Születésnapi bulin, gyerekzsúron kedvenc édesség a muffin. Mivel tehetednéd még látványosabbá ezeket a süteményeket a gyerekek számára?
Helyezd bele őket ebbe az erdei állatos mintájú kosárkába.
Az elkészült, kihűlt muffinok köré tekerd ezeket a mintás papírkosárkákat, melynek a két végét kell összeillesztened.

A csomagban 6 darab muffintartó található állatos mintával (maci, süni, bagoly, róka, nyuszi, mókus).

Ez az állatos témakörű parti emlékezetes nap lesz a gyerekek számára, legyen az születésnap, névnap, vagy gyereknap.
Válassz mellé további erdei állatos party kellékeink közül >>

Cikkszám: MEZ-5904610149867
Kisgyerekeknek kifejlesztett műanyag kulacs szívószállal fiúknak állatos (krokodil, kaméleon, tukán madár) mintával. Kiváló minőségű BPA-mentes műanyagból készült.
Az ivás könnyű és szórakoztató belőle a szívószálnak köszönhetően.
A szívószál kihúzható és tisztítható.
Űrtartalom: 450 ml.
Mérete: 19x6x7 cm.
Szín: átlátszó/zöld.
Cikkszám: IMO-KPP-9-18624

Sportautó mintájú BPA-mentes műanyag kulacs fiúknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Mérete: 20x6,5 cm.
A kulacs kiváló minőségű, Ftalátok és BPA-mentes anyagból készült (veszélyes anyagokat nem tartalmaz, tesztelve).
Színe: átlátszó/szürke.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Speed autós kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-36324

T-Rex dinós mintájú BPA-mentes műanyag kulacs fiúknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Színe: átlátszó/szürke.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag T-REX dinoszaurusz mintás kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-8-49724

Focilabdás és stoplis cipős mintájú, BPA-mentes műanyag kulacs fiúknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Színe: átlátszó/kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Football kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-3-44824

Romantikus lovas és virágos mintájú mintájú BPA-mentes műanyag kulacs lányoknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Szín: átlátszó/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Horse Romantic kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-06424

Aranyos fehér kutyás mintájú BPA-mentes műanyag kulacs lányoknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Szín: átlátszó/rózsaszín.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Pets kutyás kollekciójából

Cikkszám: IMO-KPP-8-49524
Szép szárnyas unikornis mintájú BPA-mentes műanyag kulacs lányoknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Szín: átlátszó/lila

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY BAG Pegazus Unicorn kollekciójából >>
Cikkszám: IMO-KPP-9-08024

Minecraft-ra emlékeztető kockás mintájú BPA-mentes műanyag kulacs fiúknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Színe: átlátszó/zöld.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag PlayWorld kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-7-67524

Farkas mintájú BPA-mentes műanyag kulacs fiúknak, jól záródó tetővel és csuklópánttal.
Színe: átlátszó/kék.

Állítsd össze iskolai felszerelésed a OXY Bag Wild Wolf farkasos kollekciójából >>

Cikkszám: IMO-KPP-9-07024

Különleges és hangulatos kék virágos mintájú jegyzetfüzet, mely mindig kéznél lehet, hogy ráírd az üzenetet, bevásárló listát!
40 mintás lapból álló jegyzettömb ceruzával.
Hátoldalán található mágnes segítségével akár a hűtőszekrényre is lehet tenni.

Ötletes ajándék háziasszonyoknak.

Cikkszám: COL-1132-0367

Praktikus edényszárító tálcával műanyagból. Az edénycsepegtetőn kényelmesen elhelyezhető tányérok, poharak, és külön rekesze van az evőeszközöknek.
Anyaga: minőségi műanyag.
Mérete: 46,5x8x37 cm.
Szín: szürke.

Cikkszám: VET-55071765

Vigyél egy kis vidámságot a konyhádba, melynek a gyerekek, unokák biztos örülnek.
3 darab színes, macskás fej formájú műanyag zacskózáró csipesz zöld színben.
Praktikus konyhai kiegészítő, mellyel a megbontott ételek, csemegék zacskója lezárható.
Mérete: 4,5x3 cm.

Cikkszám: AC-408588CICA

Ez a kedves oroszlán vadállatos bögre tetszeni fog a gyerekeknek, mely arra készteti őket, hogy igyanak egy bögre teát, tejet, vagy kakaót reggeli, vagy vacsora közben.
A mókás bögre emeli a hangulatot is a terített asztalon.
Hideg és meleg italokhoz egyaránt használható. Vastag falának köszönhetően hosszabb ideig melegen tartja az italt.
Színe: világoszöld.
Űrtartalma: 300 ml.
Mérete: 9,3x9,5 cm.
Mosogatógépben és mikrohullámú sütőben használható. Egészségre káros anyagot nem tartalmaz.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032389-340004

Ez a vidám, színes szafari állatos bögre tetszeni fog a gyerekeknek, mely arra készteti őket, hogy igyanak egy bögre teát, tejet, vagy kakaót reggeli, vagy vacsora közben.
Anyaga: kiváló minőségű New Bone China porcelán.
Színe: halvány rózsaszín színvilág, dzsungel állatos grafikával (zsiráf, oroszlán, zebra, koala, panda, maci).
Űrtartalma: 250 ml.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032375-339589

Anyaga: kiváló minőségű New Bone China porcelán.
Színe: halvány zöld színvilág, dzsungel állatos grafikával (zebra, zsiráf, oroszlán, tigris).
Űrtartalma: 250 ml.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032374-339558

Ez a kedves zebra állatos bögre tetszeni fog a gyerekeknek, mely arra készteti őket, hogy igyanak egy bögre teát, tejet, vagy kakaót reggeli, vagy vacsora közben.
Színe: krémbarna.
Űrtartalma: 300 ml.
Mérete: 9,3x9,5 cm.

Cikkszám: IMO-ALT-01010032388-339978

Praktikus nagyméretű heti gyógyszertároló és rendszerező doboz műanyagból, mely 7 műanyag tartályból áll, amelyek egy állványba vannak belerakva.
Mindegyik tartálynak 4 rekesze van a nap minden szakára (reggel, délben, este, éjszaka).
Ennek a megoldásnak köszönhetően egész hétre kikészíthetjük a gyógyszeradagot. Naponta csak ki kell húzni a tartály aljáról. A nap végén pedig az állvány tetejére kell helyezni.
Gyógyszeradagoló / gyógyszertartó mérete: 12x6 cm. Tartály mérete: 9x5 cm.
A tárolókra a hét napjának nevével vannak ellátva (angolul).
A tárolóban 7 rekesz található, mindegyik tartály 4 részre osztott.

Cikkszám: IMO-VER-15570