Cool Pack márkájú diák hátizsák felsősöknek, egyetemistáknak. 3 rekeszes hátizsák cipzáras előzsebbel, jól szellőző párnázott hátfallal. A hátsó rekeszében laptoptartó található, a középsőben cipzáras zseb. A cipzáras előzsebben gumírozott rendszerző zsebek találhatók, pl. mobiltelefon, tollak számára, valamint kulcstartó karika. Mindkét oldalán nyitott zsebbel rendelkezik.
Vállpántja vastag és puha, méretre állítható. Kézifüle párnázott. Alja megerősített, párnázott.

Anyaga: 600D poliester.
Hátizsák színe: fekete, zöldes vonal mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a QUAKE kollekcióból >>
Cikkszám: 10750CP

Anyaga: 600D poliester.
Hátizsák színe: fekete, fehér/sárga grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a TIC TAC kollekcióból >>
Cikkszám: 10746CP

Anyaga: 600D poliester.
Lányos hátizsák színe: világosszürke, türkiz virágos.

Cikkszám: 10753CP

Anyaga: 600D poliester.
Lányos hátizsák színe: fekete, fehér-piros virágos.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a VENICE virágos kollekcióból >>
Cikkszám: 10715CP

Anyaga: 600D poliester.
Lányos hátizsák színe: világoskék, színes virágos mintával.

Cikkszám: 10740CP

Cool Pack márkájú  diák hátizsák felsősöknek, egyetemistáknak. 4 rekeszes fiús diák hátizsák, mely igen kényelmes viseletű. Háta teljesen párnázott, H2O légáteresztő panel rendszerrel.
4 rekeszes, laptoptartós. Cipzáras első zsebében szervező és kulcstartó található. A táskán fejhallgató kivezető van.
Mindkét oldalán nyitott zseb található.
Oldalsó szorítópánt.
Méretre állítható, párnázott, jól szellőző vállpánt mellkaspánttal.
Kézi fogantyúja párnázott.
Megerősített párnázott alsó.

Mérete: 46x17x32 cm.
Űrtartalom: 29 liter.
Anyaga: 600D poliester. Strapabíró, vízálló anyag.
Szín: fekete, narancssárga grafikás.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a SODA kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-02736CP

Cool Pack márkájú nagyméretű bedobálós tolltartó, mely cipzárral záródik. 2 rekeszes. Mérete: 23x4x11 cm. Írószerek, filctollak kényelmesen elférnek benne.
Tolltartó színe: fekete, narancssárga vonal mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a LAVA kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05749CP

Tolltartó színe: fekete, zöldes vonal mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a QUAKE kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05750CP

Tolltartó színe: fekete, fehér - sárga mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a TIC TAC kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05746CP

Lányos tolltartó színe: fekete, fehér - piros virágos mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a VENICE kollekcióból >>

Cikkszám: COOL-05715CP

Cool Pack márkájú nagy, henger formájú bedobálós tolltartó, mely cipzárral záródik. Mérete: 20x7x8,5 cm. Írószerek, filctollak kényelmesen elférnek benne.
Lányos tolltartó színe: kék szíves mintával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a Tutti Heart szíves kollekcióból >>

Cikkszám: 61789CP

Fiús tolltartó színe: kék terepszínű.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a ARCTIC kollekcióból >>

Cikkszám: 61732CP

Fiús tolltartó színe: fekete, grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a SHIPS kollekcióból >>

Cikkszám: 61739CP

Fiús tolltartó színe: fekete, narancssárga grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a SODA kollekcióból >>

Cikkszám: 61736CP

Cool Pack márkájú iskolai hátizsák alsósoknak, kiskamaszoknak. A hátizsák 26 literes. Mérete: 41x16x30 cm. Kényelmes viselet, mivel a háta szivacsosan párnázott.
2 rekeszes, 2 cipzáras előzsebbel és két oldalsó nyitott zsebbel.
Nagyobb rekeszében laptoptartó zseb, cipzáras első zsebében zsebes rendszerező, kulcstartó található.
Hátfala a gerinc mentén ergonomikusan párnázott.
Megerősített párnázott alsó.
Kézi fogantyúja és vállpántja párnázott.
Vállpántja párnázott, méretre állítható.
Fényvisszaverővel ellátott.

Szín: fekete, zöld dinoszaurusz csontváz mintával.
Fiús hátizsák mérete: 43x17x31 cm.
Űrtartalom: 26 liter.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a DANGER dinós kollekcióból >>

Cikkszám: 99719CP

Cool Pack márkájú 2 emeletes töltött tolltartó minőségi Colorino írószerekkel, mely kamaszoknak is tetszeni fog.
Tartalma: 12 db háromszögletű színesceruza, 18 db filctoll, 1 db grafitceruza, 1 db golyóstoll, 1 db radír, 1 db hegyező és 1 db vonalzó.
A fiús tolltartó anyaga kellemes tapintású és könnyen tisztítható, nedves ruhával letörölhető.
Vízálló, kiváló minőségű anyagból készült.
Merevített, a tolltartó belseje poliészterrel bélelt, mely megóvja a gyors karcolásoktól és szakadástól.

Mérete: 19,5x5x12,5 cm.

Szín: fekete, zöld GAMER mintával - számítógépes játékok rajongónak.

Legyen teljes Cool Pack kollekciód! Válassz a Cool Pack Game Night gamer kollekcióból! >>

Cikkszám: 66711CP

A tolltartó anyaga kellemes tapintású és könnyen tisztítható, nedves ruhával letörölhető.
Vízálló, kiváló minőségű anyagból készült.

Fiús tolltartó mérete: 19,5x5x12,5 cm.

Színe: kék, űrhajók mintával.

Legyen egységes a Cool Pack kollekciód. Válassz a teljes Cool Pack Space Adventure kollekcióból >>

Cikkszám: 66764CP

Cool Pack márkájú 3 emeletes töltött tolltartó minőségi Colorino írószerekkel. A fiús 3 szintes cipzáras tolltartóban mindent megtalálsz, ami a suliba szükséges.
Tartalma: egy szinten 18 db Colorino háromszögletű színesceruza, másik szinten 18 db Colorino filctoll, 3. szinten: 1 db tompavégű olló, 1 db hegyező, 1 db radír, 2 db Colorino grafitceruza, 2 db Patio toll, 1 db 15 cm-es egyenes vonalzó, 1 db 10 cm-es derékszögű vonalzó, valamint egy 10 cm-es szögmérő. Itt a átlátszó zseb alá helyezhető az órarend, a vonalzók fölé.

Mérete: 19,5x5x12,5 cm.

Szín: fekete, zöld GAMER mintával - számítógépes játékok rajongónak.

Cikkszám: 67711CP