Praktikus tartályos kétlyukú helyező, mellyel vékonyabb és vastagabb ceruza, akár postairon is hegyezhető. Könnyen üríthető forgácsgyűjtő tartállyal rendelkezik. Kényelmes fogas biztosító háromszögletű, lekerekített modern forma. Tartós rozsdamentes él.
Duplalyukú tartályos hegyező mérete: 5x4x5 cm.
Anyaga: műanyag, fém.

2 színben elérhető (rózsaszín, sárga). A rendelhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-SP-405591SZIVALAKU

Unod, hogy állandóan eltörik a vonalzód?! Ajánljuk neked ezt a kedvedre csavarható, törhetetlen műanyag vonalzót! Próbáld ki! Hossza 15 cm, így a tolltartódban is kényelmesen elfér.

Szinte lehetetlen eltörni! Anyaga rugalmas, így akár tekerhető is, ha leesik biztosan nem keletkezik rajta sérülés!

Az átlátszó műanyag vonalzó ellenáll a törésnek. Korlátozás nélkül hengerelhető, csavarható és hajlítható.

Hossza: 15 cm.

Cikkszám: IMO-SP-357039ROZSASZIN

Hossza: 15 cm.

Cikkszám: IMO-SP-357039KEK

Ez a tompavégű olló speciálisan profilozott és jobbkezes gyermekek kezéhez lett kialakítva.
A 13 cm hosszú olló, mely tartós anyagból készült, lekerekített véggel a gyermekek biztonsága érdekében.

Típus: jobbkezes.

Cikkszám: IMO-SP-229903ZOLD

Típus: jobbkezes.

Cikkszám: IMO-SP-229903SARGA

Ez a tompavégű olló speciálisan profilozott és balkezes gyermekek kezéhez lett kialakítva.

Típus: balkezes.

Cikkszám: IMO-SP-222560KEK

Típus: balkezes.

Cikkszám: IMO-SP-222560PIROS

Különleges ceruza formájú radír Vincent van Gogh Csillagos éj. című képével díszítve. Hossza 14 cm, átmérő 1,5 cm.
Az ár 1 db termékre vonatkozik!

Cikkszám: IMO-JV-13-259

Egyszerű, de mégis különleges ez a zongora alakú radír. A fekete zongorás radír mérete: 3x1x3 cm.
Praktikus zenei írószer kiegészítő, de ötletes ajándékkísérő lehet zenekedvelőknek, zenészeknek, zene tanárnak, zene sulisoknak.

Cikkszám: IMO-AGF-E1041

Kisméretű, praktikus szabó olló szálak, fonal, mouline, húrok vágásához.
Rozsdamentes acélból készült, megkönnyíti a szabást, éles pengével rendelkezik a pontos vágáshoz.
Kis méretű praktikus, segít a pontos vágásban még a legkevésbé hozzáférhető helyeken is.
Az ergonomikus forma nagyon kényelmessé teszi a használatát.
Használható szabáshoz, barkácsoláshoz, hobby kreatív tevékenységhez, modellkészítéshez, vagy a kertben levelek és szárak vágásához.

Anyaga: rozsdamentes acél penge.
Mérete: 12,3x2,5 cm.
Penge hossza 4 cm.
Több színben, tetszőlegesen küldjük.

Cikkszám: IMO-VER-11327

PASTELINI márkájú, pasztell színvilágú kártyatartó / igazolványtartó tok 10 betétlappal.  Alkalmas különböző kártyák tárolására (diákigazolvány, bérlet, hűségkártya, bankkártya).
A tokba 20 darab kártya helyeztő.
Anyaga: PVC.
Mérete: 11,5x7,8 cm.
Több színben rendelhető. Az ár egy darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-KPP-6-214

PASTELINI márkájú, pasztell színvilágú kártyatartó / igazolványtartó tok 6 betétlappal.  Alkalmas különböző kártyák tárolására (diákigazolvány, bérlet, hűségkártya, bankkártya).
A tokba 12 darab kártya helyeztő.
Anyaga: PVC.
Mérete: 10,3x0,5x7,2 cm.
Több színben rendelhető. Az ár egy darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-KPP-6-158

Szép pillangós mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Ovisoknak, iskolásoknak praktikus használni kreatív alkotás, festés, ragasztás során.
Szín: rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly Pink kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88624

Szép vágtázó barna és fehér lovak mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: sötétkék/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Horse Blue kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-88024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú új fazonú festőköpeny fiúknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. A kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Univerzális méret
Szín: zöld/barna.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89324

Aranyos fehér kutyás mintájú, új fazonú festőköpeny lányoknak, mely megvédi a ruhájukat festéskor, gyurmázáskor. kötény elején két zseb található. Oldalán patenttal záródik, nyitható.
Szín: rózsaszín/világoszöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-9-89024

Szín: sötétkék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Butterfly kék kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-89224
Minecraftra emlékeztető mintákkal díszített mágneskorongok. A készlet 6 darab 3 centiméteres átmérőjű mágneses korongot tartalmaz.
Praktikus segítség papírlapok rögzítéséhez fém felületekre vagy mágnestáblákra. Hűtőmágnesként is használható.
Cikkszám: IMO-SP-528366