Lepd meg gyermeked egy felfújható fólia lufival, mely delfin formájú. A fólia léggömb önzáró szelep nélküli, csak levegővel tölthető.
Anyaga: fólia.
Mérete: kb. 30-35 cm.
Színe: világoskék.

Cikkszám: MEZ-8435102324396

Különleges NAVY dekoráció otthonba, nyaralódba! Ez a világítótorony olyan, mint az igazi. Ledes égővel világít, kellemes hangulatos fény árasztva.
Mérete: 30x8x13 cm.
Színe: fehér, barna.
Anyaga: fa.

Cikkszám: AC-EM2431

Imádod a tengerparti érzést? Képzeld el, ahogy belépsz a nyaralódba és ez a felirat fogad és azonnal elönt a BEACH hangulat. De akár otthonodban is elhelyezheted, mely igazi nyári hangulatot teremt.
Falra akasztható.
Anyaga: fa.
Mérete: 58x2,5x30 cm.
Színe: fehér, kék, barna.
Díszítés: csillag, kagyló.

Ha szereted a navy - tengerész stílust, lakásdekorációként is becsempészheted az otthonodba!

Cikkszám: AC-EM2275

Ez a stílusos, horgony formájú, 1 akasztóval ellátott fogas nemcsak praktikus, de dekorációként is szolgál majd otthonába, nyaralójába!
Könnyedén feldobható vele az otthona hangulata. Tökéletesen tükrözi a tengerparti NAVY életérzést.
Különleges és egyedi ajándék lehet barátainak, családtagjainak, akik szeretik a tengert, a vitorláshajókat.

Anyaga: MDF fa, kötél.
Mérete: 35xx4x25 cm.
Színe: natur, fehér, kék.

Cikkszám: AC-EM2234KEK

Anyaga: MDF fa, kötél.
Mérete: 35xx4x25 cm.
Színe: natur, fehér, piros.

Cikkszám: AC-EM2234PIROS

Ez az egyedi formájú, 3 akasztóval ellátott falifogas nemcsak praktikus, de könnyedén tengerparti hangulat, NAVY stílus csempészhető az otthonába, nyaralójába. Tökéletesen tükrözi a tengerparti életérzést.

Különleges és egyedi ajándék is lehet barátainak, családtagjainak, akik szeretik a tengert.
Anyaga: fa, kötél.
Mérete: 36x5x13 cm.
Színe: kék csíkos, fehér.
Díszítése: kagylók, halak dekor.

Cikkszám: AC-EM2226

Csempésszen NAVY stílust otthonába, nyaralójába! Ez a stílusos, horgony formájú, 1 akasztóval ellátott fogas nemcsak praktikus, de dekorációként is szolgál Könnyedén feldobható az otthonunk hangulata vele. Tökéletesen tükrözi a tengerparti életérzést.

Anyaga: fa, kötél
Mérete: 40x5x26 cm.
Színe: natur, világoskék, fehér.
Díszítése: RELAX felirat.

Cikkszám: AC-EM2224RELAX

Anyaga: fa, kötél
Mérete: 40x5x26 cm.
Színe: natur, világoskék, fehér.
Díszítése: BEACH felirat.

Cikkszám: AC-EM2224BEACH

1 darab sodort kötél, mely remekül használható tengerész stílusú dekorációhoz is. Végtelen megoldás létezik a hasznosítására lakásban, teraszon, kertben. Használhatod kapaszkodónak lépcsőnél, bútorfogantyúnak, polctartónak, függönyelkötőnek, vagy csak úgy a falon, tárgyak rögzítésére, dekorálásánál...
A kötél szélessége 4 mm. Hossza 10 méter.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Imádod a tengerész stílust? Fedezd fel nyári kínálatunkat >>

Cikkszám: AC-CN2040

Ez a kagyló formájú üveg tálka remekül beleillik egy tengerész stílusú enteriőrbe. Önmagában is remekül mutat asztalon, polcon, de használható praktikus tárolónak is. A terasz éke is lehet.
Mérete 16 cm.
Anyaga: üveg.
Színe: színátmenetes égkék.

Ha szereted a navy - tengerész stílust, lakásdekorációként csempészd be otthonodba!
Fedezd fel a többi TENGERÉSZES lakásdekorációnkat >>

Cikkszám: AC-228494

3 darab kisméretű kagyló dekoráció, melyet használhatunk NAVY dekorációs tál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Mérete: 4,9x2,5 cm.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045565

6 darab kisméretű tengeri csillag dekoráció, melyet használhatunk NAVY dekorációs tál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Mérete: 3,7 cm
Színe: pezsgőarany.

Cikkszám: Q045564

4 darab kisméretű hajó horgony dekoráció, melyet használhatunk NAVY dekorációs tál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Mérete: 4,2x3,6 cm
Színe: fehér/kék.

Cikkszám: Q045559

A sötétkék csíkos fürdőszobai fogkefetartó pohár stílusos és praktikus kiegészítője a fürdőszobának.
A navy stílusú, sötétkék csíkos szín és a kagylós minta igazán vonzóvá teszi ezt a tárgyat, mely tökéletesen illik egy fürdőszoba enteriőrjébe.
A fogkefetartó pohár praktikus tárolóhelyet biztosít a fogkeféknek és más fürdőszobai kiegészítőknek.

Anyaga: kerámia.
Színe: fehér, sötétkék csíkos, tengerészes stílusban.

Cikkszám: AC-I00314FEHER

Anyaga: kerámia.
Színe: sötétkék/fehér tengerészes stílusban.

Cikkszám: AC-I00314SOTETKEK

A sötétkék csíkos fürdőszobai folyékonyszappan adagoló stílusos és praktikus kiegészítője a fürdőszobának.
A folyékonyszappan adagoló képes megőrizni a tisztaságot és az egyszerű kezelhetőséget, lehetővé téve a kényelmes használatot minden alkalommal.

Mérete: 18x7x9 cm.
Anyaga: kerámia, fém.
Színe: fehér, kék csíkos tengerészes stílusban.

Cikkszám: AC-I00313FEHER

Mérete: 18x7x9 cm.
Anyaga: kerámia, fém.
Színe: sötétkék/fehér tengerészes stílusban.

Cikkszám: AC-I00313SOTETKEK

20x20 cm-es szögletes alakú fatálca zöld fa színben. Tökéletes gyertya alátétnek, mely köré egyéb dekorációs elem is helyezhető (pl, kavics, fenyőág, stbl). Bármilyen alkalomra feldíszíthető (karácsony, húsvét, halloween, stb.), csak a kreatívitásod szabhat határt.
Nappaliban, hálóban jól hangulatos dekoráció lehet.

Dekortál anyaga: fa.
Szín: zöld.

Remek alap karácsonyi, húsvéti, vagy nyári lakásdekorációhoz.

Cikkszám: Q492525