Lilo és Stitch - A csillagkutya koalaszerű jövevény mintás karóra digitális számkijelzéssel. Óraszíja műanyag.
Hossza 29 cm.
Ötletes ajándék gyerekeknek.

Cikkszám: JVL-EWA4072LAS

Quartz halkan járó óraszerkezetű, szögletes formájú falióra. Arab számlapos.
A folyamatosan járó (SWEEP) óraszerkezettel ellátott óra teljesen zajmentesen jár, hiszen a másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
Keret anyaga: műanyag.
Szín: fehér/ezüst.

Cikkszám: FOD-PW159-1700-1

Kerek formájú, arany színű keretes falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
A klasszikus falióra számlapja arab számos. Átmérője 26 cm.

Cikkszám: FOD-PW158-1700-2

Klasszikus műanyag keretes falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
A falióra számlapja arab számos.
Átmérője: 34 cm.
Keret anyaga: műanyag.
Keret színe: barna.

Cikkszám: FOD-PW342-1700-4

Modern, nagy számkijelzőjű ébresztőóra. USB kábellel.
Zöld LED-es kijelző 5 kijelzési móddal: óra, dátum, hőmérséklet, éjjeli üzemmód, ébresztés.
5 működési gomb: üzemmód (MODE), Ébresztő (ALARM), Le/fel mozgatás (UP/DOWN), Szundi/fényerő (SNOOZE / LIGHT).
Időkijelzés funkció.
Dátum kijelző funkció.
Hőmérséklet kijelző.
Éjszakai zavarás-mentesség biztosítása: normál üzemmódban lenyomhatja és lenyomva tarthatja a SNOOZE gombot több mint 3 másodpercig a kijelző fényének kikapcsolásához.
Ébresztő funkció.
Áramtakarékos üzemmód: elemről működés esetén a LED kijelző automatikusan kialszik 16 másodpercen után. Bármely gomb megnyomásával visszakapcsolható.
Három állású kijelző-fényerő szabályozási lehetőség.
Automatikus fényerő szabályozás: a kijelző fényereje automatikusan lecsökken este 6 és reggel 6 óra között (ez az időintervallum módosítható).

Működése: elemről (3 db AAA), vagy USB kábellel (tartozék).

Cikkszám: FOD-PU611

Elegáns, vékony arany keretű falióra, mely folyamatosan, halkan járó óraszerkezettel (SWEEP) van ellátva, így teljesen zajmentesen jár. A másodpercmutató nem kattogva lépeget, hanem folyamatosan forog körbe.
Szenzoros világítással, vagyis számlapja világít, sötétben is jól látható.
Klasszkus falióra mérete: 34x4,5 cm.
Anyaga: műanyag.

Cikkszám: FOD-PW164-1730-2

Ezüst színű fémkeretű óra fényképtartóval. Esküvői képhez is kiváló. A fotókeretbe 10x15 cm-es kép helyezhető el benne. A keret kinyitott mérete: 28x19 cm.

Cikkszám: FOD-CPFM6001-46

Madár hangot adó falióra. Minden órában 3-szor csicsereg (óránként más-más madárhangon csicsereg). Este 10 és reggel 6 óra között szünetel a hangadás.
Átmérője 27 cm.
Anyaga: műanyag.
Keret színe: bordó
3 db AA elemmel működik (nem tartozék).

Madárhangok:
1 óra: kékfarkú
2 óra: vörösfejű rigó
3 óra: japán berkiposzáta
4 óra: japán pápaszemesmadár
5 óra: mezei sármány
6 óra: nárcisz-légykapó
7 óra: éjkék légykapó
8 óra: rozsdástorkú vörösbegy
9 óra: gyászos paradicsom-légymadár
10 óra: kénsárga sármány
11 óra: széncinege
12 óra: kakukk.

Cikkszám: FOD-7646-2BORDO

Egy dekoratív falióra nappalija éke lehet. Az Antiquité de PARIS feliratú, faerezetes mintázatú  falióra a pontos időmérés mellett kellemes atmoszférát áraszt a környezetében.
Ez a falióra könnyen elhelyezhető a falon, és központi elemmé válhat a szobában, emelve annak dekoratív szintjét.
Színe: világosbarna.

1 darab AA elemmel működik, mely nem tartozék. Külön rendelhető (Elemek témakörben).

Cikkszám: Q203006

A levendulás falióra egy gyönyörű és nyugtató kiegészítője lehet otthonodnak. A pontos időmérés mellett a levendulás falióra egyben hangulatot is teremt, és kellemes atmoszférát áraszt a környezetében. Legyen ez a falióra praktikus és egyben szemet gyönyörködtető része a lakásodnak, amely minden nap örömet szerez.
A falióra könnyen elhelyezhető a konyha, előszoba, vagy nappali falán, és központi elemmé válhat a helységben, emelve annak dekoratív szintjét.
A falióra MDF fa alapanyagból készült.
Átmérője: 29 cm.
Színe: fehér/lila.

Cikkszám: Q203005

Egy dekoratív falióra nappalija éke lehet. Az Old Town Clocks London feliratú, faerezetes mintázatú  falióra a pontos időmérés mellett kellemes atmoszférát áraszt a környezetében.
Római számlapos.
Színe: sötétbarna.

Cikkszám: Q203012

Színe: világosbarna.

Cikkszám: Q203014

Romantikus hangulatú falióra virágos és villa grafikájú háttérrel.

Cikkszám: Q203003

Focis mintájú különleges digitális karóra, vízálló szilikon óraszíjjal.
CR2016 elemmel működik, melyet tartalmaz.

4 színben (sötétkék/fekete, narancssárga/fekete, világoskék, fekete/fehér)
Az ár 1 darabra vonatkozik.
A lenyíló ablakban választható ki az elérhető szín.

Cikkszám: IMO-AFI-544335

Az otthonod falán lógó falióra nem csupán az időt mutatja, hanem nyugalmat is áraszthat. A homokos tengerpart mintájú óralap finoman ábrázolja a végtelen tengerpartot, ahol homokszemek szóródnak a partvonal mentén. Egy egész tengerparti élményt is magában hordoz.
Ez az óra nem csak az időt jelzi, hanem egy kis nyaralást is ajándékoz mindennapjaidba.

A falióra mérete: 34x4 cm.
Anyaga: MDF fa.
Színe: szürke/bézs, BEACH hangulattal.
A működéséhez 1 db AA elem szükséges.

Szerezz be még mellé egy-két stílusos navy lakberendezési kelléket és idézzétek fel a vízparti nyaralásokat.
Fedezd fel a többi TENGERÉSZES lakásdekorációnkat is >>
Cikkszám: AC-523113PART

Az otthonod falát díszítő macskás falióra vidámságot csal a mindennapokba. Az óralapon a szürke kiscica nyugodtan pihen, de kíváncsian tekint le rád.
Ez a macskás falióra a pihentető csendélet érzetét nyújta majd otthonodban.
A falióra mérete: 34x4 cm.

Cikkszám: AC-523117LEVELEK

Dekoratív és modern asztali óra fém vázzal, mely jól mutat akár a kandallón, akár komódon, polcon is. Találd meg otthonodban a méltó helyét.
Mérete:  21x12x16 cm.
Anyaga: fém.