Nagyon bájos nyuszis dekorú, nyomógombos mechanikus ceruza (töltőceruza). Ötletes ajándék a nyuszitól húsvétra gyerekeknek, iskolásoknak.
3-féle színvilágban rendelhető. Tetszőlegesen küldjük.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: Q304327

1 darab virágos mintájú, HB keménységű radíros végű grafitceruza.

Cikkszám: IMO-SP-512016

A mókás írószerek praktikus és  kedves ajándék gyerekeknek akár születésnapi buliba is.
A natur színű ceruza végén egy aranyos katicabogát csücsöl a rugón, mely íráskor, használatkor mozog. Így örömmel veszik kézbe a gyerekek.

Cikkszám: FK1314-C

A natur színű ceruza végén egy aranyos cica csücsöl a rugón, mely íráskor, használatkor mozog. Így örömmel veszik kézbe a gyerekek.

Mókás macskás ajándék.

Cikkszám: FK1314-F

A natur színű ceruza végén egy aranyos béka csücsöl a rugón, mely íráskor, használatkor mozog. Így örömmel veszik kézbe a gyerekek.

Cikkszám: FK1314-A

1 darab Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza lányoknak, hölgyeknek. Keménysége: B.
Ceruzatest színe: rózsaszín.

Jellemzői:
A szabadalmaztatott SoftGRIP zóna megakadályozza a ceruza elcsúszását, az ergonomikus háromszög forma késlelteti az ujjak fáradását.
SV törésálló ceruzabél a speciális kötésnek köszönhetően ellenállóbbá teszi a ceruzát a sérülésekkel szemben.

Cikkszám: FC-517054

Kiváló minőségű Faber Castell Grip nyomósiron gumirozott fogórésszel. 0,7 mm-es vonalvastagság a folyékony íráshoz. Tetején kicsavarható extra hosszú radírgumi található. Cserélhető.
Ergonomikus gumírozott markolat a könnyebb fogásért.
Törésálló ceruzahegy.

Cikkszám: FC-134727

Háromszögletű STABILO grafitceruza HB keménységgel. Rajzoláshoz, íráshoz, jegyzeteléshez kiváló választás.
A Stabilo ceruzák kiváló minőséget képviselnek, strapabírók, a hegye nem törik a héjban, hegyezése egyszerű.
Lakkozott kényelmes fogórész.

Cikkszám: JS-369-03-HB

Mókás szörnyecskék mintájú radíros grafitceruza. HB erősségű.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-SP-512015
110 Ft (-36%) 70 Ft

1 darab különleges csillogó Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza lányoknak, hölgyeknek. Keménysége: B. Speciális kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek, így könnyen hegyezhetőek. Könnyen radírozható.

Jellemzői:

Cikkszám: FC-118234

Faber Castell 2001 Grip 2001 háromszögletű radírvégű grafitceruza lányoknak, rózsaszín ceruzatesttel. B keménységű.
Extra törhetetlen szerkezete miatt közkedvelt.
Könnyen radírozható és hegyezhető.
Ajánljuk íráshoz, rajz és vázlatkészítéshez.

Amiért a legkedveltebb ceruza:
A ceruza vízbázisú bevonata teljesen környezetbarát.

Cikkszám: FC-217237

Stabilo Swano radíros végű grafitceruza tökéletes választás otthonra, vagy az iskolába lányoknak divatos világoskék ceruzatesttel. A hatszögletű grafitceruza felülete lakkozott, kényelmes fogású. Keménysége: HB.

Cikkszám: 4908-03-HB

Virágos mintájú tolóbetétes ceruza lányoknak. 4-féle színvilág közül választhatsz. Az ár 1 darabra vonatkozik, a megjegyzés rovatban jelezheted a kérésed a mintával kapcsolatban.
A tolóbetétes ceruzánál a tolóbetét segítségével mindig hegyes ceruzával tudsz dolgozni. Ha elkopott a fej, akkor csak annyi a teendő, hogy alulról ki kell húzni, és felül bedugni.

Cikkszám: TC23-F33870011-AMPQ16R4

Aranyos Hello oroszlán grafikájú, M&G márkájú hatszögletű, HB keménységű grafitceruza. Radíros végű.
Lakkozott ceruzatest.

Cikkszám: TC23-F338502HB-AWP308C9

Szíves mintájú, M&G márkájú háromszögletű, HB keménységű grafitceruza. Lakkozott ceruzatest.
Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
A ceruzatest vonalkóddal ellátott.

Cikkszám: TC23-F338506HB-AWP307A5

Virágos mintájú, M&G márkájú háromszögletű, HB keménységű grafitceruza. Lakkozott ceruzatest.
Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
A ceruzatest vonalkóddal ellátott.

Cikkszám: TC23-F338505HB-AWP307A4
180 Ft (-22%) 140 Ft

M&G márkájú különleges 0,9-es, 2B-s töltőceruza NÉGYSZÖG alakú színes műanyag ceruzatesttel. Bordázott fogórész. Kényelmes fogású.
Nyomógombos szerkezet.
Nyomósirón vonalvastagsága: 0,9.
2B-s 0,9x1,8 mm-es béllel szerelve, mely kiválóan alkalmas szélesebb vonalak rajzolására, illetve satírozásra művész rajzokhoz.
Különlegessége a beépített radír a kupak alatti részben.

Több színben rendelhető (sárga, rózsaszín, kék, lil).a
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: TC23-F31777000-AMP35173

M&G márkájú 0,5-ös töltőceruza színes műanyag ceruzatesttel. Ergonomikusan kialakított fogórész, mely a helyes ceruzafogást biztosítja.
Antibakteriális fogórész.
Nyomógombos szerkezet.
Nyomósirón vonalvastagsága: 0,5.

Több színben rendelhető (rózsaszín, kék, szürke).
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: TC23-F31762000-AMPJ4971
500 Ft (-30%) 350 Ft