Iskolában, edzésen és munkában is nélkülözhetetlen egy stílusos kulacs, mely BPA-mentes, biztonsági zárral zárható. Űrtartalma: 600 ml. A formatervezett kulacs biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült, mely finom tapintású. Nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t, BPS-t és BPF-et. Semmilyen káros anyag nem tud kioldódni a kulacs anyagának szerkezetéből. Food Safe minősítéssel rendelkezik.
-10 és +95 Celsius fok között hőálló.
Kézi mosogatással tisztítható. Mikrohullámú sütőbe nem helyezhető.
Anyaga: Eastman Tritan kopoliészter alapanyaga újrafelhasználható, környezetbarát műanyag.
Bintonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Szín: púder rózsaszín.

Ars Una kulacsok - Egészséges és trendi! Magas minőséget képviselnek, alapanyaguk megfelel a legszigorúbb - köztük a német LFGB és az amerikai FDA - élelmiszerekkel érintkező anyagok előírásait tartalmazó szabályzatok követelményeinek.

Cikkszám: 55790482
Egy igazán egyedi és praktikus kulacs a Gabol Attack focis kollekcióból. Football feliratú alumínium kulacs fiúknak.
Teteje csavarható, szivárgásmentesen zár. Tetején karabínerrel, így akár a táskára is kapcsolható.
Űrtartalma: 600 ml.
Anyaga: BPA mentes alumínium.
Szín: kék, focista mintával, football felirattal.

A teljes GABOL Attack kollekció itt tekinthető meg>>
Cikkszám: GA-231648

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag Lamborghini autómárka emblémájával díszítve. A kulacs biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.
Strapabíró anyag!

Szín: fekete, fehér/piros.
Űrtartalom: 475 ml.

A mintája illeszkedik iskolatáskádhoz. Iskolába, sportoláshoz és kiránduláshoz is használható.

Teljes Ars Una - Lamborghini kollekció >>

Cikkszám: 55022545

BPA mentes műanyag kulacs, kétállású biztonsági záras tetővel, akasztóval. Egy kézzel is könnyen használható. Iskolába, sportoláshoz és kiránduláshoz is használható, felnőttek is ajánljuk edzésre. Űrtartalma: 450 ml.
Méret: 8 x 19,5 cm.
(A biszfenol-A -BPA- az egyik legelterjedtebb műanyagipari alapanyag, amelyről a kutatások már bebizonyították, hogy hosszú távon károsan befolyásolhatja az emberi agy és más szervek fejlődését, összezavarhatja a gyerekek hormonháztartását valamint növeli egyes ivarszervi rákfajták felnőttkori kockázatát.)

Cikkszám: 54740747

Cikkszám: 54740754

Cikkszám: 94749168

Cikkszám: 94749182

BPA-mentes, nagyméretű műanyag kulacs lányoknak, hölgyeknek, kétállású biztonsági záras tetővel, akasztóval. Egy kézzel is könnyen használható. Iskolába, sportoláshoz és kiránduláshoz is használható, ajánljuk felnőttek is edzésre.
Méret: 22x8 cm.
Szín: lila/zöld.

Cikkszám: 94759549

BPA-mentes, nagyméretű műanyag kulacs fiúknak, férfiaknak, kétállású biztonsági záras tetővel, akasztóval. Egy kézzel is könnyen használható. Iskolába, sportoláshoz és kiránduláshoz is használható, ajánljuk felnőttek is edzésre.
Méret: 22x8 cm.
Szín: szürke, sárga.

Cikkszám: 94759167

BPA mentes, nagyméretű műanyag kulacs, kétállású biztonsági záras tetővel, akasztóval. Egy kézzel is könnyen használható. Iskolába, sportoláshoz és kiránduláshoz is használható, ajánljuk felnőttek is edzésre.
Szín: zöld/fekete

Cikkszám: ARSU94758894

Cikkszám: ARSU94758443

Űrtartalma: 650 ml.
Stapabíró anyag, hőálló képessége -20°C és 100°C között.
Szín: világoskék.

Cikkszám: 94759198

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs sárga virágos mintával, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.

Szín: sárga/világoszöld.

Válassz a teljes Ars Una - Flower Power virágos kollekcióból >>

Cikkszám: 55022606

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs kockás grafikával. A biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.

Mérete: 20x6,5 cm.
Fiús kulacs Űrtartalom: 475 ml.

Minőségi Ars Una termék.

Teljes Ars Una Geek kollekció itt tekinthető meg >>

Cikkszám: 55022569

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs dzsungel növényes - állatos grafikával, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.

Válassz a teljes Ars Una - Jungle - dzsungel leveles - állatos kollekcióból >>

Cikkszám: 55020626

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs lányos mintával, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.

Szín: világoszöld/kék.
Minta: édes unikornis és tündérport szóró tündérlány.
Űrtartalom: 475 ml.

A mesebeli egyszarvú unikornis és tündérlány mintás Ars Una - Stardust teljes kollekció itt tekinthető meg>>

Cikkszám: 55022583

Biztonságos tritán kopoliészter műanyagból készült (BPA mentes) műanyag kulacs aranyos Thin Pink cicás mintával, mely biztonsági záras tetővel cseppmentesen záródik.

Szín: rózsaszín.

Teljes Think Pink kollekció >>