A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet aranyos koala mintájú borítóval, lányoknak, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!

Cikkszám: TC23-A16011021-902998-11KOALA

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet kamion autós mintájú borítóval, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC23-A16011021-902998-2TRUCK

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet munkagép autós mintájú borítóval, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC23-A16011021-902998-1GIANT
300 Ft (-17%) 250 Ft

A5-ös méretű 21-32 vonalazású füzet kardszárnyú delfin mintájú borítóval, lányoknak, fiúknak, mely 4. osztálytól ajánlott. Margós. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC23-A16011021-902998-14ORCA
Különleges PVC borítóval ellátott füzet cserélhető lapokkal. A lapok a füzet közepén található guminak köszönhetően cserélhetőek. A másik gumi a füzet bezárására szolgál.
Cikkszám: IMO-KPP-8-968CERUZAK
Cikkszám: IMO-KPP-8-968SMILEY
Cserélhető füzet betétlap a PVC borítóval ellátott füzetekhez (8-968).
A5 méretű.
Cikkszám: IMO-KPP-M432

A Fortuna füzetcsalád kitűnő választás a minőség és ár-érték arányban is. Minőségi, hagyományos A5-ös méretű, tűzött 21-32-es vonalazású füzet 4. osztálytól.
32 lapos iskolai füzet.
A stílusos színvilágú és mintájú borítója 170 gr-os fényes műnyomó papírból, belíve 70 gr-os fehér ofszet papírból készült.
Mérete 14,3x20,4 cm.

A hagyományos külsővel rendelkező füzet feldobható egy különleges mintájú füzetborítóval is, melyből webshopunkban széles kínálatot talál.

Fortuna iskolai füzet igen kedvező áron.

Cikkszám: AD-5999559777523

Hagyományos A5-ös méretű, tűzött 21-32-es vonalazású füzet a Nebulo-tól. Ajánlott 4. osztálytól. 32 lapos magas fehérségű iskolai füzet lekerített sarkokkal, így óvva a szamárfültől.
A Nebulo magyar márkájú basic+ osztályos iskolai füzeteket a minőség és a 3D UV lakkal díszített motívumok teszi különlegessé.
Matt fóliával bevont felülete védi a terméket a behatásoktól, így nem szükséges külön füzetborítót használni!
Enyhén nedves mosószeres kendővel tisztára törölhető.

A címke részre tollal felvihető a kisdiák neve, és az egyéb információk.

A füzet magas fehérségű, 70 grammos margós belívekkel, 32 lapos kivitelben, A5-ös méretben, kerekített sarkokkal készült.
Színei köszönhetőek a kisiskolások könnyedén megkülönböztethetik őket egymástól.

Minőségi NEBULO magyar termék.

Cikkszám: FBV4-21-32-283865
Cikkszám: IMO-KPP-8-968REPULO
Cikkszám: IMO-KPP-8-968POTTYOS
Cikkszám: IMO-KPP-8-968CICA
Cikkszám: IMO-KPP-8-968CAPA
Cikkszám: IMO-KPP-8-968CAMO

A5-ös méretű 21-32-es vonalazású füzet 4. osztálytól különleges NASA logóval és űrhajó mintával fiúknak. Az űrhajós füzet 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 70 gr-os.

Válassz a teljes Ars Una - NASA kollekcióból >>

Cikkszám: 53621269

A5-ös méretű 21-32-es vonalazású füzet, csodaszép szarvasos mintával lányoknak. 4. osztálytól ajánlott. A füzet 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 75 gr-os.
Mérete: A5 - 14,7x20,5 cm.

A mesebeli erdőben sétáló szarvasos Midnight Wish Ars Una teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 53621290

A5-ös méretű 21-32-es vonalazású füzet mesés rókás grafikával, lányoknak. 4. osztálytól ajánlott. 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással készült. Mérete: 14,7x20,5 cm.
Minőségi Ars Una termék.

A Lovely Day rókás Ars Una teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 53621306

A5-ös méretű Lamborghini sportautós mintájú, 21-32-es vonalazású füzet 4. osztálytól. 32 lapos, lekerített sarokkal, fényes fóliázással tartós borítóval készült.
Borító: 250 gr-os műnyomó karton. Belív 70 gr-os.

Cikkszám: 53621252