Dekoratív levendula mintás kínálótál. Átmérője 26 cm. Szín: lila/fehér. Mosogatógépben mosható, mikrohullámú sütőben használható.

Cikkszám: VET-60SM02L

Egy üveg ital ajándékhoz válaszd ez a stílusos boros ajándéktasakot, mely Friends and WINE improve your mood Tonight (A barátok és a bor javítja a hangulatot ma este) feliratú.
Zsinórfüles dísztasak mérete: 35x9x12 cm.
Italostasak anyaga: papír.
Színe: barna.

Cikkszám: VET-63926063

Romantikus hangulatú rózsás - biciklis mintájú dísztasak. Remek választás hölgyek születésnapi ajándékához.
Mérete: 22x10x18 cm. (közepes méretű).
Minőségi zsinórüles papírtasak.

Cikkszám: VET-63926043

HOME feliratú fatábla, mely bárhová könnyedén felakasztható. Stílusos ajtódíszként is használható hétköznakon.
A fehér/barna színű táblát fehér HOME felirat díszíti. Ötletes ajándék házavatóra is.
Anyaga: fa.

Cikkszám: VET-63916501

Otthoni hangulatos teázás ajánljuk ezt a hangulatos kék-fehér virágos dekorú kerámia teáskanna szettet csészével. Az 1 személyes készlet tartalmazza a teás kancsót és alatta található csészét. Kancsó űrtartalom: 400 ml. Csésze űrtartalma 220 ml. C
Mutatós és praktikus ajándék teázni kedvelőknek, mellyel biztos örömet tud majd szerezni.

Cikkszám: VET-60334954

Otthoni hangulatos teázás ajánljuk ezt a romantikus rózsás dekorú kerámia teáskanna szettet csészével. Az 1 személyes készlet tartalmazza a teás kancsót és alatta található csészét. Kancsó űrtartalom: 400 ml. Csésze űrtartalma 220 ml. C

Cikkszám: VET-60334952
Egyszerű, minta nélküli kerámia bögre fehér színben. A bögre magassága 10 cm, átmérője 8 cm. Űrtartalma: 300 ml.
Mikrohullámú sütőben használható, mosogatógépben mosható.
Cikkszám: VET-60211004

Stílusos kávés feliratú (CAFE, espresso, Latte Macchiato, Cappuccino, Iced Coffee...) üveg pohár mindennapos kávézáshoz. Az üvegbögre hideg és meleg italok fogyasztására alkalmas.
Űrtartalma 350 ml.
Mérete: 12,5x8,4 cm.
Anyaga: üveg (nem edzett).
Mosogatógépben mosható, mikrohullámsú sütőben használható.

Cikkszám: VET-59SJC3602

Vendégeidet nyáron lepd meg egy finom fagylaltos desszerttel. Válaszd hozzá ezt dekoratív üveg fagylaltos pohár készletet. A 2 darabos, stílusos fagylalttölcsér formájú, vastag falú üveg  fagylaltkelyhek időtálló darabok. Több gombóc kiadagolására alkalmas.
Üvegpoharak űrtartalma: 216 ml.
Mérete: 12,3x9,5 cm.
Mosogatógépben mosható.

Cikkszám: VET-3351638

Praktikus fém terítőcsipesz szett, mellyel a terítő asztallapon történő rögzítésére és feszítésére szolgál. Nem kell többet félni, hogy a tavaszi-nyári szél felfújja a terítőt. Kerti partyk nélkülözhetetlen kelléke.
A készlet 4 darabos.
Mérete: 5,5 cm.
Anyaga: fém.

Cikkszám: VET-28723101

3 darab klasszikus formájú üdítős üvegpohár.
Élvezhető belőle a gyümölcslevek aromája, nyári hűsítők, kedvenc italod íze. Koktélokhoz is ajánljuk.
Eleganciát varázsol a mindennapokba.
A készlet tartalma: 3 darab üdítős üvegpohár.
Űrtartalom: 275 ml.
Mérete. 14,5x6 cm.
Mosogatógépben mosható. Mikrohullámú sütőbe tehető.

Cikkszám: VET-05190200

Remek választás egy Chardonnay-hez! A Sommelier'S Chest kollekciót a finom italok tökéletes élvezetére tervezték!
Fedezze fel, hogy egy pohár miképp teheti felejthetetlen emlékké az ivás pillanatait.
MAISON FORINE márkájú 4 darabos 370 ml-es borospohár készlet kiváló minőségű szlovák gyártású, edzett peremű üvegből.
Borospoharak űrtartalma: 370 ml.
Mosogatógépben mosható.

Praktikus ajándék, mely ajándéknak is tökéletes. Bármely alkalomra meglepheti szeretteit.

Cikkszám: VET-02B2G012370-4GB

3 darab mágneses könyvjelző szett zenei témakörben. Praktikusan és könnyedén használható könyvjelzőként, mely közé a lapot kell becsúsztatni.
Mérete: 5,5x2,1 cm.
Kártya mérete: 14,2x8,8 cm.
A csomagban 3 darab mágneses könyvjelző található (zongorabillentyűs/violinkulcsos, trombitás, hangjegyes/hegedűs).

Cikkszám: P0130-1279-31122
Egy igazán mókás fa vonalzó, mely cicafejet mintáz. 15 cm-es cicás vonalzó. Kicsit szélesebb mint az általános vonalzó, a macskafülek miatt.
4-féle színben (fekete, fehér, rózsaszín, világoszöld).
Cicás vonalzó anyaga: fa.
Az ár 1 darabra vonatkozik.
Az elérhető szín a lenyíló ablakban érhető el.
Cikkszám: P0111-0059-89614

Mikro finomságú, por jellegű dekor homok fehér színben, melynek felhasználása a kreativitásodon múlik. Tedd egyszerű vázába, pohárba vagy gyertyatartóba és vegyítsd más dekorációs elemekkel.
Kiszerelés: 1 kg. Szem nagysága 0,6-0,8.

Cikkszám: Q488910

Mókás cicás ajtókitámasztó öntöttvasból, hogy a huzat ne csapja be az ajtót. Remek szolgálatot tesz a tavaszi-őszi időszakban.
Öntöttvasból készült így időtálló, akár kültéren is használható.

Macskákat szeretőknek ajánljuk, ötletes ajándéknak is. Praktikus lakáskiegészítő.

Mérete: 16 cm.

Cikkszám: Q448522
Welcome feliratú, bagoly mintájú falifogas, mely kulcstartóként is funkcionálhat.
2 akasztós.
A baglyos öntöttvas fali akasztó mérete: 15 cm.
Anyaga: öntött vas. Időtálló.
Cikkszám: Q448487

Egyedi ballagási ajándék ez a kedves plüss maci, mely a ballagási kalapon kívül egy pólót visel amin az emlékezetes évszám szerepel! Valamint egy zsebes ballagási képeslap, melybe az ajándékba szánt pénz, vagy utalvány a zsebes képeslapba rejthető.
Ötletes és ideális ajándék végzős hallgatóknak, ballagóknak, frissen diplomázott diákoknak diplomaosztóra.

A sötétbarna maci puha plüss anyagból készült, nyakán gyönyörő masnival.
A kalap/sapka fekete színű szövetből készült, négyzet alakú, és egy sárga bojt lóg az egyik sarkán.
Ez teszi a bájos kis mackót igazán ünnepélyessé.

A ballagós maci mérete: 20 cm.
Képeslap hajtott mérete: 21,6x10,8 cm.

Cikkszám: BI671289-BALL-BARNAPOLO-KEPESLAP