Elegáns, vékony arany keretű falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
Szenzoros világítással, vagyis számlapja világít, sötétben is jól látható.
Klasszkus falióra mérete: 34x4,5 cm.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: FOD-PW164-1730-2

Dekoratív fa ékszerdoboz, mely remek ajándék hölgyeknek. A fiókos ékszertartó kialakítása: alján kihúzható, egyterű fiók található, felül több részre osztott, szélén gyűrűtartóval. Tetején belül tükör található.
Mmérete: 24,5x11x15 cm.
Anyaga: fa.
Szín: barna.

Cikkszám: FOD-S9134-2

Kiváló minőségű, asztalra rögzíthetó hegyezőgép, mely normál (8 mm átmérőjű) grafitceruza és színesceruzák hegyezésére is alkalmas.
Fém befogóval és hegyező szerkezettel.
Tartálya könnyen üríthető.

Cikkszám: DELI616B-SZURKE

40. születésnapi tortáról sem hiányozhat a gyertya.. A különleges arany színű 40-es számgyertya jól mutat a születésnapi tortán.

Cikkszám: MEZ-5902973139266

50. születésnapi tortáról sem hiányozhat a gyertya.. A különleges arany színű 50-es számgyertya jól mutat a születésnapi tortán.

Cikkszám: MEZ-5902973139280

Lepd meg gyermeked egy felfújható fólia lufival, mely delfin formájú. A fólia léggömb önzáró szelep nélküli, csak levegővel tölthető.
Anyaga: fólia.
Mérete: kb. 30-35 cm.
Színe: világoskék.

Cikkszám: MEZ-8435102324396

Színes lánggal égő gyertya szülinapi tortára. 6 darabos.

Cikkszám: MEZ-5904610149331

Sötétkék, arany 30th Happy Birthday feliratú vállszalag a 30. születésnapját ünneplő ünnepeltnek. Szélessége 10 cm. Hossza 160 cm

Cikkszám: MEZ-5904610133538

30. születésnapi tortáról sem hiányozhat a gyertya.. A különleges arany színű 30-as számgyertya jól mutat a születésnapi tortán.

Cikkszám: MEZ-5902973139242

A gyönyörű 3 színű csillámporból izgalmas színű csillámtetkókat készíthetsz, melyben sokáig tudsz gyönyörködni. A csillámpor összeállítás segítségével szép, színátmenetes mintákat tudsz festeni, mivel a 3 szín egymás árnyalatai.
Csillámtetováláshoz, körömdíszítéshez is használható vízálló kozmetikai csillámpor szett.
Színei: babarózsaszín.
A 2,5 ml-es tégelyes kiszerelés otthoni felhasználáshoz teljesen elegendő, 60-80 mintát készítsz vele. A tégelyes csomagolás előnye, hogy könnyen hozzáférsz ecsettel, és egyszerűen nyitható-zárható a kupakja. Az átlátszó külsőnek köszönhetően azonnal felismerhetőek a színek.

Kozmetikai csillámport ezért érdemes használni:
- A kozmetikai csillámpor biztonságos, nem irritálja a bőrt, mivel nem tartalmaz káros anyagokat. (Mindegyik csillámpor rendelkezik Biztonsági Értékeléssel, ami ezt bizonyítja.)
- Az apró szemcsék 6 szögletűek, ezért jól illeszkednek egymáshoz a festés során és így lesz szép, hosszantartó a csillámtetoválás.
- A legerősebb nyári napfényben is élénk színű marad, így gyermeked sokáig élvezheti a csillogó tetkóját.

Cikkszám: CTPS-0044-501683

Tartalma: 3 tégely 2,5 ml vízálló finom csillámpor.
Színek: tengerkék, citromsárga, piros.

Cikkszám: TY-CTPS-0028-501409

Tartalma: 3 tégely 2,5 ml vízálló finom csillámpor.
Színek: barna, bíbor vörös (piros), gyémánt fehér.

Cikkszám: TY-CTPS-0018-501300

Tartalma: 3 tégely 2,5 ml vízálló finom csillámpor.
Színek: ezüst, babarózsaszín, azúrkék.

Cikkszám: TY-CTPS-0014-501263

50. születésnapi partyra különleges asztali dekoráció. A csomag több, arany színű 50-es évszámú konfettit tartalmaz.

Cikkszám: MEZ-5900779131828

30. születésnapi partyra különleges asztali dekoráció. A csomag több, arany színű 30-as évszámú konfettit tartalmaz.

Cikkszám: MEZ-5900779113541

Születésnapi partyra különleges asztali dekoráció. A csomag több, metál fényű, kék színű Happy Birthday feliratú konfettit tartalmaz.
Kiszerelés: 14 gramm.

Cikkszám: MEZ-5055977079806

18. születésnapi partyra különleges asztali dekoráció. A csomag több, metál fényű színes 18-as évszámú és csillag alakú konfettit tartalmaz.
Kiszerelés: 14 gramm.

Cikkszám: MEZ-5055977079974

40. születésnapi partyra különleges asztali dekoráció. A csomag több, arany színű 40-es évszámú konfettit tartalmaz.

Cikkszám: MEZ-5900779130166