Kiváló minőségű hibajavító roller praktikus kihajtható tokban. Nagy előnye, hogy bárhová magával viheti, kis helyet foglal.
Mérete: 6 méter x 5 mm
A korrektor kellemes pasztell zöld színű, vidámságot hoz a hétköznapi iskolai - irodai életbe.

Cikkszám: IMO-SP-507205

Mérete: 6 méter x 5 mm
A korrektor kellemes pasztell szürke színű, vidámságot hoz a hétköznapi iskolai - irodai életbe.

Cikkszám: IMO-SP-507204

Mérete: 6 méter x 5 mm
A korrektor kellemes pasztell lila színű, vidámságot hoz a hétköznapi iskolai - irodai életbe.

Cikkszám: IMO-SP-507203

3D-s puzzle radír szett, melyben 4 darab unikornis figura található, mely radírként funkcionál
A radírok különlegessége, hogy szétszedhető és tetszőlegesen - mókásan kombinálható.
A radírok tökéletesen törlik a ceruza nyomokat, nem hagynak piszkos nyomokat a papíron.
Anyaga: gumi radír.
Csomagolás mérete: 15x3x10 cm.

Cikkszám: IMO-SP-505324

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 8 metál színű, 25 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
Az akrill festékek vízbázisúak, gyorsan száradnak, ellenállnak a fakulásnak. Gyerekek számára is alkalmas.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

- Hobby - kreatív foglalkozáshoz is ajánljuk -

Cikkszám: IMO-SP-484980

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 8 pasztell színű, 25 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

- Hobby - kreatív foglalkozáshoz is ajánljuk -

Cikkszám: IMO-SP-484978

Unod, hogy állandóan eltörik a vonalzód?! Ajánljuk neked ezt a kedvedre csavarható, törhetetlen műanyag vonalzó készletet! A 4 darabos, műanyag vonalzó készlet tartalma: 1 db hajlékony 30 cm-es egyenes vonalzó, 1 db hajlékony derékszögű és háromszögű vonalzó, valamint 1 db hajlékony szögmérő.

Szinte lehetetlen eltörni! Anyaga rugalmas, így akár tekerhető is, ha leesik biztosan nem keletkezik rajta sérülés!
Az átlátszó műanyag vonalzó ellenáll a törésnek. Korlátozás nélkül hengerelhető, csavarható és hajlítható.

Cikkszám: IMO-SP-472400KEK
Prima Art márkájú radír, mely kényelmesen elfér a tolltartóban. Foltmentesen lehet vele radírozni.
Nem tartalmaz latexet és ftalátot.
Mérete: 4x1x2 cm.
Színei: narancssárga, sötétkék, sárga, narancssárga, zöld.
Tetszőlegesen küldjük.
Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
Cikkszám: IMO-SP-450966-497960

1 darab egylyukú fémhegyező vidám színekben. Kényelmesen elfér a tolltartóba is, hogy mindig kéznél legyen.
Anyaga: könnyű fém.
Mérete: 2,6x1,6x2 cm.
4-féle színben: lila, piros, zöld, kék.
Tetszőlegesen küldjük.
Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: IMO-SP-438890

Praktikus tartályos kétlyukú helyező, mellyel vékonyabb és vastagabb ceruza, akár postairon is hegyezhető. Könnyen üríthető forgácsgyűjtő tartállyal rendelkezik. Kényelmes fogas biztosító ovális modern forma. Tartós rozsdamentes él.
Mérete: 5x4x5 cm.
Anyaga: műanyag, fém.

2 színben elérhető (kék, zöld). A rendelhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-SP-405591OVALIS

Praktikus tartályos kétlyukú helyező, mellyel vékonyabb és vastagabb ceruza, akár postairon is hegyezhető. Könnyen üríthető forgácsgyűjtő tartállyal rendelkezik. Kényelmes fogas biztosító háromszögletű, lekerekített modern forma. Tartós rozsdamentes él.
Duplalyukú tartályos hegyező mérete: 5x4x5 cm.
Anyaga: műanyag, fém.

2 színben elérhető (rózsaszín, sárga). A rendelhető szín a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: IMO-SP-405591SZIVALAKU

Unod, hogy állandóan eltörik a vonalzód?! Ajánljuk neked ezt a kedvedre csavarható, törhetetlen műanyag vonalzót! Próbáld ki! Hossza 15 cm, így a tolltartódban is kényelmesen elfér.

Hossza: 15 cm.

Cikkszám: IMO-SP-357039ROZSASZIN

Hossza: 15 cm.

Cikkszám: IMO-SP-357039KEK

Ez a tompavégű olló speciálisan profilozott és jobbkezes gyermekek kezéhez lett kialakítva.
A 13 cm hosszú olló, mely tartós anyagból készült, lekerekített véggel a gyermekek biztonsága érdekében.

Típus: jobbkezes.

Cikkszám: IMO-SP-229903ZOLD

Típus: jobbkezes.

Cikkszám: IMO-SP-229903SARGA

Ez a tompavégű olló speciálisan profilozott és balkezes gyermekek kezéhez lett kialakítva.

Típus: balkezes.

Cikkszám: IMO-SP-222560KEK

Típus: balkezes.

Cikkszám: IMO-SP-222560PIROS

Különleges ceruza formájú radír Vincent van Gogh Csillagos éj. című képével díszítve. Hossza 14 cm, átmérő 1,5 cm.
Az ár 1 db termékre vonatkozik!

Cikkszám: IMO-JV-13-259