Bélyegzőpárna rózsaszín, kék és lila bélyegzőfelülettel. Olaj- és vízbázisú tinta pad. Lassan száradó.
Használható irodai - hobby kreatív célra pl.  szilikon bélyegzőhöz, mellyel dekoratív minták nyomtathatók papírra, meghívóra.

Cikkszám: BP-204888468

Mikro finomságú, por jellegű dekor homok fehér színben, melynek felhasználása a kreativitásodon múlik. Tedd egyszerű vázába, pohárba vagy gyertyatartóba és vegyítsd más dekorációs elemekkel.
Kiszerelés: 1 kg. Szem nagysága 0,6-0,8.

Cikkszám: Q488910

Fehér színű, dekor üvegkavics, melyet kreatívan használhatsz dekorációs célra. Az 1-2 cm-es dekor kaviccsal díszítheted az ünnepi asztalt, de üvegvázába helyezve is jól mutat. Ha gyertyát, vagy égősort helyezel mellé a felületén szépen megcsillan a fényük. Nyári, tengerparti dekorációhoz is ajánljuk.
A dekor kavics üvegből készült. Mérete 1-2 cm. Kiszerelés: 1 kg.

Cikkszám: Q487044

1 ív ragasztható strasszkő matrica, mely remek dekorációs elem. Könnyen dekorálhat, díszíthet dobozokat, képeket, lámpákat, papír termékeket, stb.
Szín: lila.
Strasszkő mérete: 3 mm.
Egy íven 667 darab strasszkő van.

Cikkszám: AC-CN5177-18975

Szín: lila.
Méret 5 mm. Egy íven 360 darab strasszkő van.

Cikkszám: AC-CN5184-18983

1 darab sodort kötél, mely remekül használható tengerész stílusú dekorációhoz is. Végtelen megoldás létezik a hasznosítására lakásban, teraszon, kertben. Használhatod kapaszkodónak lépcsőnél, bútorfogantyúnak, polctartónak, függönyelkötőnek, vagy csak úgy a falon, tárgyak rögzítésére, dekorálásánál...
A kötél szélessége 4 mm. Hossza 10 méter.
Az ár 1 darabra vonatkozik.

Imádod a tengerész stílust? Fedezd fel nyári kínálatunkat >>

Cikkszám: AC-CN2040

Cikk-cakk vonalat vágó kreatív olló. Háromszög alakú cikk-cakk vágásra alkalmas. Az olló használata egyszerű, a gyerekek is könnyen tudják használni. A vágásért a különleges pengék felelnek, amik az adott alakzatban vágják a papírt, anyagat, textilt.

Cikkszám: AC-404346

5 darabos különböző méretű és formájú szilikon fejű ecset, mely remekül használható gyurma, agyag, vagy sütemények készítésekor marcipán fondant tökeletes megformázásához.
Nyele: barna színű.

Cikkszám: AC-358066

1 darab üvegből készült, kehely formájú teamécsestartó. Ötletesen használható adventi koszorúhoz és egyéb dekorációhoz.
Mérete: 5x6,5 cm.

Cikkszám: AC-357056

1 darab üvegből készült teamécsestartó. Ötletesen használható adventi koszorúhoz és egyéb dekorációhoz.
Mérete: 5x2,5 cm.

Cikkszám: AC-357055

28 darab kisméretű 8 mm-es beszúrható fekete szem biztonsági kupakkal.  Remekül használható különböző állatok, figurák vagy hóember alkotásánál.
Ajánljuk pl. hungarocell golyókhoz.
A csomagban 28 db beszúrható műanyag szem található.

Cikkszám: AC-356481

Ismerje meg ezt a fantasztikus mágikus jelölő tollat. A tollal kutyás képpel és motívumokkal dekorálhat meghívókat, notesz lapjait, vagy egyéb kreatív alkotásokhoz tökéletes választás.
Rendkívül könnyen használható. Úgy működik, mint egy szalagjavító. Csak húzza át a firkát a papírra és a minta már meg is jelenik rajta.
Dekoráló toll szalag hossza 4 méter, szélessége 6 mm.

Cikkszám: IMO-SP-529936

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 8 metál színű, 25 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
Az akrill festékek vízbázisúak, gyorsan száradnak, ellenállnak a fakulásnak. Gyerekek számára is alkalmas.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

- Hobby - kreatív foglalkozáshoz is ajánljuk -

Cikkszám: IMO-SP-484980

Vízzel higított akril festék szett. A festőkészlet 8 pasztell színű, 25 ml-es tégelyes kiszerelésben kapható.
A színek egymással keverhetőek.
Használható papír, fa, vászon és szövetek festésére.

- Hobby - kreatív foglalkozáshoz is ajánljuk -

Cikkszám: IMO-SP-484978

6 darab aranyos, kisméretű méhecske figura poliresinből. Bájos tavaszi - nyári dekoráció, melyet használhatunk deortál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Átmérője 3x3,4 cm
Színe: sárga.
(Hátoldala nem lapos).

Cikkszám: Q045584

3 darab kisméretű kagyló dekoráció, melyet használhatunk NAVY dekorációs tál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Mérete: 4,9x2,5 cm.
Színe: fehér.

Cikkszám: Q045565

6 darab kisméretű tengeri csillag dekoráció, melyet használhatunk NAVY dekorációs tál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Mérete: 3,7 cm
Színe: pezsgőarany.

Cikkszám: Q045564

4 darab kisméretű hajó horgony dekoráció, melyet használhatunk NAVY dekorációs tál összeállításánál, vagy dekorálhatunk vele tárgyakat (pl. fadoboz, üveg...). Bármire felragasztható megfelelő ragasztóval.
Mérete: 4,2x3,6 cm
Színe: fehér/kék.