1 darab különleges csillogó Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza. Keménysége: B. Speciális kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek, így könnyen hegyezhetőek.

Cikkszám: FC-118236

Cikkszám: FC-118263

1 darab virágos mintájú, HB keménységű radíros végű grafitceruza.

Cikkszám: IMO-SP-512016

A mókás írószerek praktikus és  kedves ajándék gyerekeknek akár születésnapi buliba is.
A natur színű ceruza végén egy aranyos katicabogát csücsöl a rugón, mely íráskor, használatkor mozog. Így örömmel veszik kézbe a gyerekek.

Cikkszám: FK1314-C

A natur színű ceruza végén egy aranyos cica csücsöl a rugón, mely íráskor, használatkor mozog. Így örömmel veszik kézbe a gyerekek.

Mókás macskás ajándék.

Cikkszám: FK1314-F

A natur színű ceruza végén egy aranyos béka csücsöl a rugón, mely íráskor, használatkor mozog. Így örömmel veszik kézbe a gyerekek.

Cikkszám: FK1314-A

1 darab Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza lányoknak, hölgyeknek. Keménysége: B.
Ceruzatest színe: rózsaszín.

Jellemzői:
A szabadalmaztatott SoftGRIP zóna megakadályozza a ceruza elcsúszását, az ergonomikus háromszög forma késlelteti az ujjak fáradását.
SV törésálló ceruzabél a speciális kötésnek köszönhetően ellenállóbbá teszi a ceruzát a sérülésekkel szemben.

Cikkszám: FC-517054

Háromszögletű STABILO grafitceruza HB keménységgel. Rajzoláshoz, íráshoz, jegyzeteléshez kiváló választás.
A Stabilo ceruzák kiváló minőséget képviselnek, strapabírók, a hegye nem törik a héjban, hegyezése egyszerű.
Lakkozott kényelmes fogórész.

Cikkszám: JS-369-03-HB

Mókás szörnyecskék mintájú radíros grafitceruza. HB erősségű.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: IMO-SP-512015
110 Ft (-36%) 70 Ft

1 darab különleges csillogó Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza lányoknak, hölgyeknek. Keménysége: B. Speciális kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek, így könnyen hegyezhetőek. Könnyen radírozható.

Jellemzői:

Cikkszám: FC-118234

Faber Castell 2001 Grip 2001 háromszögletű radírvégű grafitceruza lányoknak, rózsaszín ceruzatesttel. B keménységű.
Extra törhetetlen szerkezete miatt közkedvelt.
Könnyen radírozható és hegyezhető.
Ajánljuk íráshoz, rajz és vázlatkészítéshez.

Amiért a legkedveltebb ceruza:
A ceruza vízbázisú bevonata teljesen környezetbarát.

Cikkszám: FC-217237

Stabilo Swano radíros végű grafitceruza tökéletes választás otthonra, vagy az iskolába lányoknak divatos világoskék ceruzatesttel. A hatszögletű grafitceruza felülete lakkozott, kényelmes fogású. Keménysége: HB.

Cikkszám: 4908-03-HB

Aranyos Hello oroszlán grafikájú, M&G márkájú hatszögletű, HB keménységű grafitceruza. Radíros végű.
Lakkozott ceruzatest.

Cikkszám: TC23-F338502HB-AWP308C9

Szíves mintájú, M&G márkájú háromszögletű, HB keménységű grafitceruza. Lakkozott ceruzatest.
Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
A ceruzatest vonalkóddal ellátott.

Cikkszám: TC23-F338506HB-AWP307A5

Virágos mintájú, M&G márkájú háromszögletű, HB keménységű grafitceruza. Lakkozott ceruzatest.
Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
A ceruzatest vonalkóddal ellátott.

Cikkszám: TC23-F338505HB-AWP307A4
180 Ft (-22%) 140 Ft

Dinós mintájú grafitceruza radírral a végén. HB keménységű. Ha szereted a lovakat akkor ez a grafitceruza tökéletes számodra az iskolába.

Cikkszám: IMO-SP-512013

1 darab kiváló minőségű háromszögletű, B keménységű MILAN márkájú grafitceruza.
A lakkozott ceruzatest kiválóan hegyezhető. Extra ceruzabél.
Lead Protection System, mely megóvja a ceruzabélt a sérüléstől.
Lényege, hogy a grafitbelet a fa testbe ragasztva megóvják azt az elmozdulástól, töréstől, így hegyezésnél a grafit teljes hossza felhasználható.
A Milan ügyel a természetre, így ceruzáit csak erre a célra telepített erdők fáiból készíti, megvédve ezzel az őserdőket!

Grafitceruza átmérője 2,4 mm.
Ceruzatest színe: fekete/zöld.

Kiváló minőségű MILAN grafitceruza.

MILAN márka: Spanyolországból származnak. Designos formája és színvilága azonnal rabul ejt.
Emellett speciális technológiával készülnek, melynek köszönhetően hosszabb élettartalmúak és környezetbarát termékek.

Cikkszám: MILAN-071230212

Faber Castell Grip 2001 háromszögletű grafitceruza új színvilágban. HB ceruza. A gyártók különleges GRIP zónát fejlesztettek ki a ceruzákra, melyeknek köszönhetően nem csúszkál a ceruza a kézben. A ceruzabél különleges eljárással készült, így az sokkal ellenállóbb, mint hagyományos társai. Könnyen hegyezhető és erőlködés nélkül radírozható.

Környezetbarát vízbázisú lakk bevonat.
Klímasemleges gyártási folyamat.  Tanúsítvánnyal rendelkező fenntartható erdőgazdaságból származó alapanyag.

Cikkszám: FC-517012