Kis formalyukasztó, mely segítségével szív formát vághatunk ki egyszerűen. A kivágott képből kreatívan díszeket, faliképeket, meghívókat és egyéb papírból készült apró dísztárgyakat készíthetünk.
Védett vágási terület, a kivágásokat egy csúszó rekeszbe gyűjti.
220 gsm-ig használható karton lyukasztásához.
Motívum mérete: kb. 1,7 cm.
Termék mérete: Hossz: 12,3 cm. Szélesség : 8,3 cm. Magasság: 4,5 cm. Súly: 52 g.

Cikkszám: BP-203687421

Kis formalyukasztó, mely segítségével hangjegy formát vághatunk ki egyszerűen. A kivágott képből kreatívan díszeket, faliképeket, meghívókat és egyéb papírból készült apró dísztárgyakat készíthetünk.
Védett vágási terület, a kivágásokat egy csúszó rekeszbe gyűjti.
220 gsm-ig használható karton lyukasztásához.
Motívum mérete: kb. 1,7 cm.

Cikkszám: BP-203687440

3 darab mágneses könyvjelző szett zenei témakörben. Praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.
Mérete: 5,5x2,1 cm.
Kártya mérete: 14,2x8,8 cm.
A csomagban 3 darab mágneses könyvjelző található (zongorabillentyűs/violinkulcsos, trombitás, hangjegyes/hegedűs).

Cikkszám: P0130-1279-31122

Komplett írószerkészlet Verdi témájú díszdobozban. Tartalma: 1 fanyelű mártogatós toll póthegyekkel, arany színű irontartó állvány tintatartóval, tintával, miniatür kottatartó állvány, kis pergament.
Ötletes zenei ajándék zenetanárnak, zenekedvelőknek.

Cikkszám: RUB-MU-328VE

Hibája: hátul a felső sarka sérült kicsit.
Kottás - violinkulcsos mintájú gumis mappa. Stílusos irattartó zene sulisoknak, zenészeknek, zene tanároknak, melyben akár a kották is tárolhatóak.
Anyaga: karton.
Mérete: A4.

Cikkszám: IMO-SP-536507LILA-HIBAS
590 Ft (-34%) 390 Ft

Anyaga: karton.
Mérete: A4.

Cikkszám: IMO-SP-536507-2FELE

Ez a gitár formájú vágódeszka tökéletes választás minden zenésznek vagy gasztronómiai rajongónak, akik egyedülálló stílust és funkcionalitást keresnek a konyhájukban.
A pontosan kidolgozott részletek, mint például a hangszer testének ívei megelevenítik a gitár jellegzetes vonalait, így egyedi díszként is szolgál a konyhapulton vagy falon. Emellett funkcionális is: kiváló minőségű vágófelülete ideális a zöldségek, gyümölcsök és egyéb ételek aprításához.
A gitárhúr utánzat matrica a vágódeszkán, melyet használat előtt el kell távolítani.
A természetes bambuszfa antibakteriális tulajdonságokkal rendelkezik, így higiénikus és biztonságos használatot biztosít.
Csak kézzel mosható.
Mérete: 34,5x1,5x21,5 cm.
Anyaga: bambuszfa.

Cikkszám: IMO-GG-5903181045721

Különleges mártogatós toll Rubinato Music kiadásban. A készlet tartalmaz egy mártogatós tollat fém heggyel, fekete színű tintát üvegben (10 ml) és egy arany színű mini trombita dekorációt.
Díszdobozos. A kalligráfia készlet mutatós ajándék.

Cikkszám: RUB-MU336-TROMBITA

Különleges mártogatós toll Rubinato Music kiadásban. A készlet tartalmaz egy mártogatós tollat fém heggyel, fekete színű tintát üvegben (10 ml) és egy arany színű mini saxofon dekorációt.
Díszdobozos. A kalligráfia készlet mutatós ajándék.

