Ötletes ajándék olvasni szerető Monet művészet rajongóknak! 4 darab Claude Monet képével (4 különböző) mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4170

Különleges ajándék egy különleges személynek! Praktikus és mutatós ajándék hölgyeknek, akik szeretnek olvasni. A gyönyörű lótusz virág  formájú könyvjelző az újjászületés, a szeretet és az erő szimbóluma isvalamint a tisztaság és a szépség szimbóluma.
Az inspiráló virág formájú könyvjelző elegáns selyembojttal egy esztétikus díszdobozban található. Tökéletes ajándék.
Anyaga: könnyű fém, aranyszínű kivitelben.
Mérete: 7,1x0,1x5,3 cm. Bojt hossza 14 cm.

Cikkszám: IMO-GG-5903181014888
Praktikus könyvtartó állvány olvasáshoz, tanuláshoz diákoknak. 6 pozícióba állítható. Remek választás tankönyvek, munkafüzetek, könyvek tartásához.
Anyaga: műanyag, fém.
Magassága 20 cm.
2 színben rendelhető (kék, vagy piros).
A lenyíló ablakban választható ki a szín.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Cikkszám: IMO-SP-491031

Ötletes ajándék olvasni szerető Van Gogh művészet rajongóknak! Vincent van Gogh Csillagos éj képével díszített mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4022

Ötletes ajándék olvasni szerető Van Gogh művészet rajongóknak! 4 darab Vincent van Gogh képével (4 különböző - Csillagos éj / Kávéház éjjel / Napraforgók / Van Gogh szobája Arles-ban) mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4120

Ötletes ajándék olvasni szerető Van Gogh művészet rajongóknak! Vincent van Gogh Napraforgók képével díszített mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4021
Praktikus és hasznos ajándékcsomag. Tartalma: Klimt Életfa mintájú könyvjelző, radír és 2 darab grafitceruza.
Cikkszám: VR-AJCSOM-KL03-991928

Ötletes ajándék olvasni szerető Klimt művészet rajongóknak! A The Kiss mintájú mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4001

Ötletes ajándék olvasni szerető Klimt művészet rajongóknak! 4 darab Klimt képével (A csók, Adele Bloch, Vízikígyó, Életfa) díszített mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4100

Ötletes ajándék olvasni szerető macska rajongóknak! A cicás mintájú mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.
Csomagolt.

Többféle mintával. Tetszőlegesen küldjük.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: VR-013-4140

Különleges ajándék egy különleges személynek! Praktikus és mutatós ajándék hölgyeknek, akik szeretnek olvasni. A különleges Gingko Biloba (páfrányfenyő)  formájú könyvjelző a hosszú élettartam és a kitartás szimbóluma is. Mindegyik levélnek meg van a maga jelentése: remény, hit, szerelem és jószerencse.
Az inspiráló levél formájú könyvjelző elegáns selyembojttal egy esztétikus díszdobozban található. Tökéletes ajándék.
Anyaga: könnyű fém, aranyszínű kivitelben.
Mérete: 6,4x0,1x7 cm. Bojt hossza 14 cm.

Cikkszám: IMO-GG-5903181014093

Ötletes ajándék olvasni szerető Mucha művészet rajongóknak! A művészi mintás mágneses könyvjelző praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.

Cikkszám: VR-013-4013

Cikkszám: VR-013-4014

Nagyon szép kidolgozású lovas formájú könyvjelző. Strasszkő díszítéssel. Hossza 10,5 cm. Anyaga: fém. Ötletes ajándék hölgyeknek, tanárnőknek, olvasni szeretőknek.

Cikkszám: FOD-TWN-0597

Színes szárnyú pillangós könyvjelző. Hossza 10,5 cm. Anyaga: fém. Ötletes ajándék hölgyeknek, tanárnőknek, olvasni szeretőknek.

Cikkszám: FOD-TWN-0565

Cikkszám: FOD-TWN-0183

A szerencse szimbóluma az elefánt, így tökéletes ajándéknak is ez az elefántos könyvjelző. Az bojtos elefántos könyvjelző díszdobozban érkezik hozzád, For You felirattal.
Mérete: 9,5x1,2x7,5 cm.
Anyaga: könnyűfém réz bevonattal.

Ötletes ajándék olvasni szerető párodnak, barátodnak.

Cikkszám: IMO-GG-5903181044199

Vicces, imádnivaló 3D macska formájú könyvjelző, mely remek ajándék cica rajongóknak. A könyvjelző tökéletesen illeszkedik a könyvhöz, melynek olvasóját biztos felvidítja a cica mókás arca.
Mérete: 9,7x2,5x4,8 cm.
Stílusos könyv formájú díszdobozban.
Könyvjelző anyaga PVC.

Nagyszerű ajándék olvasni szeretőknek macskarajongóknak!

Cikkszám: IMO-GG-5903181014000