Apró karácsonyi figurák filc és fa anyagból, élénk színekkel. Hátoldalán ragasztópöttyel, így könnyedén használható bármire. Karácsonyi díszcsomagoláshoz, dekoráláshoz ajánljuk.
A kis figurák ajándékkísérőként, díszcsomagoláshoz is használható, vagy kreatívan díszítésként felragasztható.
Mérete: 4x2,5 cm.
Anyaga: textil és fa vegyesen - képen látható az anyaga.

24-féle mintával: Mikulás (5-féle), maci (3-féle), hóember (6-féle), fenyőfa, kesztyű (2-féle), rénszarvas (2-féle), csillag (2-féle), angyalka, szív (2-féle), csizma (2-féle), hópihe.
Az ár 1 darabra vonatkozik, a lenyíló ablakban választható ki a kívánt és elérhető minta.  Néhány mintát ezen belül tetszőlegesen küldjük.

Cikkszám: IMO-AFI-510571

Különleges és nagyon szép szétnyitható karácsonyfa gömbdísz, melyben könnyen elrejthető az ajándék karácsonyfán. Rejthető bele bonbon, ékszer és egyéb apró ajándék is, ami a karácsonyfán tud megbújni.
Átmérője 15 cm.
Anyaga: fém.
2-féle mintával: piros Merry Christmas felirattal családi ház mintával, piros csillagos hátterű, elején arany színű háttérben karácsonyi várossal.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban választható ki.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-AFI-532777
Egy különleges és egyedi tárolót keresel az ünnepekre, amibe akár a Télapó ajándékát rejtheted, édességeket helyezhetsz bele:
A vonatos tároló Mézikés és mézeskalácsos design kapott. A mozdonyhoz kapcsolódó 2 vagonba pakolhatod az édességet, vagy karácsonyi dekorációt készíthetsz bele. Apró ajándékék díszcsomagoláshoz is használható.
Gyerekszobába is kedves, szeretnivaló dekoráció lehet.
Anyaga: filc.
Színe: barna/krém.
Mérete: 34x8x11,5 cm.
Vagon belső mérete 9x6x6 cm.

- karácsonyi dísztasak - ajándéktasak -
Cikkszám: IMO-AFI-564454LANYOS

Kedves karácsonyi figurák filc anyagból, élénk színekkel. Hátoldalán ragasztópöttyel, így könnyedén használható bármire. Nem hagy foltot.
12-féle mintával: szív, rénszarvas fej, mézike, házikó, díszített karácsonyfa, hóember fülessel, kabát nélküli hóember, hóember piros felsőben és sapkában, fehér fenyőfa, zöld fenyőfa, csillag, Mikulás.
Anyaga:filc (finom kidolgozású).

Cikkszám: IMO-AFI-514950

Lepd meg kisfiadat egy igazán különleges adventi naptár. A fából készült, piros színű mozdonyon található 24 számozott fiókba rejthetőek az ajándékok a gyermeknek.
Mindennap egy-egy kihúzható, mely örömteli meglepetést rejthet.

Már az adventi időszaktól mutatós dekoráció - Télapótól karácsonyig, melyet mindennap megcsodálhatnak a gyerekek.
Minden évben elővehető és újratölthető. Örök darab, melynek az unokák is örülhetnek.

Anyaga: fa.

Cikkszám: Q729716

Betlehemi jászol dekoráció a Szent családdal (József, Mária karjában a kis Jézus és bárány). A kisméretű szobor meghitt karácsonyi dekoráció.
Anyaga: poliresin.

Cikkszám: Q499758

4 darab kisméretű őzike figura karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 3,3x3,7 cm.

Cikkszám: Q499725

Valami kedveset szeretnél ajándékozni, vagy egy kedves karácsonyi figurát keresel Télapós - karácsonyi dekorációnak?
Ez a bájos barna maci mikulássapkában, kezében dobbal, ölében kis macival igazán bájos.
A poliresin figura kedves ajándékkísérő lehet. Gyerekszobába is ajánljuk.
Mérete: 8 cm.

Cikkszám: Q045264

4 darab piros színű megtöltött Mikulás puttony dekoráció poliresinből. Aranyos karácsonyi dekoráció.
Anyaga: poliészter.
Figurák mérete: 3,3x2,5 cm.

Cikkszám: Q045170

4 különböző Télapó kisméretű figura, mely aranyos karácsonyi dekoráció, vagy ajándékkísérő is lehet.
Anyaga: poliészter.
Figurák mérete: 4x3,8 cm.

Cikkszám: Q045168

Kisméretű, havas fenyőfa karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 8,7x5 cm.

Cikkszám: Q045146

Havas fenyőfa karácsonyi dekorációhoz poliresinből. Mérete: 10,7x8 cm

Cikkszám: Q045109
1.200 Ft (-34%) 790 Ft

6 darab lapos gömb forma mézeskalácsos festéssel, poliresinből.. Öntapadós koronggal ellátott.
Használható karácsonyi dekorációként, akár asztaldíszként is, de ajándékkísérőként is jól mutat díszcsomagolásnál.
Mérete: 3,2x,0,7x2,8 cm.

Cikkszám: Q045088
890 Ft (-22%) 690 Ft

3 darab kisméretű ülő angyalka szobrok, mely remek dekoráció, vagy ajándékkísérő díszcsomagoláshoz.
Mérete: 4x2,2 cm.
Színe: arany.
Csomagolás: kördoboz.

Cikkszám: Q045001
890 Ft (-22%) 690 Ft

Mérete: 4x2,2 cm.
Színe: fehér.
Csomagolás: kördoboz.

Cikkszám: Q045000

Nagyobb méretű, különleges karácsonyfa dísz. A felakasztható csillogó arany színű trombita remekül mutat majd a fenyőfán. A zenei trombita mérete 12x4,5 cm.
Zenekedvelőknek is ajánljuk.

Cikkszám: IMO-PP-IM-A-123550

2 darab glitteres arany színű hópehely formájú dekoráció / karácsonyfadísz.
Mérete: 13x0,5x12,5 cm.

Cikkszám: IMO-PP-IM-A-122109
890 Ft (-34%) 590 Ft

2 darab glitteres arany színű hópehely formájú dekoráció / karácsonyfadísz.
Mérete: 11x3x10 cm.

Cikkszám: IMO-PP-IM-A-146092