Keresett márka: Rayher

Finom, elegáns dekoráció (díszítőelem) meghívókhoz, kártyákhoz, vagy papírdobozok díszítésére. Elegáns sötétbézs színű öntapadós gyöngy matrica. Bármilyen papírhoz gyorsan és egyszerűen rögzíthető.

Cikkszám: RY-60243000

Chalky Finish krétafesték szett, melyhez tartozik egy 0,5 literes befőtes üveg amit a benne található fehér színű krétafestékkel egyedivé varázsolhat. Kiszerelés: 59 ml. A krétafestékkel fesse le kívülről, majd száradás után csiszolja vissza a dombormintás üvegen a festéket. A szettben található egy kis szivacs, mellyel felvihető a festék, valamint egy kis dörzsi papír is.

Alkoss belőle tengerpartos - tengerészes dekorációt. Fess rá vasmacska mintát, helyezz bele kagylókat és már kész is van!

Cikkszám: RY-98585000

A csomagban 15 darab 10-15 cm-es piszkos rózsaszínű madártoll van. Díszítőelemként, dekorációként használhatsz kreatív munkád során - lásd nagy kép.

Cikkszám: RY-8516836

28 ml beton lazúr. Szivaccsal tupfoljuk, vagy kenjük rá a felületre.

Cikkszám: RY-118410001
2.100 Ft (-53%) 990 Ft

Készíts angyalkát az ünnepekre, melyre feltétlen szükséged lesz angyalszárnyakra. A csomagban 2 db 10 cm-es angyalszárny található tollakból. Használhatod dekorációnak is (felakasztható), de remek díszítőelem különböző kreatív ajándékok készítésénél (meghívó, ültetőkártya, scrapbook technika, dísztárgy)
Ötletek: nagy képek

Cikkszám: RY-8522802

31x31 cm-es alátét domborításhoz, de egyéb kreatív hobbi kézműves munkádnál is hasznát veheted. Anyaga: kemény szivacsos.

Cikkszám: RY-7826301

Díszítsd ruhadarabjaidat saját kezűleg! Vastag hegyű textilfestő tollak, mely használható sötét és fehér felületre egyaránt, mivel tökeletesen fednek. Több színben (fekete, középbarna, sötétlila, pinkes lila, piros, sötétzöld, sárga, sötétkék)
Az ár egy darabra vonatkozik.

Cikkszám: RY-38254

Díszítsd ruhadarabjaidat saját kezűleg! Vékony hegyű textilfestő tollak, mely használható sötét és fehér felületre egyaránt, mivel tökeletesen fednek. Több színben (fekete, középbarna, lila, narancs, piros, sötétzöld, sötétkék, tengerészkék, világoszöld).
Az ár egy darabra vonatkozik.

Cikkszám: RY-38235