Ebben a filctoll készletben nincs olyan szín, amit nem találnál meg, hogy csodás színes rajzokat készíts! A műanyag vödörben 96 darab színes Colorino márkájú filctollat találsz. A csodás színekkel szép rajzokat alkothatsz, színezhetsz.
A kiváló minőségű Colorino filctoll kimosható a legtöbb textilből. A szellőző kupak a tartóságát biztosítja. A filctoll toxikus anyagot nem tartalmaz, teljesen környezetbarát.
A vödör formájú műanyag tárolóban praktikusan tárolható, a fül segítségével könnyedén magaddal viheted.
Doboz mérete: 15x12 cm.

Cikkszám: 92265PTR

Használj egyedi hűtőmágnest, melyet most te készíthetsz el otthon! Nincs más teendőd, mint a kiválasztott forma adott területéről lehúzd a fóliát. Így egy radagós felület tűnik elő. Válaszd ki a megfelelő színt, helyezd a ragadós felületre. A maradékot távolítsd el. A mágneses forma többi részén is ismételd meg a műveletet.
A csomag 4 db hűtőmágnest és 10 színes lapot tartalmaz.

Lányos minták: bagoly, unikornis, szívárvány, szárnyas szív.

Ajánlott 4 éves kortól.

Cikkszám: 03508-J

Kényelmes fogású, gumis nyelű tompa végű iskolai olló. Hossza 12,5 cm.
Több színben rendelhető, kérését a megjegyzés rovatban jelezze.
Ajánlott 3 éves kortól.

Cikkszám: 38645PTR-38515

Porpasztell kréta lágy, száraz, extra finom pigmenttel színezett művészkréta az intenzív és változatos színélményt kereső, kreatív alkotók számára ajánlott rajzeszköz. Színei erősek, vagy halványak attól függően, hogy milyen erővel nyomjuk a krétát a papírra.
A kréta lapos felével nagy felületet lehet színezni, az élekkel pedig az apróbb részleteket lehet kidolgozni.
Különleges alkalmazása még:
- Mivel a porpasztell anyaga laza szerkezetű és nagyon puha a színek összemosó ceruza, vagy gumiecset segítségével összedolgozhatóak, ill. keverhetőek.
- A porpasztellt vízzel elmosva különleges hatások érhetőek el. Rajzolható vele nedves akvarell (aquarell) papírra is.
- Színes papíron még kifejezőbb a rajz.

A 12 darabos Colorino Artist puha pasztell kréta alkalmas vékony vonalak rajzolására, és satírozásra is.
A rajz befejezése után javasolt a fixálás.

Cikkszám: 65238PTR

Lapos tojás formájú radír műanyag tokban, mely mindkét feléről lehúzható. Kényelmes fogású, szépen radíroz. Mérete: 6x0,8x4 cm. Több színben rendelhető: kék, zöld, narancssárga, pink - kérését a megjegyzés rovatban jelezze.

Cikkszám: 65283PTR

6 színű Colorino tempera. A készlet 6 darab 20 ml-es tégelyes temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 13178PTR

6 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 6 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 68390PTR

36 darabos olajpasztell kréta készlet a kis művészeknek. A pasztell színek lehetővé teszik a finom hatások, árnyékok festését, és színkeverést. Ajánljuk festéshez, rajzoláshoz papírra, kartonra és vászonra.

Cikkszám: COL65726

24 darabos olajpasztell kréta készlet a kis művészeknek. A pasztell színek lehetővé teszik a finom hatások, árnyékok festését, és színkeverést. Ajánljuk festéshez, rajzoláshoz papírra, kartonra és vászonra.

Cikkszám: COL65719

12 darabos olajpasztell kréta készlet művészeknek. Az élénk színek lehetővé teszik a finom hatások, árnyékok festését, és színkeverést. Ajánljuk festéshez, rajzoláshoz papírra, kartonra és vászonra.

Cikkszám: COL65702

Kiváló minőségű aquarell színesceruza készlet a kis művészeknek + ecset. Különlegessége, hogy az elkészült rajzot a vizes ecsettel átkenve festmény hatásúvá teheted! Mély és intenzív színek.

Cikkszám: COL65528

24 színű színesceruza készlet művészeknek, mellyel mély és intenzív színek varázsolhatóak elő. Csodálatos rajzok készíthetőek vele.
Csomagolás mérete: 21x18 cm.

Cikkszám: COL65221

12 színű színesceruza készlet művészeknek, mellyel mély és intenzív színek varázsolhatóak elő. Csodálatos rajzok készíthetőek vele.
Csomagolás mérete: 21x9 cm.

Cikkszám: COL65498

1 darab vastag fejű ecset, mellyel könnyedén kifesthető nagyobb felület, illetve a kicsik is ügyesen tudnak vele bánni.
Ecset hossza 17 cm. Mérete 17x1,5 cm.
Vidám színekben rendelhető, tetszőlegesen küldjük.
Színben képtől minimálisan eltérhet.

Cikkszám: 57783PTR

12 színű Colorino márkájú tubusos tempera! Ajánljuk iskolába is! A készlet 12 darab 12 ml-es tubosos temperát tartalmaz. Kiváló minőségű Colorino termék.

Cikkszám: 68420PTR

Colorino Kids márkájú mutatós, csillagos mintájú radíros végű grafitceruza, mely háromszögletű, így kényelmes fogást biztosít. HB erősségű.
Könnyen hegyezhető, a ceruzabél erős, nem törik.
Több színben rendelhető (zöld, narancssárga, kék és sárga). Az ár 1 db termékre vonatkozik.
Kérését a megjegyzés rovatban jelezheti.

Kiváló minőségű termék.

Cikkszám: 65436PTR

Colorino márkájú 24 darab kétvégű ceruza 48 színnel (dupla végű), háromszögletű színes ceruzakészlet, így kevesebb helyett foglal a tolltartódban! A háromszögletű ceruzatest kényelmes fogást biztosít. Vonalvastagság: 5 mm. A 48 szín között találsz 1 db arany-ezüst és 3 db fluo színű ceruzát is.
Az extra puha színesceruza könnyen hegyezhető, a ceruzabél erős, nem törik.
A doboz hátoldalára ráírható a gyermek neve, ki van alakítva egy rész rá.
Kiváló minőségű termék.

Cikkszám: 51705PTR

10 darabos vékony ecsetvégű filctoll készlet. Minőségi Colorino termék.

Cikkszám: 65610PTR