18 darabos színes gyurma készlet. 15 alapszín + 1-1 db neon, arany és ezüst színű. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 42659PTR

Disney Jégvarázs 2 kollekció a Colorino-tól! Colorino márkájú 12 darab filctoll készlet, mellyel 1-4 mm-es vonal húzható. Színezésre, rajzolásra egyaránt alkalmas. Szép színek, jól záródó, szellőző kupak. A legtöbb textilből kimosható.

Kiváló minőségű termék.

Cikkszám: 91093PTR

6 darabos szövegkiemelő készlet pasztell színvilágban. Pasztell színek: lila, rózsaszín, narancssárga, citromsárga, zöld, kék.

Cikkszám: 84965PTR

Vigyél új színt az alkotásba, gyurmázásba. A készlet 12 darab lágy pasztell színű gyurmát tartalmaz. A Colorino gyurma nem szárad ki. Sokszor használható, modellezhető. Nem tapad a kézhez. Könnyen le lehet mosni a ruháról.
Mérgező anyagot nem tartalmaz, teljesen környezetbarát.
Doboz mérete: 19,5x1,5x9 cm.

Cikkszám: 87805PTR

Remek elfoglaltság gyerekekkel az ablak, vagy tükör dekorálása. Jöhet húsvét, karácsony feldobhatjátok a helységet ünnepi motívumokkal, vagy vidám rajzokkal. A fürdőszobai tükörre pl. különböző tengeri állatokat rajzolhattok.
A Colorino ablakfilc használható ablakra, tükörre. Kis vízzel könnyen letörölhető.
A készletben 5 különböző pasztell színű ablakréta található.

3 éves kortól ajánlott.

Kiváló minőségű Colorino termék. Káros anyagot nem tartalmaz.

Cikkszám: 39637PTR

Colorino márkájú ragasztóstift (9 gr), mely pasztell színnel mutatja, hogy hol ragasztóztuk be a papírt, így könnyebb vele ragasztani a kicsiknek is. Ahogy megszárad, átlátszóvá válik.
Az ár egy termékre vonatkozik.

Cikkszám: 84941PTR

Vigyél új színt a színezésbe, alkotásba. A készlet 6 darab csillogó színű filctollat tartalmaz lágy pasztell színekben. Gyönyörű alkotások születhetnek vele.

Cikkszám: 82565PTR

Vigyél új színt a festésbe, alkotásba. A készlet 12 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz lágy pasztell színekben.

Cikkszám: 87812PTR

12 korongos (25 mm) vízfesték trendi pasztell színekkel. A 12 különböző pasztell színnel csodaszép rajzokat festhettek.
Stílusosan a festék tartója is pasztell színű. 4-féle színben elérhető. Tetszőlegesen küldjük. Színnel kapcsolatos kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.
Az ár 1 termékre vonatkozik.

Cikkszám: 85443PTR

Különleges 6 darabos zseléstoll készlet lányoknak, mely nemcsak csillámos, de csodaszép pasztell színűek is. Fekete papírra is írhatsz velük. Ajánljuk naplóíráshoz, meghívó, üdvözlőkártya megírásához is.
Műanyag tartóban található, melyben praktikusan tárolható.
A 6 színű zseléstoll 1 mm-es hegyű.

Cikkszám: 80905PTR

Divatos pasztell színű körző készlet lányoknak, a Colorino-tól. A formatervezett műanyag tartóban található körző készlet tartalma: minőségi, tartós iskolai fém körző póthegyekkel. A körző szára és a műanyag tárolódoboz pasztell színvilágú, mely a lányok kedvence lesz.
3-féle pasztell színben rendelhető (rózsaszín, világoskék, halványzöld). Az ár 1 darabra vonatkozik.

Cikkszám: 87355PTR

Colorino márkájú 10/20 kétvégű pasztell színvilágú filctoll készlet, melynek az egyik vége ecsetvégű, másik vége normál. Színezésre, rajzolásra egyaránt alkalmas. Szép színek.

Cikkszám: 80875PTR

Colorino márkájú 12 darab kétvégű, pasztell színvilágú színesceruza 24 színnel (dupla végű), kerek, hengertestű színesceruzakészlet, így kevesebb helyett foglal a tolltartódban!
Az extra puha színesceruza könnyen hegyezhető, a ceruzabél erős, nem törik.

Cikkszám: 87737PTR

Colorino márkájú 10 darabos kerek hengertestű, pasztell színvilágú színesceruzakészlet.
Az extra puha, élénk színű színesceruza könnyen hegyezhető, a ceruzabél erős, nem törik.

Cikkszám: 80813PTR

Colorino márkájú, RADÍROZHATÓ 24 darabos kerek testű zsírkréta. 24 válogatott színben, mely között arany, ezüst és neon sárga színű is van. Kiváló minőségű. Nagyon szép színek, jó lefedettség.

Cikkszám: 92029PTR

Unod, hogy állandóan eltörik a vonalzód?! Ajánljuk neked ezt a kedvedre csavarható, törhetetlen műanyag vonalzó készletet! A 3 darabos, műanyag vonalzó készlet tartalma: 1 db hajlékony 15 cm-es egyenes vonalzó, 1 db hajlékony 60 fokos háromszög vonalzó, 1 db hajlékony szögmérő.

Szinte lehetetlen eltörni! Anyaga rugalmas, így akár tekerhető is, ha leesik biztosan nem keletkezik rajta sérülés!

Cikkszám: 91930PTR

Kényelmes fogású gumírozott nyelű, tompa végű olló több színben. Különlegessége a szárán lévő vonalzó rész, ami segít a pontos nyírásban.
Hossza 13,5 cm.
Több színben rendelhető (zöld, piros, sárga, kék), kérését a megjegyzés rovatban jelezze.
A termék nem mindig bliszteres.

Cikkszám: 92593PTR-92623

6 darab nagyon puha, színes gyurmakészlet otthoni játékhoz, vagy iskolai foglalkozáshoz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 13871PTR