Keresett márka: ITEM

Nagyméretű, modern fali képkeret natur színben. A fa fotókeretbe 6 darab különböző méretű álló és fekvő fénykép helyezhető el. Tökéletes választás családi - baráti fotókhoz.
Előszobában, nappaliban is remekül mutat.

Fali képkeret mérete: 47x2,5x36 cm.
Szín: világosbarna.
Anyaga: MDF fa, üveg.

Cikkszám: AC-I01404
Szép kék színű törölköző 100% pamutból. Mérete: 100x1x50 cm.
Jó nedvszívóképességű, finom tapintású.
Cikkszám: AC-I00363
Szép kék színű törölköző 100% pamutból. Mérete: 50x1x30 cm. Ajánljuk fürdőszobába kéztörlőnek.
Jó nedvszívóképességű, finom tapintású.
Cikkszám: AC-I00362
Nyári hangulatot idéző neszesszer / sminkes táska. A cipzáras neszesszer egyterű.
Ajánljuk utazáshoz, vagy hétköznapi használatra.
Mérete: 28x7x18 cm.
Anyaga: poliészter.
Színe: fehér, világoskék/narancssárga tengeri állatos (halacska, tengeri csillag, rák) mintával.

Cikkszám: AC-I00024TENGERI-ALLATOS
Nyári napfényt, tenger hullámait felidéző mintával díszített neszesszer / sminkes táska. A cipzáras neszesszer egyterű.
Ajánljuk utazáshoz, vagy hétköznapi használatra.
Mérete: 28x7x18 cm.
Anyaga: poliészter.
Színe: kék és narancssárga árnyalatai

Cikkszám: AC-I00024SZINES
Kedves mintájú kozmetikai táska - neszesszer hölgyeknek, lányoknak. A cipzárral záródó, egyterű neszesszer / sminktáska mérete: 32x8x21 cm.
Anyaga: kívül plüssös bevonat, belül polyester.
Cikkszám: AC-I00004LEPKE
Anyaga: kívül plüssös bevonat, belül polyester.
Cikkszám: AC-I00004PAVA
Tropical hangulat virágos - madaras mintájú kozmetikai táska - neszesszer hölgyeknek, lányoknak. A cipzárral záródó, egyterű neszesszer / sminktáska mérete: 32x8x21 cm.
Anyaga: kívül plüssös bevonat, belül poliészter.
Cikkszám: AC-I00004MADARAS

Különleges NAVY dekoráció otthonba, nyaralódba! Ez a világítótorony olyan, mint az igazi. Ledes égővel világít, kellemes hangulatos fény árasztva.
Mérete: 30x8x13 cm.
Színe: fehér, barna.
Anyaga: fa.

Tekintse meg a többi TENGERÉSZES lakás dekorációt is >>

Cikkszám: AC-EM2431

Imádod a tengerparti érzést? Képzeld el, ahogy belépsz a nyaralódba és ez a felirat fogad és azonnal elönt a BEACH hangulat. De akár otthonodban is elhelyezheted, mely igazi nyári hangulatot teremt.
Falra akasztható.
Anyaga: fa.
Mérete: 58x2,5x30 cm.
Színe: fehér, kék, barna.
Díszítés: csillag, kagyló.

Ha szereted a navy - tengerész stílust, lakásdekorációként is becsempészheted az otthonodba!

Cikkszám: AC-EM2275

Ez a stílusos, horgony formájú, 1 akasztóval ellátott fogas nemcsak praktikus, de dekorációként is szolgál majd otthonába, nyaralójába!
Könnyedén feldobható vele az otthona hangulata. Tökéletesen tükrözi a tengerparti NAVY életérzést.
Különleges és egyedi ajándék lehet barátainak, családtagjainak, akik szeretik a tengert, a vitorláshajókat.

Anyaga: MDF fa, kötél.
Mérete: 35xx4x25 cm.
Színe: natur, fehér, kék.

Cikkszám: AC-EM2234KEK

Anyaga: MDF fa, kötél.
Mérete: 35xx4x25 cm.
Színe: natur, fehér, piros.

Cikkszám: AC-EM2234PIROS

Ez az egyedi formájú, 3 akasztóval ellátott falifogas nemcsak praktikus, de könnyedén tengerparti hangulat, NAVY stílus csempészhető az otthonába, nyaralójába. Tökéletesen tükrözi a tengerparti életérzést.

Különleges és egyedi ajándék is lehet barátainak, családtagjainak, akik szeretik a tengert.
Anyaga: fa, kötél.
Mérete: 36x5x13 cm.
Színe: kék csíkos, fehér.
Díszítése: kagylók, halak dekor.

Cikkszám: AC-EM2226

Csempésszen NAVY stílust otthonába, nyaralójába! Ez a stílusos, horgony formájú, 1 akasztóval ellátott fogas nemcsak praktikus, de dekorációként is szolgál Könnyedén feldobható az otthonunk hangulata vele. Tökéletesen tükrözi a tengerparti életérzést.

Anyaga: fa, kötél
Mérete: 40x5x26 cm.
Színe: natur, világoskék, fehér.
Díszítése: RELAX felirat.

Cikkszám: AC-EM2224RELAX

Anyaga: fa, kötél
Mérete: 40x5x26 cm.
Színe: natur, világoskék, fehér.
Díszítése: BEACH felirat.

Cikkszám: AC-EM2224BEACH

Mutatós levendulás művirág csokor Vintage feliratú ovális fémkaspóban. Jól mutat pl. a konyhában az ablakpárkányon, vagy polcon, ahová a napfény hiány miatt nem helyezhető élő virág.
A lila levendula csokor otthona éke lehet.
Mérete: 24x11x20 cm.

Cikkszám: AC-523697

Mutatós levendulás művirág csokor kaspóban, mely jól mutat pl. a konyhában az ablakpárkányon, vagy polcon, ahová a napfény hiány miatt nem helyezhető élő virág.
A lila levendula csokor otthona éke lehet.
Méret: 20x11 cm.

Cikkszám: AC-523693

Csempéssz egy kis nyári hangulatot a konyhádba, idézd fel a tengerparti nyaralást. Ez a müzlistálka stílusos választás hangulatos nyári / kerti reggelizéshez, étkezéshez, tálaláshoz.
Anyaga: New Bone porcelán.
Mérete: 14x6,5 cm. Űrtartalma: 540 ml.
Színe: koptatott fehér/halványzöld.

További NYÁRI ajánlatunk >>