Aranyos fehér kutyás mintájú A4-es méretű, 87-32-es kockás füzet lányoknak, fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

A Lizzy Card KBK kollekció: minőségi, szép és praktikus, mégis megfizethető áru tanszer, mert minden gyerek megérdemli a legjobbat, melyek segítségével a tanuláshoz is könnyebben megjön a kedvük.
Válassz a Lizzy Card KBK kollekcióból, mely különböző stílusú dizájnnal kapható, hogy bármilyen is a tanuló érdeklődési köre, bármilyen korosztályhoz tartozik megtalálja azt, ami neki tetszik megfizethető áron.

Cikkszám: LIZ-22976747

Aranyos fehér kutyás mintájú A5-ös méretű, 20-32-es szabvány iskolai sima füzet lányoknak, fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22980147

Aranyos fehér kutyás mintájú A4-es méretű, 80-32-es sima füzet lányoknak, fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977947

Aranyos fehér kutyás mintájú A4-es méretű, 81-32-es margós vonalas füzet lányoknak, fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977347

Szabadon vágtázó fehér lovas mintájú A5-ös méretű, 27-32-es szabvány iskolai kockás füzet lányoknak, fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22978749

Szabadon vágtázó fehér lovas mintájú A4-es méretű, 87-32-es kockás füzet lányoknak, fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22976949

Szabadon vágtázó fehér lovas mintájú A5-ös méretű, 20-32-es szabvány iskolai sima füzet lányoknak, fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22980349

Szabadon vágtázó fehér lovas mintájú A4-es méretű, 80-32-es sima füzet lányoknak elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22978149

Szabadon vágtázó fehér lovas mintájú A4-es méretű, 81-32-es margós vonalas füzet lányoknak, fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977549

Mezei virágos mintájú A5-ös méretű, 27-32-es szabvány iskolai kockás füzet lányoknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22978648

Mezei virágos mintájú A4-es méretű, 87-32-es kockás füzet lányoknak, hölgyeknek, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22976848

Mezei virágos mintájú A5-ös méretű, 20-32-es szabvány iskolai sima füzet lányoknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22980248

Mezei virágos mintájú A4-es méretű, 80-32-es sima füzet lányoknak, hölgyeknek, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22978048

Mezei virágos mintájú A4-es méretű, 81-32-es margós vonalas füzet lányoknak, hölgyeknek, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977448

Vagány cross motoros mintájú A5-ös méretű, 27-32-es szabvány iskolai kockás füzet fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22978850

Vagány Cross motoros mintájú A4-es méretű, 87-32-es kockás füzet fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22977050

Vagány Cross motoros mintájú A5-ös méretű, 20-32-es szabvány iskolai sima füzet fiúknak. 32 lapos. Mérete: 20,6x0,5x14 cm.

Cikkszám: LIZ-22980450

Vagány Cross motoros mintájú A4-es méretű, 80-32-es sima füzet fiúknak, elérhető áron. Mérete: 29x1,3x22,5 cm.

Cikkszám: LIZ-22978250