Kedves, puha plüss anyagú sötétbarna maci. Nyakán kockás masnival, fején ballagási kalappal. A kalap/sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 25 cm.

Cikkszám: BI671487-SOTETBARNA

KÖSZÖNÖM!... Édesanyámnak, nagymamámnak, tanáromnak... Válaszd ez a hangulatos virágcsokor mintás, KÖSZÖNÖM feliratú képeslapot Anyák napjára, tanár búcsúztatóra, ballagásra, vagy bármilyen más köszöntésre.
Az elején lévő köszönő szöveggel, belső oldala színes, szöveg nélküli, így egyedi üzenet írható bele.
Pasztell rózsaszínű, egyedi méretű boríték tartozik hozzá.
Hajtott lap mérete: 16,5x11,7 cm.

Cikkszám: 30064232

Pasztell lila színű, egyedi méretű boríték tartozik hozzá.
Hajtott lap mérete: 16,5x11,7 cm.

Cikkszám: 30064225

Különleges barna bagoly mintájú, nagyméretű porcelán bögre. Ilyened még biztos nincs. Férfiaknak is  kedves ajándék. Űrtartalma: 500 ml. Anyaga: porcelán.

Cikkszám: AC-516172

Nagyon aranyos diplomkalapot viselő macskás mintájú papír dísztasak ballagási ajándékhoz. Ajándéktasak mérete: 23x18 cm (közepes méretű). Szalagfüles.
Minőségi papír termék.

Cikkszám: Q371374
350 Ft (-17%) 290 Ft

Stílusos mintájú papír dísztasak ballagási ajándékhoz. A ballagó sapka ceruzák mintájú ajándéktasak mérete: 32x26 cm (nagyméretű). Szalagfüles.
Minőségi papír termék.

Cikkszám: Q349816

Különleges bagoly figura / szobor, mely egyben perselyként is funkcionál. Polc dekorációnak is tökéletes választás.
Mérete: 12,9 cm.
Anyaga: kerámia.
Színe: szürkés, pöttyös foltokkal.

Ötletes ballagási baglyos ajándék lehet.

Cikkszám: Q138693

Bölcs ballagó bagoly ballagási sapkában, diplomával. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő.
Mérete 10 cm.
Anyaga: poliresin.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045447

Ballagó kislány ballagási sapkában, könyvvel a kezében. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő. Mérete 9x3,5 cm. Anyaga: poliresin.

Cikkszám: Q045626LANY

Ballagó kisfiú ballagási sapkában, virággal a kezében. Kedves ballagási ajándék, ajándékkísérő. Mérete 9x3,5 cm. Anyaga: poliresin.

Cikkszám: Q045626FIU

Ez a nagyméretű ballagási plüss maci örök emlék marad a ballagó diák számára. Az 50 cm-es plüss maci diploma kalapot visel, nyakán gyönyörű masnival.
A sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán. Ez teszi a bájos mackót igazán ünnepélyessé. Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.
A ballagós maci mérete: 50 cm.

Cikkszám: BI671463BALL-BARNA

A ballagós maci mérete: 50 cm.

Cikkszám: BI671463BALL-KREM

Kedves romantikus meglepetés párodban egy fényképkeret, melyben a rólatok készült fénykép rengeteg élményt felidézhet. Valentin napi ajándéknak is tökéletes. Esküvői fénykép is helyezhető bele.
A fehér színű fa fényképkeret szív dekorral remekül mutat majd az íróasztalon, polcon.
A modern fényképkeret bármely lakás stílushoz könnyedén párosítható.

Fotókeret mérete: 25x1x13 cm.
A fekvő fényképkeretbe 15x10 cm-es fotó helyezhető.
A fotókeret kitámasztóval rendelkezik.

Cikkszám: HK225016

Bagoly mintás porcelán bögre. A baglyos minták mélyebb jelentést is hordozhatnak, mivel a bagoly a bölcsesség és az éberség szimbóluma, amely emlékeztet minket a fontos értékekre az életben. Egy ilyen bögre ideális társ a reggeli kávéhoz vagy teához, és emellett kiváló választás lehet ajándékként is azok számára, akik szeretik a madarakat és az egyediséget.

Űrtartalma: 300 ml.
Anyaga: porcelán.

Cikkszám: IMO-CHH-115-6006

Különleges barna bagoly mintájú nagyméretű csésze / bögre aljjal. Díszdobozos. Férfiaknak is  kedves ajándék.
Űrtartalma: 470 ml. Mérete: 10,5x8,5 cm. Csésze alj átmérője 15,7 cm. Anyaga: porcelán.

Cikkszám: IMO-DG-32840

2 darab különleges barna bagoly mintájú porcelán bögre. Díszdobozos. Férfiaknak is  kedves ajándék.
Űrtartalma: 380 ml. Mérete: 8,2x10,3 cm. Anyaga: porcelán.

Cikkszám: IMO-DG-32826

Gratulálunk ballagásod alkalmából feliratú ZSEBES képeslap stílusos mintával, ballagásra. Az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető. Boritékos.
A ballagási képeslap elején piros színű fóliával nyomott gratuláló felirat látható, a zseben az alkalomhoz illő szép idézet olvasható. Az LA/4 méretű boríték pasztell rózsaszín.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: 11064015

Virágos mintájú, ballagási gratuláló képeslap borítékkal, lányoknak. Az elején a Ballagásod alkalmából szeretettel gratulálok! felirat pink színű fóliával nyomott. Belső oldalán alkalomhoz illő szép idézettel.
Pasztell rózsaszínű boríték tartozik hozzá.
Lapméret: 16,5x11,7 cm.

Ovis ballagásra is ajánljuk.

Cikkszám: 30064089