A5-ös méretű füzetbox csodaszép egyszarvú unikornis mintával, lányoknak. Ebben tárolhatóak a füzetek, hogy ne legyenek szamárfülesek, ne sérüljenek. Mérete: 23x3x16,8 cm.
Szín: sötétkék.
Anyaga: karton, műanyag.
Tartós, minőségi termék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Unicorn kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-5-68823

Varázslatos unikornisos mintájú A5-ös méretű füzetbox lányoknak, rajongóknak. Ebben tárolhatóak a füzetek, hogy ne legyenek szamárfülesek, ne sérüljenek.
Mérete: 23x3x16,8 cm.
Szín: sötétkék.
Anyaga: karton.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Unicorn Galaxy kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-8-78023

Szép csillogó glitteres unikornis mintájú napló finom puha plüss bevonattal, mely tökéletes ajándéknak. A gyerekek biztos örülni fognak ennek a plüss bevonatú vonalas naplónak, melybe beleírhatják titkaikat, gondolataikat.
A világoskék, unikornisos napló igazán cuki.
Notesz mérete: 21x2x15 cm (A5 méretű).

Cikkszám: IMO-SP-507482
Csajos írószer szett lányoknak, unikornis imádó hölgyeknek. Minden benne van aminek a gyermek íróasztalán lennie kell, vagy az irodában szükséges.
Tartalma: 2 darab grafitceruza, 1 db spirálos jegyzetfüzet (A7), radír, hegyező és mini szövegkiemelő.
Csomagolás mérete: 26x2x14 cm.
Cikkszám: IMO-SP-502165

Bájos unikornisos napló finom puha plüss bevonattal, mely tökéletes ajándéknak. A gyerekek biztos örülni fognak ennek a plüss bevonatú vonalas naplónak, melybe beleírhatják titkaikat, gondolataikat.
A rózsaszín, unikornis dekorú napló igazán cuki.
Notesz mérete: 21x2x15 cm (A5 méretű).

Cikkszám: IMO-SP-502156

Szép galaxy csillagos hátterű, unikornis mintájú emlékkönyv, kulccsal zárható. Lapja vonalas.
Kedves ajándék születésnapra barátnőnek.

Cikkszám: IMO-SP-495200

Bájos plüss napló és notesz, melybe a titkaidat, gondolataidat rejtheted. A plüss bevonatú unikornisos napló különlegessége a borítóján található zseb, mely egy kisméretű plüss unikornisos noteszt rejt.
A gyerekek biztos örülni fognak ennek a plüss bevonatú vonalas naplónak, melybe beleírhatják titkaikat, gondolataikat és bármikor jegyzetelhetnek bele.
Mérete: 21x2x15 cm (A5 méretű), a notesz kb. A7 méretű.
Színe: rózsaszín, fehér.

Cikkszám: IMO-SP-443210

Különleges plüss bevonatú, szivárvány színű egyszarvú mintás tolltartó. A finom tapintású tolltartó nemcsak a gyerekek kedvence.
A szögletes cipzáras tolltartó belső cipzáras és nyitott zsebbel rendelkezik, valamint középen füllel, melynek mindkét oldalán gumipántok találhatóak. A mélyített belső részbe ömleszthetőek az írószerek.
Unikornisos tolltartó mérete: 22x6x10 cm.
Szín: világoskék/rózsaszín.

Cikkszám: IMO-KPP-9-42122

Csodaszép egyszarvú unikornis mintájú polár takaró. Gyerek takaró mérete: 140x100 cm. Anyaga: 100% polar fleece. Szín: fekete/rózsaszín.

Cikkszám: JVL-BRM007048

Csodaszép pegazus egyszarvú mintás polár takaró. Gyerek takaró mérete: 140x100 cm. Anyaga: 100% polar fleece. Szín: lila/fehér.

Cikkszám: JVL-BRM008908

Aranyos unikornis mintájú porcelán bögre gyerekeknek különleges lábon álló formával. Űrtartalma: 350 ml. Mérete: 9x9,5 cm.
Mikrohullámú sütőben és mosogatógépben is használható.

Cikkszám: IMO-AFI-720965UNIKORNIS

Édes rózsaszín sörényes unikornis mintájú párnahuzat, mely rabul ejti a lányok szívét. Az unikornisos párnahuzat mérete 40x40 cm. Anyaga: 100% poliészter.

A párnahuzathoz külön rendelhető kispárna áruházunkban.

Cikkszám: JVL-CBX212108PNL

Igazi csajos egyszarvú unikornis mintájú lufik, melynek a kislányok, nagylányok egyaránt örülnek majd, ha születésnapi bulin ezzel lepitek meg őket.
A csomag 6 darab színes, arany unikornis mintájú léggömböt tartalmaz. Átmérője 28 cm.
Anyaga: latex gumi.
A latex léggömbök 100%-osan környezetbarátak, ugyanannyi idő alatt bomlanak le, mint egy tölgyfalevél.
A léggömbök a printelésük miatt héliumos felfújást igényelnek vagy levegővel történő felfújás esetén tartó pálcára rögzíthetőek.
Kiválóan alkalmas héliumos és levegős fújásra.

Cikkszám: MEZ-5414391004588

Képzeld el ezt a csillogó ezüst unikornist zöld fenyőfa között, vagy egyszerűen csak a polcon a karácsonyfa mellett! Kedves karácsonyi dekoráció, akár gyerekszobába is.
Mérete: 17 cm.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: IMO-JJA-166012EZUST
1.290 Ft (-31%) 890 Ft

Különleges mintájú porcelán bögre unikornis szerelmeseinek! A világoskék bögrét pasztell rózsaszín egyszarvú minta és Unicorne Love felirat díszíti. Klasszikus formájával jól illeszkedik a kezébe.
A bögre kiváló minőségű porcelánból készült.
Mikrohullámú sütőben használható, mosogatógépben mosható.
Űrtartalma 370 ml.
Mérere: 12x8,5x10 cm.

Cikkszám: DJ62920

Aranyos unikornis mintájú ÓRIÁS golyóstoll. A tolltest vastagabb, kényelmes fogású. Mérete: 19x1,5 cm.
A tollbetét cserélhető benne.

Cikkszám: IMO-DF-DJBJR12
490 Ft (-41%) 290 Ft

Lepd meg kislányodat ezzel a Kawaii Dream unikornis mintájú digitális karórával, így mindig tudhatja majd a pontos időt. A rózsaszín karóra igazán csajos megjelenést kapott. A digitális karóráról könnyen leolvasható az idő. A gyerekóra szíja méretre állítható.

Cikkszám: JS-1027-64141

Csodaszép egyszarvú mintás uzsonnásdoboz. Mérete: 16,5x6x12,5 cm.
Alapszíne: átlátszó (képtől eltérően), tetején unikornis mintával.
Anyaga: műanyag. Káros anyagot nem tartalmaz.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Unicorn Galaxy kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-96920