Szép barna lovas mintájú, két klapnis, kihajthatós tolltartó lányoknak. A tolltartó mérete: 19,5x4x13 cm. Belső kialakítás: tolltartó egy-egy oldalán 10-10 ceruza helyezhető el, a kihajtható részen órarendtartó található, a másik falán ceruza- és radírtartó (összesen 27+3 gumispánt). Az órarendtartó zsebben a tolltartóhoz illő 2 db órarend is található.
Mérete: 19,5x4x13 cm.
Színe: világoskék.
Minőségi Lizzy Card termék.

Wild Beauty kollekció azoknak, akik imádják a lovakat. A gyönyörű pej paripa igazán elegánssá teszi ezt a kollekciót, és viselőjük kifejezheti általa a lovak iránti rajongását.
Állítsd össze iskolai felszerelésed a Lizzy Card - Wild Beauty lovas kollekciójából >>

Cikkszám: LIZ-22948409

Az örök trendi farmer mintázatú, patchwork dekorú, két klapnis, kihajthatós tolltartó lányoknak. A tolltartó mérete: 19,5x4x13 cm. Belső kialakítás: tolltartó egy-egy oldalán 10-10 ceruza helyezhető el, a kihajtható részen órarendtartó található, a másik falán ceruza- és radírtartó (összesen 27+3 gumispánt). Az órarendtartó zsebben a tolltartóhoz illő 2 db órarend is található.
Mérete: 19,5x4x13 cm.
Színe: világoskék/rózsaszín.

A FARMER örök divat.
Az idei év meghatározó anyaga a divatban is. A Lizzy Card ezért csempészte bele a lányos kollekciójába.
Divatőrült alsósoknak és igazi trendszetter felsősöknek ajánljuk, akik már nem a rajzfigurákért, hanem inkább a divatikonokért rajonganak.
A divatos megjelenésű farmerkék alapon remekül mutatnak a különböző népszerű ikonok (pálmafa, gyümölcs, szivárvány, sütemény…).
Bármely más stílussal jól kombinálható, úgy mint egy farmernadrág is.

Fedezd fel az OJS Girl - Jeans lányos kollekció további darabjait is >>

Cikkszám: LIZ-22948503

Virágés és madaras mintájú tolltartó, mely töltött, egyszintes, két kihajtható füllel. Benne van minden, ami szükséges egy tolltartóba: jó minőségű 12 db háromszögletű színesceruza, 3 db HB grafit ceruza, 10 db színes filctoll, 1 db radír, 1 db hegyező, 1 db 17 cm-es egyenes vonalzó, 1 db háromszög vonalzó, órarend A és B hétre.

Lányos tolltartó mérete: 12,8x3,6x19,3 cm.
Szín: világoskék/rózsaszín.

Minőségi Ars Una termék.

Válassz a teljes Ars Una - Jardinette madaras - virágos kollekcióból >>

Cikkszám: 53570673

Balerinaként táncoló panda mintás két klapnis, kihajthatós tolltartó lányoknak. A tolltartó mérete: 19,5x4x13 cm. Belső kialakítás: tolltartó egy-egy oldalán 9-9 ceruza helyezhető el, a kihajtható részen órarendtartó található, a másik falán ceruza- és radírtartó (összesen 27+3 gumispánt). Az órarendtartó zsebben a tolltartóhoz illő 2 db órarend is található.
Szín: világoskék/szürke.
Minőségi Lizzy Card termék.

Állítsd össze iskolai kollekciódat a Lizzy Card Lollipop PandaCorn mintás kollekciójából >>

A Lizzy Card legcukibb kollekcióján az egyszarvú szarvat kapott panda maci, vagyis Pandacorn balerinaként táncoló, vagy lufikkal játszó kis lényként jelenik meg.
Az egyszarvúk légiessége és a pandák kedves lelke, vidámsága és játékossága egybeforrva ellenállhatatlan kombináció.

Cikkszám: LIZ-21885655

Bagmaster tolltartó egy kihajtható írószertartóval, pillangós mintával. Belül szürke bélésanyag szegéllyel. Minőségi cipzáras fém húzókával.
Kialakítása: 10+6+5 gumipánt ceruzáknak, valamint 3 szélesebb gumipánt radír, hegyező és vonalzó elhelyezésére. Átlátszó órarendtartó van benne.
Üres tolltartó mérete: 20,5x4x13,5 cm.
Szín: türkizkék/fekete.

Kollekcióhoz rendelhető termék: MERCURY-9B