Cikkszám: RUB-MU336-SAXOFON

Különleges kottás - hangjegyes mintájú papírszalvéta. Fekete-fehér mintájú zenei szalvéta. Mérete: 33x33 cm. A csomag 20 db szalvétát tartalmaz.
Zenekedvelők ajándékához, pl. egy bögre mellé remek választás.

Minőségi papír termék.

Cikkszám: VR-13316830

Különleges kottás - violinkulcsos mintájú papírszalvéta. Fekete kottás és arany violinkulcs mintás zenei szalvéta.
A csomag 20 db szalvétát tartalmaz.
Zenekedvelők ajándékához, pl. egy bögre mellé remek választás.

Minőségi papír termék.

Cikkszám: VR-C1331787

Színes hangszerek (zongora, gitár, hegedű, trombita, saxofon) mintás pénztárca, mely cipzárral zárható. Belül osztott. Mérete 19x10 cm. Anyaga: műbőr.

Kialakítása: 3 rekesz, egyik elválasztóján cipzáras zseb. Belül mindkét oldalán kártyatartó zsebek találhatóak (összesen 12 db kártya fér bele).

Tekintse meg teljes zenei kollekciónkat >>
Cikkszám: IMO-JV-20-115

Hangjegy mintás pénztárca, mely cipzárral zárható. Belül osztott. Mérete 19x10 cm. Anyaga: műbőr.

Tekintse meg teljes zenei kollekciónkat >>
Cikkszám: IMO-JV-20-114

A zenei bedobálós tolltartó egy stílusos iskolai, vagy irodai felszerelés. Kompakt mérete és praktikus kialakítása lehetővé teszi, hogy rendben tartsa tollait és egyéb írószereit.
Az elegáns fehér színű, fekete hangjegyekkel díszített tolltartó nemcsak esztétikai élményt nyújt, hanem zenészek vagy zene szerelmesei számára különleges értéket is képvisel.
A bedobálós mechanizmus könnyű hozzáférést biztosít az írószerekhez, miközben egyedülálló stílust kölcsönöz az íróasztalnak.
Színes hangszerek (zongora, hegedű, gitár, saxofon, trombita) mintájú tolltartó egyediséget sugároz.
Anyaga: műbőr.
A cipzárral záródó tolltartó egyterű.
Mérete: 19x6x6 cm.

Ez a henger alakú tolltartó nagyszerű ajándék zenekedvelő diákoknak, felnőtteknek.

Cikkszám: IMO-JV-18-559

Különleges spirálos hangjegy füzet színes hangszerek (gitár, hegedű, zongora, trombita, saxofon) mintájú borítóval.
A kottafüzet 80 lapos.

Cikkszám: IMO-JV-18-554

Hegedű és saxofon mintás piperetükör hölgyeknek. A táskában könnyen elfér. Kinyitható, és az egyik fele nagyítós.
Mérete: 7 cm. Anyaga: fém.

Cikkszám: IMO-JV-18-550HEGEDU-SAXOFON
A hangjegyes-violinkulcsos mintájú kerámia bors- és sószóró egyedi és stílusos kiegészítő a konyhában. A só és bors nélkülözhetetlen ízt adnak hozzá az ételekhez, miközben a tartója vizuális dinamizmust is hoz majd az asztalra.
Kompakt méretük és könnyű kezelhetőségük lehetővé teszi, hogy minden étkezés alkalmával könnyedén használhatók legyenek, így emelve az étkek ízét és a konyhai dekoráció színvonalát egyaránt.
Az asztali só- borszóró mérete: 7,5x 4cm.
Dobozos.
Cikkszám: IMO-JV-16-553

Hangjegyes mintájú, nyomógombos golyóstoll díszdobozban. Remek ajándék zenekedvelőknek, zenetanároknak.
Hossza 15 cm.
Színe: fehér, fekete hangjegy mintával.
Cserérhető betétes.

Cikkszám: IMO-JV-14-016