Szép barna lovas mintájú patentos irattartó tasak A5-ös  iratok, dokumentumok, írólapok tárolására. A patent segítségével könnyen záródik. Anyaga: PP polipropolén (műanyag). Mérete: A5 (24x0,2x17 cm).

Cikkszám: AD-31047-18

PASTELINI márkájú, pasztell színvilágú kártyatartó / igazolványtartó tok 10 betétlappal.  Alkalmas különböző kártyák tárolására (diákigazolvány, bérlet, hűségkártya, bankkártya).
A tokba 20 darab kártya helyeztő.
Anyaga: PVC.
Mérete: 11,5x7,8 cm.
Több színben rendelhető. Az ár egy darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-KPP-6-214

Pastelini márkájú cipzáras PVC irattartó csekk boríték méretben, pasztell rózsaszínben. A vízálló, tartós cipzáras tasak sokrétűen használható. Alkalmas kisebb méretű iratok, dokumentumok, csekk és pénz tárolására, írószerek és kézműves kellékekszépítkező szerek tárolására. Erős anyagának köszönhetően még csavarok és anyák is tárolhatók benne.
Otthon, irodában egyaránt hasznos tárolóeszköz.
Neszesszerként és lapos, bedobálós tolltartóként is használható.

Szín: pasztell kék rácsvonal mintával.
Anyaga: erős EVA műanyag. Vízálló, porálló, nem könnyen deformálódik. Dokumentumok védelmét szolgálja. Akár utazás során is biztonságosan szállíthatók az iratok, okmányok.
Méret: 23x12 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-2-3221

Pastelini márkájú cipzáras PVC irattartó csekk boríték méretben, pasztell kék színben. A vízálló, tartós cipzáras tasak sokrétűen használható. Alkalmas kisebb méretű iratok, dokumentumok, csekk és pénz tárolására, írószerek és kézműves kellékekszépítkező szerek tárolására. Erős anyagának köszönhetően még csavarok és anyák is tárolhatók benne.
Otthon, irodában egyaránt hasznos tárolóeszköz.
Neszesszerként és lapos, bedobálós tolltartóként is használható.

Szín: pasztell kék rácsvonal mintával.
Méret: 23x12 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-2-3222

Pastelini márkájú cipzáras PVC irattartó A5-ös méretben, pasztell rózsaszínben. A vízálló, tartós cipzáras tasak sokrétűen használható. Alkalmas A5-ös méretű iratok, dokumentumok tárolására, írószerek és kézműves kellékek, szépítkező szerek tárolására. Erős anyagának köszönhetően még csavarok és anyák is tárolhatók benne.
Otthon, irodában egyaránt hasznos tárolóeszköz.

Szín: világoskék rácsvonal mintával.
Anyaga: erős EVA műanyag. Vízálló, porálló, nem könnyen deformálódik. Dokumentumok védelmét szolgálja. Akár utazás során is biztonságosan szállíthatók az iratok, okmányok.
Cipzárja masszív.
Méret: 23x18 cm - A5 formátum.

Cikkszám: IMO-KPP-2-3191

Pastelini márkájú cipzáras PVC irattartó A5-ös méretben, pasztell kék színben. A vízálló, tartós cipzáras tasak sokrétűen használható. Alkalmas A5-ös méretű iratok, dokumentumok tárolására, írószerek és kézműves kellékek, szépítkező szerek tárolására. Erős anyagának köszönhetően még csavarok és anyák is tárolhatók benne.
Otthon, irodában egyaránt hasznos tárolóeszköz.

Szín: világoskék rácsvonal mintával.
Cipzárja masszív.
Méret: 23x18 cm - A5 formátum.

Cikkszám: IMO-KPP-2-3192

PASTELINI márkájú, pasztell színvilágú kártyatartó / igazolványtartó tok 6 betétlappal.  Alkalmas különböző kártyák tárolására (diákigazolvány, bérlet, hűségkártya, bankkártya).
A tokba 12 darab kártya helyeztő.
Anyaga: PVC.
Mérete: 10,3x0,5x7,2 cm.
Több színben rendelhető. Az ár egy darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-KPP-6-158

A5-ös méretű, tartós műanyagból készült 4 gyűrűs iratrendező gyűrűskönyv. 2,5 cm-es széles gerinccel, divatos pasztell színben. A5-ös méretű dokumentumok bemutatására, tárolására, rendszerezésére alkalmas.
Mérete: 22,5x2,5x17,5 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-2-12219

Mérete: 22,5x2,5x17,5 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-2-12119

Vékonyabb, tartós műanyagból készült 4 gyűrűs iratrendező gyűrűskönyv. 2 cm-es széles gerinccel, divatos pasztell színben. A4-es méretű dokumentumok bemutatására, tárolására, rendszerezésére alkalmas.
Mérete: 31x2x24,3 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-2-275

Mérete: 31x2x24,3 cm.

Cikkszám: IMO-KPP-2-274

4 gyűrűs iratrendező gyűrűskönyv 4 cm-es széles gerinccel, divatos pasztell színben. A4-es méretű dokumentumok bemutatására, tárolására, rendszerezésére alkalmas.

Cikkszám: IMO-KPP-7-039

Cikkszám: IMO-KPP-7-279

Cikkszám: IMO-KPP-7-276

Cikkszám: IMO-KPP-7-275

Édes duci KitTok macskás mintájú A4-es méretű gyűrűs könyv, melybe rendezhetők az iratok, papírok. 2 gyűrűs. Mérete: 31,6x4x26,1 cm.

Édes duci cica grafikával díszített kollekció, hogy az iskolai napok cukisággal legyenek megtöltve.
A kollekció barack színe dominál a termékeken, amely a szép napot kívánó cicák mellett melegséget és szeretet áraszt.
Azoknak a lányoknak ajánljuk, akik nagyon állatbarátok, szívük mélyén cicakedvelők.

Fedezd fel a Lizzy Card - KitTok Stars Catto cicás kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23082602

Vicces és vagány dinós mintájú A4-es méretű gyűrűs könyv, melybe rendezhetők az iratok, papírok. 2 gyűrűs. Mérete: 31,6x4x26,1 cm.

Állítsd össze iskolai kollekciódat a Lizzy Card Ford GT kollekciójából!

Egy menő dinoszaurusz grafikájú kollekció, ahol a vagány dino fejhallgatót és napszemüveget visel.
Azoknak a fiúknak ajánljuk, akik rajonganak a többezer évvel ezelőtti fajnak az izgalmas világáért.

Fedezd fel a Lizzy Card - Dino Cool Dino Roar dinós kollekcióját >>

Cikkszám: LIZ-23082501

Aranyos elefántos mintájú A4-es méretű patentos irattartó tasak, melyben iratok, rajzok, dolgozatok tárolhatóak.
Anyaga: műanyag (polipropilén).
Mérete: A4 - 34x23 cm.