PAX szlogenje: Értéket ad a papírnak! Ezzel a klasszikus vonalú, fém testű mechanikus ceruzával élmény az írás. Ajánljuk matek órara is.
Beépített radírral rendelkezik, csőcsúcs tisztítóval.
0,5 mm hegyvastagság.
Magyarországon gyártott megbízható minőség.

Cikkszám: BP-PAX4020100

Legyen egy különleges radírozható zseléstollad, melyen a kedvenc Marvel hősöd szerepel.
Ezzel a tollal kiradírozhatod a hibákat, és azonnal folytathatod is az írást.
A radírozható funkciója lehetővé teszi, hogy könnyedén korrigálhasd az esetleges hibákat, így tökéletes jegyzetet készíthetsz vele. Igazán izgalmas vele a tanulás vagy a munka.
Vonalvastagság: 0,5. Kéken ír.

Többféle Avengers mintával. Ár 1 darabra vonatkozik.
A kívánt és elérhető minta a lenyíló ablakban választható ki.

Cikkszám: 54304PTR

Legyen egy különleges radírozható zseléstollad, melyen a kedvenc Jégvarázs szereplőd tündököl.
Vonalvastagság: 0,5. Kéken ír.

6-féle (Tetején lévő dísz alapján: Anna, Elsa, Olaf hóember, Bruni szalamandra, hókristály/Elsa, hókristály/testvérek).
Az ár 1 darabra vonatkozik.
A lenyíló ablakban kiválasztható, hogy melyik szereplőd kéred.

Cikkszám: 53703PTR

Praktikus műanyag ecsetpohár otthoni és iskolai festékhez. 4 külön tartállyal, jól záródó tetővel, mely ecset tárolására is szolgál. A teteje elforgatható és az ecset tárolására szolgál.
Nem fröcsög az ecset kihúzásakor.

Cikkszám: BP-9350-0003

Lovas mintájú grafitceruza radírral a végén. HB keménységű. Ha szereted a lovakat akkor ez a grafitceruza tökéletes számodra az iskolába.

Cikkszám: BP-1029056742

Legyen egy különleges radírozható zseléstollad, melyen a kedvenc hősöd szerepel.
Vonalvastagság: 0,5. Kéken ír.

Többféle Pókemberes mintával. Ár 1 darabra vonatkozik. Tetszőlegesen küldjük. Mintával kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Cikkszám: 54007PTR
Legyen egy különleges radírozható zseléstollad, melyen a kedvenc animációs meséd, Lilo és Stitch szereplője a csillagkutya jövevény látható.
Vonalvastagság: 0,5. Kéken ír.

6-féle. Az ár 1 darabra vonatkozik.
Tetszőlegesen küldjük. A megjegyzés rovatban jelezhető, hogy lányos vagy fiús változatban kéri.

Cikkszám: 54908PTR

Gustav Klimt A csók című képével díszített nyomógombos golyóstoll díszdobozban. Mutatós ajándék a művészet  kedvelőinek. Tanári ajándéknak is ajánljuk.
Hossza: 15 cm.
Cserélhető betétes.

Cikkszám: IMO-JV-14-017

Különleges Faber Castell Apollo nyomósiron 0,5 mm-es heggyel. Ergonomikusan kialakított gumírozott fogórésszel, mely a kényelmes fogást, írást biztosít.

Cikkszám: FC-232512

Cikkszám: FC-232511

Különleges Faber Castell Apollo nyomósiron 0,7 mm-es heggyel. Ergonomikusan kialakított gumírozott fogórésszel, mely a kényelmes fogást, írást biztosít.

Cikkszám: FC-232712

Cikkszám: FC-232711

Kiváló minőségű Faber-Castell Grip golyóstoll, melynek kényelmes fogást és fáradságmentes írást biztosít a háromszögletű forma és a csúszásgátló fogórész. Próbálja ki és ez lesz a kedvenc tolla!

Jellemzői:
Kifinomult ergonómia és nagyszerű kialakítás. A jellegzetes pontok ellentétben állnak a tengely színeivel.
Hosszantartó fáradhatatlan írás az ergonómikus háromszög alaknak és az ideálisan kiegyensúlyozott tolltestnek köszönhetően.
Puha markolati zóna a biztonságos, csúszásmentes fogásért.
Cserélhető nagy kapacitású tollbetéttel.
Vonalvastagság: XB.
Tolltest színe: égkék.
Az írás színe: kék.

Cikkszám: FC-243995

Jellemzői:
Puha markolati zóna a biztonságos, csúszásmentes fogásért.
Cserélhető nagy kapacitású tollbetéttel.
Vonalvastagság: XB.
Tolltest színe: égkék.
Az írás színe: kék.

Cikkszám: FC-243916

Kiváló minőségű Faber Castell grafitceruza szett divatos gyöngyház fényű rózsaszín színben. Tartalma: 3 db Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza csillogó grip-pel, 1 db rózsaszín Sleeve radír műanyag tartóban, 1 db rózsaszín színű, egylyukú Sleeve tartályos hegyező.

Igazán lányos írószer készlet!

Jellemzői:
Sparkle Grafitceruza: A szabadalmaztatott SoftGRIP zóna megakadályozza a ceruza elcsúszását, az ergonomikus háromszög forma késlelteti az ujjak fáradását.
SV törésálló ceruzabél a speciális kötésnek köszönhetően ellenállóbbá teszi a ceruzát a sérülésekkel szemben.
Sparkle Sleeve Radír: mutatós szennyeződésgátló védőhüvellyel. Tiszta és maszatolás mentes radírozás. PVC mentes.
Sparkle Sleeve Hegyező: megakadályozza a hulladék kihullását. Alkalmas minden népszerű grafit és színes ceruzaformához: standard és jumbo mérethez.

Cikkszám: FC-217084

3 darab különleges csillogó Faber Castell Grip háromszögletű grafitceruza készlet. Trendi gyöngyházfényű rózsaszín, égkék és fekete lakk, ezüst glitteres ceruzavég, egyedi strasszos kialakítás teszi elbűvülővé. Az ergonómikus tengelyforma nemcsak jól néz ki, hanem lehetővé teszi a fáradságmentes és kényelmes írást. Speciális SV kialakításának köszönhetően kevésbé töredeznek (törésálló), így könnyen hegyezhetőek. A ceruza vízbázisú bevonata teljesen környezetbarát (karbonmentes termelés).
Könnyen radírozható és hegyezhető.
Keménysége: B.

Sparkle grafitceruza modern ceruza trendi csillogással!

Cikkszám: FC-218470

Kiváló minőségű Faber-Castell Grip töltőceruza, melynek kényelmes fogást és fáradságmentes írást biztosít a háromszögletű forma és a csúszásgátló fogórész. Próbálja ki és ez lesz a kedvenc ceruzája!

GRIP zóna megakadályozza az ujjak elcsúszását
Ergonómikus háromszög forma késlelteti az ujjak fáradását
Bal- és jobbkezeseknek egyaránt használhatják
Puha, csúszásmentes fogórész