Fehér színű, rövidszárú kesztyű, mely remek jelmez kiegészítő felnőtteknek. Pl. elegáns hölgy, bohóc, Mikulás, hajós kapitány vagy varázslónak (bűvésznek) is szüksége van fehér kesztyűre.

Az ár 1 párra vonatkozik.
Anyaga: 100% poliészter.
Mérete: XL.
Hossza: 25 cm, szélessége: 12 cm.

Cikkszám: MEZ-8712026030818

8 lövetű, rózsapatron pisztolyhoz. 48 darabos. A patronok betöltése egyszerű, csupán a tárba kell helyezni a koszorút és már készen is van a használatra. A ravasz elsütésekor a pisztoly hatalmasat pukkan és füst gomolyog belőle, akár egy valódi lövés után.

Cikkszám: MEZ-4000908002300
Kosztüm jellegű boszorkány ruha. Ölts magadra ezt a jelmezt akár Halloween buliba is, és te leszel a legcsinosabb boszorkány!
A fekete, ezüst mintázatú jelmez tartalmazza a ruhát és a kalapot is.
Seprű külön rendelhető hozzá (boszorkány seprű).
Méret: 158-as (11-13 éveseknek).

Widmann márkájú, import olasz termék.
A méretproblémából adódó jelmezcserénél a postaköltségek a vevőt terhelik!!
Cikkszám: MOL-97368

Akár szilveszteri, esti buliba vagy velencei karneválra készült remek választás hozzá ez a különleges világító szemmaszk. Hogy még jobban észrevegyenek.
Használata: Csak roppantsd meg és rázd fel! Már világít is a szemmaszk! Egyszer használatos.

Színe: sárga.
Képtől eltér.
Mérete: 15 cm.

Cikkszám: MEZ-6937672301293

Színe: rózsaszín.
Képtől eltér.
Mérete: 15 cm.

Cikkszám: MEZ-5998188318114

Nyuszi jelmezbe öltözöl? Ajánljuk hozzá ezt az arcfestő készletet, így megfelelő színeket használhatsz a sminkedhez. A ceruza festéke nem mérgező. Ajánlott 3 éves kortól.

Arcfesték állatos megjelenéshez.

Cikkszám: MOL-4008M-50081NYUSZI

Egér jelmezbe öltözöl? Ajánljuk hozzá ezt az arcfestő készletet, így megfelelő színeket használhatsz a sminkedhez. A ceruza festéke nem mérgező. Ajánlott 3 éves kortól.

Arcfesték állatos megjelenéshez.

Cikkszám: MOL-4008M-50081EGER

Légy kiváló mesterlövész! A MEGA CREATIVE puskával a legtávolabbról is észreveheted a célpontodat.
A puska hang- és fényhatásokkal rendelkezik - a ravasz megnyomása után hallhatja a lövés hangját, mozgási hatásai vannak - rezgések tüzelés közben.
A MEGA CREATIVE puska hasznos lesz mind a rendőrségi - katonai - kommandós játékhoz, mind a jelmezes buli jelmezének kiegészítőjeként!

Puska mérete: 54x4x20 cm.
Doboz mérete: 57x6x25 cm.
Színe: terepszínű világosbarna

Cikkszám: IMO-SP-524106VILAGOSBARNA

Szuper távcsőves géppuska, mely berregő hangot ad ki. A MEGA CREATIVE Rifle segítségével a legtávolabbról is észreveheted a célpontodat. A rendszeres játékkal mesterlövész leszel!
A gyermek képzeletének fejlesztése, a cél elérésének megtanulása, a puska egy pillanattal aktiválódik egy trigger segítségével, amikor megnyomják, lövés hangot ad.

Puska mérete: 31x4x14 cm.
Színe: fekete.

Cikkszám: IMO-SP-491883

A szuper távcsőves pisztoly hang- és fényhatásokkal rendelkezik, a ravasz megnyomásakor a pisztoly lövés hangját adja, és a tok lövés után leesik a patronból.
A fiúk szeretik a fegyvereket, mellyel gonosz erők ellen harcolhatnak.
A MEGA CREATIVE pisztoly hasznos lesz mind a rendőrségi - katonai - kommandós játékhoz, mind a jelmezes parti jelmezének kiegészítőjeként!
A készlet tartalma: pisztoly, cserélhető tár.
Berregő pisztoly mérete: 23x21x4 cm.
Nyitott doboz mérete: 25x24x5 cm.
Színe: fekete/zöld.

Cikkszám: IMO-SP-454588
Nagyon aranyos Bing nyuszi jelmez kicsiknek. A jelmez tartalmazza a kényelmes fazonú overállt és a tépőzáras nyuszis fejdíszt (sapkát).
Ajánlott 4-5 éveseknek.
Cikkszám: MOL-C11280-4-5

A fekete frufrus paróka két copffal tökéletes választás Wednesday - Mercoledi jelmezedhez.
Ajánlott 12 éves kortól.

Addams family - halloween -

Cikkszám: MOL-C31431

Csodaszép pillangó jelmez lányoknak. Legyel te az egyik legszebb pillangó a jelmezbálon! A jelmez tartalmazza a csinos szivárvány színű ruhát, a szárnyat és a lepke antennákat.

Méret: 158 (11-13 éveseknek).

Cikkszám: MOL-10978

Méret: 140 (8-10 éveseknek).

Cikkszám: MOL-10977

Méret: 128 (5-7 éveseknek).

Cikkszám: MOL-10976

Berregő katonai géppuska műanyagból. Szín: terepszínű (zöld/fekete). Remek kiegészítő katonai, vagy rendőr jelmezedhez.
Hossza 40 cm.

Cikkszám: MEZ-5999063941489

Ez a hosszú fekete köpeny fodros szélével kitűnő választás minden Halloween jelmezhez. Mérete: 80 cm.
Jelmez része a fekete köpeny piros gallérral (a fehér ing rész nem része a jelmeznek.)
Ajánlott 12 éves kortól.
Jó minőségű gyermekjelmez. Anyaga 100 % poliészter, mely 30 C fokon kézzel mosható. Nem vasalható, nyílt lángtól és sugárzó hőtől kérjük távol tartani.
A méretproblémából adódó jelmezcserénél a postaköltségek a vevőt terhelik!
-halloween-

Cikkszám: MOL-00349

Pillangó - tündér jelmez elmaradhatatlan kelléke: csillámos pillangó szárny. Színe: azúr kék/rózsaszín. Mérete: 58x46 cm.

Cikkszám: MOL-86416