Színes pöttyös mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: fekete/kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Dots kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-90024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: zöld/szürke.
Minta: zöld kockák figurákkal.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY GO PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-81424

Szín: zöld/szürke.
Minta: zöld kockák figurákkal.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a KARTON PP Play World kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-8-19824

Szép egyszarvú unikornisos üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: sötétkék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Unicorn Dreams kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-88924

Focilabdás és stoplis cipős mintájú üres tolltartó 2 kihajtható füllel, melyben kényelmesen elférnek az írószerek. Órarendnek is van hely benne.
Szín: kék/zöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Football kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-49424

Minecraft-ra emlékeztető motívumokkal (pixeles minta, emberkék) díszített két klapnis, kihajthatós tolltartó fiúknak. A tolltartó felszerelelt (29 darabos).
A két klapnis tolltartó tartalma:
10 darab színesceruza, 1 db grafitceruza, 1 db golyóstoll, 12 db filctoll, 1-1 db radír, hegyező és 15 cm-es vonalzó. A kihajthatós klapnin 1 órarend és egy szorzótábla található.
Mérete: 21x4x14 cm.
Színe: fekete/zöld..

Cikkszám: IMO-SP-506182

Cool Pack márkájú kihajthatós tolltartó gördeszkás mintával. Kényelmesen elférnek az írószerek.
Két klapnis (két kihajtható füllel) - belül gumipántos, kívül átlátszó órarendtartó zsebbel - lásd nagy képek.
A fiús tolltartó anyaga kellemes tapintású és könnyen tisztítható, nedves ruhával letörölhető.
Vízálló, kiváló minőségű anyagból készült.
Merevített, a tolltartó belseje poliészterrel bélelt, mely megóvja a gyors karcolásoktól és szakadástól.

Mérete: 20x4x14 cm.

Szín: fekete/zöld, színes GAMER (számítógép játékos) és gördeszkás mintával.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack Peek a Boo Gamer kollekcióból >>

Cikkszám: 76675CP