Divatos, nagyméretű női válltáska. Tökéletes hétköznapra, vagy edzésre, rövidebb utazáshoz.
A táska trapéz alakú, így könnyen pakolható. A hosszabb kézifülnek köszönhetően kényelmesen hordható kézben vagy vállon is, valamint egy hosszú vállpánt is tartozik hozzá. A4-es méretű dokumentumok, könyvek kényelmesen elférnek benne.
A táska cipzárral zárható. Egyrekeszes, melynek oldalában egy kis cipzáras zseb található apróságok tárolására pl. telefon, pénztárca. Elején cipzáras zseb található.
Anyaga: 600D poliester.
Színe: fekete/fehér kockás, apró sárga virágos mintával.

Cikkszám: 51745CP

Divatos, nagyméretű női válltáska művészi grafikával. Tökéletes hétköznapra, vagy edzésre, rövidebb utazáshoz.
Anyaga: 600D poliester.
Színe: színes arc művészi grafikával.

Legyen egységes Cool Pack kollekciód! Válassz a CINCO kollekcióból >>
Cikkszám: 51743CP

Divatos, nagyméretű női válltáska virágos mintával. Tökéletes hétköznapra, vagy edzésre, rövidebb utazáshoz.
Anyaga: 600D poliester.
Színe: fehér, virágos mintával.

Cikkszám: 51742CP

Anyaga: 600D poliester.
Színe: szürke, virágos mintával.

Cikkszám: 51715CP
Egy stílusos és praktikus összehajtható bevásárlótáska többszöri használatra. A válltáska mérete: szélessége 35 cm, bősége 12 cm, teljes hossza füllel 75 cm.
Összecsukva: 15x13 cm.
Kényelmesen elfér a táskában, így mindig kéznél lehet.
Anyaga 100% poliészter.
Színe: zöld dzsungel leveles.
Cikkszám: IMO-KPP-9-55021
Az Oxylady Leather Black kollekció tökéletesen kiemeli személyiségét.
Elegáns stílusú, fekete színű női hátizsák, mely ideális a városba, vagy kirándulásra.
A hátizsák kényelmesen viselhető háton, de kézben is vihető. Vállpántja állítható.
Fém cipzáras hátizsák, mely egyterű rekesszel rendelkezik, elején kisebb cipzáras zsebbel az apróságoknak.
Színe: fekete.

Cikkszám: IMO-KPP-9-63122
Az Oxylady Leather Mint kollekció egyedi színével tökéletesen kiemeli személyiségét.
Elegáns stílusú, mentazöld színű női hátizsák, mely ideális a városba, kirándulásra.
Színe: mentazöld.

Cikkszám: IMO-KPP-9-63222
Az Oxylady Leather Coral kollekció tökéletesen kiemeli személyiségét.
Elegáns stílusú, korall színű női hátizsák, mely ideális a városba, vagy kirándulásra.
Színe: korall piros.

Cikkszám: IMO-KPP-9-63022

Divatos városi hátizsák mókás kutyás mintával, Dog lover felirattal. A steppelt szövet hátizsák egyrekeszes, elején cipzáras zsebbel. Szivacsos vállpántja méretre állítható.
Mérete: 30x11x24 cm.
Szín: rózsaszín.

Cikkszám: IMO-AFI-564210ROZSASZIN

Mérete: 30x11x24 cm.
Szín: törtfehér.

Cikkszám: IMO-AFI-564210FEHER
Biztos a kedvenc válltáskád lesz, melyen imádott négylábú barátod díszeleg. Praktikus nagyméretű válltáska, mely cipzárral záródik, belül egy kis cipzáras zsebbel.
Mérete: 38x9x39 cm. Belső zseb mérete 12x12 cm.
Anyaga: műbőr, vászon.
Szín: fehér/szürke.
Cikkszám: IMO-AFI-160893-DOG
Mérete: 38x9x39 cm. Belső zseb mérete 12x12 cm.
Anyaga: műbőr, vászon.
Szín: fehér/szürke.
Cikkszám: IMO-AFI-160893-SPANIEL

Macska rajongó lányoknak! Divatos városi hátizsák mókás cicás mintával, But first, Cats felirattal. A műbőr hátizsák egyrekeszes, elején cipzáras zsebbel. Vállpántja méretre állítható.
Mérete: 21x9x18 cm.
Szín: fekete, fehér mintával.

Cikkszám: IMO-AFI-100268BLACK

Gabol márkájú női válltáska fekete/barna színvilágban. Finom tapintású textil-bőr borítja. 3 fakkja (elől, középen és hátul) cipzárral zárható, vállpántja egyszerűen állítható. Főrekeszében található egy cipzározható minizseb, illetve mobil- és névjegytartó is.
Mérete: 30x9x20 cm.

Cikkszám: GA-540511

Mérete: 23x6x23 cm.

Cikkszám: GA-540515

Gabol márkájú női válltáska fekete/barna színvilágban. Finom tapintású textil-bőr borítja. 4 fakkja (egy hátsó, egy elülső, ill. középen két főrekesz) cipzárral zárható, vállpántja egyszerűen állítható. A táska egyik főrekeszében található egy cipzározható extra zseb, míg a másik főrekeszében mobil- és névjegytartó kapott helyet.
Mérete: 33x9x24 cm.

Cikkszám: GA-540514

Gabol márkájú kisméretű női válltáska. Finom tapintású textil-bőr borítja. Színe fekete, apró barna mintával. Egy fő- és két mellékrekesszel bír, a vállpánt hossza egyszerűen állítható. A főrekeszt egy cipzározható minizseb is gazdagítja.
Mérete: 21x7x13 cm.

Cikkszám: GA-536502

Gabol márkájú kisméretű női táska több rekesszel. Lila színű, apró mintával díszítve. A válltáska 1 fő- és 3 mellékrekesszel rendelkezik. Cipzáras. A főrekeszt egy cipzáras rejtett zseb is gazdagítja.
A vállpántja hossza méretre állítható.
Mérete: 21x7x13 cm.
Anyaga: nylon, PU.