KÖSZÖNÖM!... Édesanyámnak, nagymamámnak, tanáromnak... Válaszd ez a hangulatos virágcsokor mintás, KÖSZÖNÖM feliratú képeslapot Anyák napjára, tanár búcsúztatóra, ballagásra, vagy bármilyen más köszöntésre.
Az elején lévő köszönő szöveggel, belső oldala színes, szöveg nélküli, így egyedi üzenet írható bele.
Pasztell lila színű, egyedi méretű boríték tartozik hozzá.

Cikkszám: 30064225

Hangulatos esküvői borítékos képeslap rózsás - pezsgőspohár képpel. Házasságkötéshez gratuláló esküvői borítékos lap. Elején metál arany színű fóliával nyomott felirattal, belső színes oldalán az alkalomhoz illő kedves idézettel.
Pasztell sárga színű, egyedi méretű borítékkal.

Cikkszám: 30064188

Hangulatos boros képpel díszített, Születésnapod nagyon sok szeretettel! feliratú képeslap férfiaknak. Borítékos. Az elején a felirat metál arany színű fóliával nyomott, belső színes oldala szöveg nélküli.
Pasztell drapp színű boríték tartozik hozzá.

Cikkszám: 30063518

Hangulatos boros képpel díszített, Szeretettel névnapodra! feliratú képeslap férfiaknak. Borítékos. Az elején a felirat metál arany színű fóliával nyomott, belső színes oldala szöveg nélküli.
Pasztell drapp színű boríték tartozik hozzá.

Cikkszám: 30063631

Édes babás mintájú, Szeretettel gratulálunk kisfiatok megszületéséhez! feliratú képeslap. Borítékos. Az elején a felirat kék színű fóliával nyomott, belső színes oldala szöveg nélküli.
Pasztell kék színű boríték tartozik hozzá.
Babanézőbe, keresztelőre ajánljuk.

Cikkszám: 30063563

Különleges NAVY dekoráció otthonba, nyaralódba! Ez a világítótorony olyan, mint az igazi. Ledes égővel világít, kellemes hangulatos fény árasztva.
Mérete: 30x8x13 cm.
Színe: fehér, barna.

Tekintse meg a többi TENGERÉSZES lakás dekorációt is >>

Cikkszám: AC-EM2431

Imádod a tengerparti érzést? Képzeld el, ahogy belépsz a nyaralódba és ez a felirat fogad és azonnal elönt a BEACH hangulat. De akár otthonodban is elhelyezheted, mely igazi nyári hangulatot teremt.
Falra akasztható.
Mérete: 58x2,5x30 cm.
Színe: fehér, kék, barna.
Díszítés: csillag, kagyló.

Ha szereted a navy - tengerész stílust, lakásdekorációként is becsempészheted az otthonodba!

Cikkszám: AC-EM2275

Ez a stílusos, horgony formájú, 1 akasztóval ellátott fogas nemcsak praktikus, de dekorációként is szolgál majd otthonába, nyaralójába!
Könnyedén feldobható vele az otthona hangulata. Tökéletesen tükrözi a tengerparti NAVY életérzést.
Különleges és egyedi ajándék lehet barátainak, családtagjainak, akik szeretik a tengert, a vitorláshajókat.

Anyaga: MDF fa, kötél.
Mérete: 35xx4x25 cm.
Színe: natur, fehér, kék.

Cikkszám: AC-EM2234KEK

Anyaga: MDF fa, kötél.
Mérete: 35xx4x25 cm.
Színe: natur, fehér, piros.

Cikkszám: AC-EM2234PIROS

Ez az egyedi formájú, 3 akasztóval ellátott falifogas nemcsak praktikus, de könnyedén tengerparti hangulat, NAVY stílus csempészhető az otthonába, nyaralójába. Tökéletesen tükrözi a tengerparti életérzést.

Különleges és egyedi ajándék is lehet barátainak, családtagjainak, akik szeretik a tengert.
Anyaga: fa, kötél.
Mérete: 36x5x13 cm.
Színe: kék csíkos, fehér.
Díszítése: kagylók, halak dekor.

Cikkszám: AC-EM2226

Csempésszen NAVY stílust otthonába, nyaralójába! Ez a stílusos, horgony formájú, 1 akasztóval ellátott fogas nemcsak praktikus, de dekorációként is szolgál Könnyedén feldobható az otthonunk hangulata vele. Tökéletesen tükrözi a tengerparti életérzést.

Anyaga: fa, kötél
Mérete: 40x5x26 cm.
Színe: natur, világoskék, fehér.
Díszítése: RELAX felirat.

Cikkszám: AC-EM2224RELAX

Anyaga: fa, kötél
Mérete: 40x5x26 cm.
Színe: natur, világoskék, fehér.
Díszítése: BEACH felirat.

Cikkszám: AC-EM2224BEACH

Rozsdamentes acélból készült összecsukható stampedlis - röviditalos pohár. Ez a "túrapohár" bárhová magával vihető, akár kempingezéshez is.
Fogyassza belőle kedvenc röviditalát, űrtartalma 150 ml.
Mérete. 6x7 cm.
A fém tetején kulcstartó karika található, amivel felfüggeszhető.

Ötletes ajándék férfiaknak!

Cikkszám: AC-600163

Csempéssz egy kis nyári hangulatot a konyhádba, idézd fel a tengerparti nyaralást. Ez a müzlistálka stílusos választás hangulatos nyári / kerti reggelizéshez, étkezéshez, tálaláshoz.
Anyaga: New Bone porcelán.
Mérete: 14x6,5 cm. Űrtartalma: 540 ml.
Színe: koptatott fehér/halványzöld.

További NYÁRI ajánlatunk >>

Cikkszám: AC-523523KOTEL

MY FIRST YEAR feliratú, aranyos állatos (maci, róka, mosómedve) mintájú különleges babás fényképkeret, melybe hónapról hónapra elhelyezhetőek a fényképek a babáról. A gyerekszoba éke lehet.
Keret mérete: 32x1,5x32 cm.
Színe: pasztell sárga/fehér.

Cikkszám: AC-523175SARGA

Keret mérete: 32x1,5x32 cm.
Színe: pasztell zöld/fehér.

Cikkszám: AC-523175ZOLD

Nagynéretű, MY FIRST YEAR feliratú különleges babás fényképkeret, melybe hónapról hónapra elhelyezhetőek a fénykép a babáról, illetve egy nagyobb képpel is díszíthető. A gyerekszoba éke lehet.
Keret mérete: 63x2x29 cm.
Színe: pasztell zöld/fehér.

Cikkszám: AC-523174ZOLD

Nagyméretű, MY FIRST YEAR feliratú különleges babás fényképkeret, melybe hónapról hónapra elhelyezhetőek a fénykép a babáról, illetve egy nagyobb képpel is díszíthető. A gyerekszoba éke lehet.
Keret mérete: 63x2x29 cm.
Színe: pasztell sárga/fehér.

Cikkszám: AC-523174SARGA