A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet aranyos vadállatos grafikájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

A T-Creatív design termékcsalád fiatalos, divatos arculatával minden iskolást megszólít. A grafikák sokszínűsége mellett nagy hangsúly fektetnek a termékeik minőségére. Minőségi alapanyagokat és profi gyártási technológiát alkalmaznak. A T-Creatív mára már MAGYAR MÁRKA lett, a teljes tervezési és gyártási fázis magyar cégeknél dolgozó, magyar emberek végzik!

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-13AFRIKA-ALLATOK

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet rózsaszín virágos mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-20VIRAGOS

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet dinoszauruszos mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-10DINO

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet aranyos elefántos mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-6ELEFANT

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet aranyos kutyás mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-17KUTYA-AUTUMN

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet focis mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-5FOOTBALL

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet kamion autós mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-9TRUCKING

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet katonai helikopter mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-1AIRFORCE

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet aranyos cicás mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-4CICA-KITTY

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet szép lovas mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-19HORSE

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet rajzolt méhecskés - virágos mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-14MEHECSKE

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet cuki macskás mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-16-CICA-CUTE

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet pillangó - virágos mintájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-15PILLANGOS

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet sporautós mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-7-SPEED

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet aranyos tacskó kutyás mintájú borítóval, lányoknak és fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-11TACSKO

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet aranyos tengeri állatos grafikájú borítóval, lányoknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-18TENGERIALLATOK

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet traktoros mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-12TRACTOR

A5-ös méretű, 1. osztályos vonalazású (14-32) füzet rajzolt tűzoltó autós mintájú borítóval, fiúknak. 70 gr-os, hófehér 32 lapos iskolai füzet. Borítója 200 g-os fényes fóliázású.

Cikkszám: TC24-A16011014-904411-3TUZOLTO