Marvel Avengers kollekció fiúknak a Colorinotól! 12 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 12 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz.

Cikkszám: 91451PTR

Disney Jégvarázs 2 kollekció a Colorino-tól! 12 darabos olajpasztell kréta készlet. A kréta papírborítása Jégvarázs mintás.
Egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz.

Cikkszám: 91116PTR

Disney Jégvarázs 2 kollekció a Colorino-tól! 12 darabos TWIST extra lágy zsírkréta készlet. Különleges lágy zsírkréta, mely 3 módon használható! 1. Színezésre, vastagsága miatt kicsiknek is ajánljuk. 2. Vizes ecsettel áthúzva aquarell hatást érünk el. 3. Ujjal való színezéssel száraz pasztell hatású.
A legtöbb textilből kimosható.

A zsírkréta műanyag testét Jégvarázsos minta díszíti.

Cikkszám: 91109PTR

Disney Jégvarázs 2. kollekció a Colorinotól! 12 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 12 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz.

Cikkszám: 91062PTR

Disney Minnie Mouse kollekció a Colorinotól! 12 darabos TWIST extra lágy zsírkréta készlet. Különleges lágy zsírkréta, mely 3 módon használható! 1. Színezésre, vastagsága miatt kicsiknek is ajánljuk. 2. Vizes ecsettel áthúzva aquarell hatást érünk el. 3. Ujjal való színezéssel száraz pasztell hatású.
A legtöbb textilből kimosható.

A zsírkréta műanyag testét Minnie-s minta díszíti.

Cikkszám: 90713PTR

Disney Minnie Mouse kollekció a Colorinotól! 12 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 12 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz.

Cikkszám: 90676PTR

Disney Mickey Mouse and Friends kollekció a Colorinotól! 12 darabos olajpasztell kréta készlet. A kréta papírborítása Mickey Egér és barátai mintás.
Egészségre ártalmas anyagot nem tartalmaz.

Cikkszám: 89953PTR

MAPED márkájú minőségi 12 darabos zsírkréta készlet. Élénk színek. Puha, viasz zsírkréta. Kitűnő fedőképesség. Könnyű hegyezhetőség.

Cikkszám: FR-861011

Vigyél új színt a festésbe, alkotásba. A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz lágy pasztell színekben.

Fedezd fel a trendi színvilágú Colorino Pastel kollekciót >>

Cikkszám: 87812PTR

12 korongos (25 mm) vízfesték trendi pasztell színekkel. A 12 különböző pasztell színnel csodaszép rajzokat festhettek.
Stílusosan a festék tartója is pasztell színű. 4-féle színben elérhető. Tetszőlegesen küldjük. Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
Az ár 1 termékre vonatkozik.

Fedezd fel a trendi színvilágú Colorino Pastel kollekciót >>

Cikkszám: 85443PTR

Profi, hegyes végű ecset. Mérete: 20-as. Vékony vonalak festéséhez.

Cikkszám: AC-358831

1 darab 20-as méretű laposfejű ecset. Ajánljuk dekupázshoz is.

Cikkszám: AC-358827

Vízzel tölthető ecset aquarell-hatás elérésére. Nemcsak festésnél használható, hanem akvarell színesceruzánál, vagy vízoldható grafittal rajzolók számára ideális. Színezd ki a kívánt felületet színesceruzával, majd ezzel az ecsettel áthúzva akvarell hatást érhetsz el.
Az ecsetet a végén lévő tartályt tudod vízzel megtölteni. A tartály finom nyomásával szabályozhatod a kiáramló víz mennyiségét.

Víztartályos ecset hossza 16 cm. Hegye: M méret.

Cikkszám: AC-358088

12 darabos zsírkréta készlet lovas mintájú csomagolásban. A zsírkréta papír borítása is lovas.

Cikkszám: IMO-SP-274530

Colorino márkájú, RADÍROZHATÓ 24 darabos kerek testű zsírkréta. 24 válogatott színben, mely között arany, ezüst és neon sárga színű is van. Kiváló minőségű. Nagyon szép színek, jó lefedettség.

Cikkszám: 92029PTR

Az aszfaltkrétával való rajzolás nemzedékről-nemzedékre remek szórakozást nyújt a gyerekeknek. Rajzolj vele a földre (aszfaltra, betonra) virágokat, napot, ugrálóiskolát... és gyönyörködj a színeiben. A vödrös kiszerelésű készletben 15 darab vastag JUMBO méretű, élénk színű, henger alakú aszfaltkréta található. Könnyen törölhető és mosható kézről, ruháról.
A vödör mérete: 12,5x10 cm.

3 éves kortól ajánlott.

Cikkszám: JS-901547

12 színes pompázatos festékpaletta a szivárvány minden árnyalatában. Segítségével pompázatos aquarell / akvarelleket készítsz.
Festékkorong átmérője 22,5 cm.

Cikkszám: JS-7270013000-005588

Nebuló márkájú 12 színű olajpasztell kréta készlet, mely népszerű a művészek körében. Könnyen használhatóak, több alapfelületen is látványos végeredményt nyújtanak. Kezdő és profi művészeknek is ajánljuk.
Az olaszpasztell krétákon papírfelület található, így megvédve a kezünket a koszolódástól.
Nebuló márkájú, minőségi magyar termék!

Cikkszám: JS-NOPK-H-12-430307