Prémium minőségű, praktikusan kivitelezett iskolai hátizsák fiúknak. Ajánlott 4. osztálytól. Iskolába és hétköznapra egyaránt kényelmes viselet, ajánljuk férfiaknak is. Számos zsebében könnyedén rendszerezhetőek a felszerelésed. 2 cipzáras rekesszel + 3 cipzáras zsebbel rendelkezik. 2 nagy rekeszében a tanszerek jól elférnek. Nagyobbik első zsebében cipzáras szeb és bevarrt írószertartó segíti a rendszerezést. Cipzáras első zsebében apróbb felszerelések tárolhatóak. Külön zárható, plüssel bélelt szemüvegtartó zseb van rajta. Oldalában 2 hálós zseb található italtartó vagy egyéb kisebb tárgyak tárolására.
Kényelmes hátpárnázattal rendelkezik. Vállpántja megerősített, puha és méretre állítható.
Rendkívül könnyű, mindössze 1 kg.
Mérete: 49x23x33 cm.
Űrtartalom: 28 liter.
Anyaga: prémium minőségű, erős anyag.
Garancia: 2 év. Ajándék tankönyvborítóval szállítjuk.
Szín: fekete/zöld.

Teljes Ars Una - Lamborghini kollekció >>

Cikkszám: 55000260

Szép virágos mintájú tinédzser iskolai hátizsák, melyet 4. osztálytól ajánlunk. Megerősített, puha vállpántja méretre állítható, mellkaspánt tartozik hozzá.
A hátizsák 1 nagy cipzáras rekesszel rendelkezik, melyben szivaccsal bélelt, puha laptoptartó rekesz található. Cipzáras előzsebén hálós belső zseb található.
2 hálós oldalzsebében kényelmesen elfér az italtartó is.
Prémium minőségű erős anyagból készül. Minőségi, tartós YKK cipzárral.
Rendkívül könnyű.

Garancia: 3 év.
Mérete: 51x25x32 cm.
Űrtartalom: 27 literes.

Cikkszám: 55840255

Ajándék öntapadós tankönyvborítóval! Gerincbarát, könnyű iskolai hátizsák merev aljjal, jól rendszerezhető belső résszel, és szép fehér lovas mintával, 2 év garanciával alsós lányoknak.

Miért ajánljuk a Fairy Manor lovas anatómiai iskolatáskát?
- Egészséges testtartás – gerincbarát hátkiképzéssel, párnázott csípőrésszel
- Vastagon párnázott, szellőztető barázdákkal ellátott ergonomikus hátkiképzés
- Vállpántjai több ponton is állíthatóak
- A váll- és hátizmok arányos terhelése
- Pehelykönnyű, mindössze 0.9 kg!
- Tartós – Hogy több évig használhassátok!
- Anyaga tartós, kemény szövetből készült, alsó részét 4 db műanyag talp védi.
- Szuperül pakolható: 3 nagy cipzáras rekesszel, belül textil elválasztó elem. A legkisebb rekeszben felvarrt írószer- és igazolványtartó található.
- Két oldalán egy-egy gumis zseb
- Biztonságos: nagy felületű fényvisszaverő elemek

Mérete: 45x21x33 cm
Garancia: 2 év
Szín:
lila/világoskék

Minőségi Ars Una iskolatáska.

Ajándék:
 Ars Una öntapadós tankönyvborító. Mérete: 50x31 cm. A könyv teljes felületén megragad. 1 csomag 10 darabot tartalmaz. Méretre vágható. Tankönyvhöz és füzethez is használható. (93824453)

Állítsd össze kislányod iskolai felszerelését a csodaszép Fairy Manor lovas mintájú iskolai kollekcióból, mely itt tekinthető meg >>

Cikkszám: 94568516

Szabályozható méretű mellkasi öv, amely még kényelmesebbé teszi gyermekednek az iskolatáska viselését. A mellkaspánt a 2018-as Ars Una mágneszáras iskolatáskákhoz alkalmazható.
A mellkaspánt alkalmazása leveszi a terhelést a vállról és a hátgerincről, valamint segít a megfelelő tartás megőrzésében.
Alsósoknak ajánljuk!
Mérete: 2,5 cm széles, hossza tetszés szerint alakítható.

Cikkszám: ARSU10297322

Alsósoknak ajánljuk!
Mérete: 2,5 cm széles, hossza tetszés szerint alakítható.

Cikkszám: ARSU10297414