Gyerekek kedvence lesz ez a kedves téli állatok (rénszarvas, pingvin, mókus, jegesmaci) formájú ablakzselé. Az ablaküvegre könnyen feltapad, így remek dekoráció Télapóra, karácsonyra.
Ötletes és egyszerűen használható Télapó - karácsonyi ünnepi dekoráció gyerekszobába.

Cikkszám: Q312653
690 Ft (-14%) 590 Ft

Fenyőfa formájú ablakzselé, körülötte ajándék és hintaló motívumokkal. Az ablaküvegre könnyen feltapad, így remek dekoráció Télapóra, karácsonyra. Mérete: 30x15 cm.

Cikkszám: Q312647

Barna színű, tetején rózsaszín műszőr dekorral díszített Mikulás zokni elején rózsazsín flitteres fenyőfa mintával. A modern Mikulás zokni felakasztható ablakba, kandallóra, hogy megtöltse a Télapó. Karácsonyi dekorációként is használható.
Anyaga: merevebb textil anyag.

Cikkszám: Q058717
1.290 Ft (-47%) 690 Ft

BOLDOG KARÁCSONYT feliratú ablakzselé fenyőfával. Szín: piros/zöld. Az ablaküvegre könnyen feltapad, így remek dekoráció Télapóra, karácsonyra. Mérete: 55x15 cm.

Cikkszám: Q312655
990 Ft (-30%) 690 Ft

Kék és fehér hópihe és jégkristály formájú ablakzselé. Az ablaküvegre könnyen feltapad, így remek dekoráció Télapóra, karácsonyra. Mérete: 30x15 cm.
Ötletes és egyszerűen használható Télapó - karácsonyi ünnepi dekoráció lakásba, gyerekszobába.

Cikkszám: Q312648

Egyedi karácsonyi dekoráció. Műfenyő koszorús ajtódísz WELCOME felirattal. Koszorú átmérője 25 cm, teljes hossza kb. 80 cm.

Cikkszám: Q-KAR156

A karácsony az év legszebb időszaka gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt. Varázsolja otthonába az ünnep meghitt hangulatát az Ön igényeinek megfelelő exkluzív dekorációval.

Amennyiben saját elképzelése van az adventi koszorú, a karácsonyi ajtó- vagy asztaldísz elkészítésére, de eddig nem volt hozzá alapja, most megvásárolhatja és elkészíthetheti. Önmagában is mutatós dús ágaival, fenyőtoboz díszítésével. Természetes hatású.
A karácsonyi koszorú alap átmérője: 40 cm.

Webáruházunkban a hozzá illő dekorációs elemek megvásárolhatóak.

Cikkszám: IMO-JJA-146873

Dekoratív és kedves madárkás mintájú őszi - téli ablakdísz /ajtódísz. A csillogó arany színű keretben piros bogyós magyal ágon üldögél a bagoly
A felakasztható dísz kör átmérője 10 cm.
Anyaga: fa.

Cikkszám: IMO-JJA-175861BAGOLY
990 Ft (-40%) 590 Ft

Vintage stílusú, nyújtott szív dekoráció csillogó fehér/barnás színben. A felakasztható rattan szív mutatós ajtóra, ablakba, vagy egyéb helyre a lakásban. Mérete: 15x10 cm.
Anyaga: rattan, fém.
Karácsonyi dekoráció - húsvéti, tavaszi dekoráció.

Cikkszám: IMO-JJA-129803D
890 Ft (-26%) 660 Ft

Kék és fehér színű hókristály formájú ablakzselé, hóemberrel. Az ablaküvegre könnyen feltapad, így remek dekoráció Télapóra, karácsonyra. Mérete: 25x20 cm.

Cikkszám: Q312601

Kedves Rudolf rénszarvas és kismadár mintával díszített Merry Christmas feliratú tábla, mely bárhová felakaszható. Ablak- ajtódíszként is használható karácsonykor.
Mérete: 16x1x11 cm.
Színvilág: natur, piros.
Anyaga: fa.

Cikkszám: IMO-HV-TLA164
1.190 Ft (-25%) 890 Ft

Felakasztható, fából készült nagy méretű dísz ajtóra, aklakba. Merry Christmas feliratú táblával és csillagos mintával. Igazi ünnepi hangulatot kölcsönöz. Mérete: 45x32,5x0,8 cm. Hiba: arany szín néhány helyen foltokban hiányzik.

Cikkszám: IMO-HV-TLA101A
2.990 Ft (-67%) 990 Ft